Hakkı Reis Elazığ'da

Bu konuyu okuyanlar

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Hakkı reis Elazığ buluşması şahsım ve ailem açısından inanılmaz derece bomba gibi bir samimiyetle geçti. Teknoloji,Aile,iş aklımıza ne geliyorsa Hakkı Abi ve Seda yenge ile görüştük. katılımcı arkadaşların arasında yaş ve aile olarak biraz daha tecrübeli olunca haliyle ailem de dahil oldu.

Umarım katılan genç mühendis arkadaşların ufkunu açma açısında Hakkı abi'nin samimiyeti ve deneyimleri hem benim ve hem genç arkadaşlar için çok faydalı olduğuna inanıyorum. Teşekkürler Hakkı Reis ve Seda yenge
IMG_1236.JPG

IMG_1239.JPG

IMG_1241.JPG

Son düzenleyen moderatör:

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Hakkı reis Elazığ buluşması şahsım ve ailem açısından inanılmaz derece bomba gibi bir samimiyetle geçti. Teknoloji,Aile,iş aklımıza ne geliyorsa Hakkı Abi ve Seda yenge ile görüştük. katılımcı arkadaşların arasında yaş ve aile olarak biraz daha tecrübeli olunca haliyle ailem de dahil oldu.

Umarım katılan genç mühendis arkadaşların ufkunu açma açısında Hakkı abi'nin samimiyeti ve deneyimleri hem benim ve hem genç arkadaşlar için çok faydalı olduğuna inanıyorum. Teşekkürler Hakkı Reis ve Seda yenge Ekli dosyayı görüntüle 19243 Ekli dosyayı görüntüle 19246Ekli dosyayı görüntüle 19249
Ortam süper görünüyor orada olmak isterdim , bizde Ankara da buluşmuştuk güzel sohbet ortamı oluyor...

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
hakkı abi ile ilk defa gerçek ortamda tanıştım abi eşi de kendide 10 numara ya ne diyeyim özellikle seda hanımın eşimle ilgilenmesi harikaydı

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Memleketime uğramışsın Hakkı :D Gerçi ben de 1 kez uğradım

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Mükemmel bir etkinlik oldu.

Bir daha gelmeyi çok isterim. Keşke daha fazla zamanım olsa da ülkemi karış karış gezebilsem.

Zaman ayıran ve davetime icabet eden herkese sonsuz teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hakkı reyiz gakkoş mu yoksam? :)
Değilim
Ortam süper görünüyor orada olmak isterdim , bizde Ankara da buluşmuştuk güzel sohbet ortamı oluyor...

Polis basmıştı o etkinlik mi

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
İyi olmuş bak halktan biri :)
Oy potansiyeli var hakkı beyin siyasete girmeyi düşünürmüsunuz:))

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Siyasete ne zaman yaklaşsam (girmedim) birileri hep üzüldü. O nedenle kısa ve orta vadede böyle bir niyetim yok. Yine de sağ olun düşündüğünüz için.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

Bir daha gelmeyi çok isterim. Keşke daha fazla zamanım olsa da ülkemi karış karış gezebilsem.

Değilim

Yok ağabey 21 Ağustos 2016 tarihinde ki buluşma. :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
güzel buluşma ama bir taksim iftar buluşması değil elbette.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
İkinci fotoğraftaki şapkalı genç vampir olabilir, dikkat edin. :D

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

Değilim

Hakkı abi onca karışıklığın arasında birşey içtin mi lütfen bir şeyler içmeden gitme demeyi unutmuyor önemsiyor yada buna değer veriyorsan toplumca öğreneceğimiz ve öğreteceğimiz çok şey var . Yıkılan umutları yeşertiyorsun tekrar teşekkürler bundan sonra ya Eskişehir yada İstanbul buluşmalarında görüşmek üzere bu arada 10. Yıl hatırlatayım

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

çok güzel gözüküyor. Heleki eşler ile yapılması da ayrı bir güzellik kattığını düşünüyorum. Ülkemizde buna o kadar ihtiyaç var ki. İnsanların birbiriyle samimi olması, eşler ile birlikte sosyal etkinlikler yapılması. Ne güzel ki Hakkı bey buna vesile olanlardan birisi.

Saygılarımla

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Oraya geldim ancak vazgeçtim :D Mod'ken görüşmüştük Elazığ'da onu hatırlıyorum