Windows Phone dan pişman olan kardeşlerim buraya acımızı paylaşalım

Sizde kullanıyorsanız memnunmusunuz ?

• Evet. Çok memnunum

Kullanılan: 9 29.0%
  • Allah belasını versin

Kullanılan: 22 71.0%

• Kullanılan toplam oy
    31

Bu konuyu okuyanlar

Mert Can L.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet arkadaşlar 2 yıl boyunca lumia 520 kullandım neler çektim bi ben bide allah bilir arkadaşlarım çeşit çeşit oyunlar uygulamalar kullanırken ben sadece asphalt 8 oynayabildim oda bi yerden sonra sıktı aman sakın almayın bu telefondan ne uygulama var ne bişi var koskoca windows instagram bile doğru düzgün çalışmıyor ne video paylaşılıyor ne bişi yapılıyor pişmanlıktır beyler sadece kamerası güzel ve menüsü hoş duruyo kullandıkdan sonra menüsüde hiç güzel gelmemeye başlıyor

Lumia Windows Phone Pişmanlıktır...

Reaksiyon puanı
16,109
niye 520? git 640,830 alaydın ucuz etin yahnisi yavan olur sözü bundan var...

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Anketteki cevaplar güzel olmamış. Ankete daha düzgün cevaplar koyabilirdiniz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
2.si biraz komik geldi.:tearsofjoy:

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Windows Phone fena değil ama yalancı MS nefret ettirdi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav 950XL bile alsan uygulama kıtlığından o telefonu verimli kullanamazsın.
2K Clear Back muazzam bir ekranı var fakat Youtube uygulaması yok mağazada siz düşünün. Olan youtube uygulaması 3. parti

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Valla geçen ay 1365.00 TL ye aldığım siyah 32 GB xiaomi mi5 i sadece 3 gün kullandım zararına satıp 950 aldım inanın androidden sonra wp ye tekrar dönünce dünya varmış dedim.Uygulama olayı kişiden kişiye değişir benim mağazadan indirmiş olduğum uygulama sayısı 937 ben son derece memnunum wp den.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Valla geçen ay 1365.00 TL ye aldığım siyah 32 GB xiaomi mi5 i sadece 3 gün kullandım zararına satıp 950 aldım inanın androidden sonra wp ye tekrar dönünce dünya varmış dedim.Uygulama olayı kişiden kişiye değişir benim mağazadan indirmiş olduğum uygulama sayısı 937 ben son derece memnunum wp den.
Blackberry ile Windows geliştirilseydi gerçekten çok güzel olurdu.:(

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yav 950XL bile alsan uygulama kıtlığından o telefonu verimli kullanamazsın.
2K Clear Back muazzam bir ekranı var fakat Youtube uygulaması yok mağazada siz düşünün. Olan youtube uygulaması 3. parti
Clear black yazılım olarak getirildi ve hiçte fena değildi güneş altında iyi iş görüyor bence.;)
--- Gönderi Güncellendi ---
Symbian'ı unutmayalım :).
Canın sağolsun,o da fena değildi ama fazla kullanamadım ama ayarlama falan yaptım.:)
Candır SYMBİAN.;)

Reaksiyon puanı
16,109
android olunca symbion tutmadı geliştiriciler de android'e kaçınca patladı.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Öncelikle şunu belirteyim herkes neyi kullanmak isterse onu kullanır saygı duymak lazım. Konuyu açan arkadaş anket içeriğini lütfen değiştirin. Ben 4 sen aktif bir şekilde Lumia 820 kullandım. Sizin kullandığınız 520 en baz modeli. Kıyas bu şekilde olmamalı. WP' nin mağaza eksikliği olduğu doğru ama diğer özellikleri İOS' tan ve Android' den iyi. Zaten İOS veya Android' deki mağazayı WP' ye koy piyasayı sallardı. Sadece mağaza eksikliğinden dolayı muhteşem bir sisteme bu şekilde sitem edilmemeli. L820' yi halen severek kullanıyorum yanında da Iphone 6S Plus var hangisi mi derseniz bana Lumia 820 derim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öncelikle şunu belirteyim herkes neyi kullanmak isterse onu kullanır saygı duymak lazım. Konuyu açan arkadaş anket içeriğini lütfen değiştirin. Ben 4 sen aktif bir şekilde Lumia 820 kullandım. Sizin kullandığınız 520 en baz modeli. Kıyas bu şekilde olmamalı. WP' nin mağaza eksikliği olduğu doğru ama diğer özellikleri İOS' tan ve Android' den iyi. Zaten İOS veya Android' deki mağazayı WP' ye koy piyasayı sallardı. Sadece mağaza eksikliğinden dolayı muhteşem bir sisteme bu şekilde sitem edilmemeli. L820' yi halen severek kullanıyorum yanında da Iphone 6S Plus var hangisi mi derseniz bana Lumia 820 derim.
Hangi özelliği ile androidi eziyor sorabilir miyim ?

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Bende de 820 var ama ben MS'tan nefret ettim. Yalancı düzenbaz firma. Başta tüm modellere w10 gelecek dedi sonra kem küm derken vermedi. Sinir oldum. Bir firma bu kadar omurgasız olmamalı

Reaksiyon puanı
16,109
Lumia 820 o kadar da kötü değil ki benim işimi görür...
keşke benim de olsa.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bakın wp güzeldir hoştur bir yere kadar stabildir.Fakat o uygulama kıtlığı ile olmaz bana yetmiyor arkadaş.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bakın wp güzeldir hoştur bir yere kadar stabildir.Fakat o uygulama kıtlığı ile olmaz bana yetmiyor arkadaş.
Fazla uygulama kullanmayan kişiler için sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum hele ki Whatsapp,Messenger ve İnstagram'a bazı uygulamalar entegre edildikten sonra.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fazla uygulama kullanmayan kişiler için sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum hele ki Whatsapp,Messenger ve İnstagram'a bazı uygulamalar entegre edildikten sonra.:)
Youtube uygulaması yoktu ben en son baktığımda. Böyle şeylerin olması lazım.
Facebook uygulaması idare eder mesela ona bakmıştım.
3.parti yotube uygulaması var fakat neden resmi olmasın ?

Reaksiyon puanı
16,109
whatsapp,facebook,spotify olsun gerisi boş...
TürkcellTv+ yok zaten benim işimi görür...

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Youtube uygulaması yoktu ben en son baktığımda. Böyle şeylerin olması lazım.
Facebook uygulaması idare eder mesela ona bakmıştım.
3.parti yotube uygulaması var fakat neden resmi olmasın ?
Ben kullandım portlanmış uygulamalar ile gayet stabilleşmişti,lakin ben de bir çok yönden eleştirmiştim,kendi topuğuna sıktı.:(