Lenovo P2 mi Sony xperia x mi?

Lenovo P2 mi Xperia X mi?

• Xperia x

Kullanılan: 4 57.1%
  • Lenovo P2

Kullanılan: 3 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
iki telefon arasında sıkıştım kaldım arkadaşlar lenovo p2 yi gittim inceledim hoşuma gitti fakat sar değerleri beni korkutuyor lakin o sar değerleri telefonda tüm özellikler açıkken(WİFİ, bluetooth, nfc vb.) o kadar yüksek oluyormuş ama bu ne kadar doğru bilmiyorum xperia x te pili beni endişelendiriyorum bu arada telefondan beklentilerim pil 1 günü çıkartacak performans iyi olacak, sosyal medyada gezinmek akıcı olacak ve aynı zamanda da telefonu 3 sene kullanacağım ama 1 sene daha güncelleme almasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kamera beklentin yoksa pil önemli ise lenovo p2, kamera ve yazilim güncelleme istersen xperia x. (1 günü çıkarır)

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
sanırım sony xperia x daha iyi bir tercih olacaktır benim için ama 3gb ram olması bana 3 sene yetermi ki birde genelde tüm işlerimi telefonla yaparım hele video çok izlerim oyun oynamam ama sosyal medyada çok takılırım sizce bir günü çıkartırmı

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
sanırım sony xperia x daha iyi bir tercih olacaktır benim için ama 3gb ram olması bana 3 sene yetermi ki birde genelde tüm işlerimi telefonla yaparım hele video çok izlerim oyun oynamam ama sosyal medyada çok takılırım sizce bir günü çıkartırmı
Aşırı ise bu yaptiklarin cikarmaz malesef, zenfone 3 zoom da bekleyebilirsin.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
iki telefon arasında sıkıştım kaldım arkadaşlar lenovo p2 yi gittim inceledim hoşuma gitti fakat sar değerleri beni korkutuyor lakin o sar değerleri telefonda tüm özellikler açıkken(WİFİ, bluetooth, nfc vb.) o kadar yüksek oluyormuş ama bu ne kadar doğru bilmiyorum xperia x te pili beni endişelendiriyorum bu arada telefondan beklentilerim pil 1 günü çıkartacak performans iyi olacak, sosyal medyada gezinmek akıcı olacak ve aynı zamanda da telefonu 3 sene kullanacağım ama 1 sene daha güncelleme almasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.
Zenfone 3 ü tercihlerinin arasına eklemelisin bence dostum

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Samsung galaxy c7 nasıl peki türkiye de görmüştüm

Reaksiyon puanı
25
Batarya için Lenovo P serisi yada ASUS Zenfone Max`lardan biri olabilir. Zenfone 3`e bakmanı öneririm. Genel olarak ikisi arasından Sony Xperia X daha iyi diyebiliriz fakat söyledikleriniz için bir günü çıkarır mı pek bilemiyorum.

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Zenfone 3 ü tercihlerinin arasına eklemelisin bence dostum
bakıcağım. teşekkürler peki 3 sene kullanacağım için1 sene güncelleme alabilirmi ve de arkadaşın dediği gibi zenfone 3 zoom bekleyebilirim belki

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
öyle çok aman aman bir kamera performansı da istemiyorum ama telefonda en azından 7.0 güncellemesi olsun isti yorum p2 ye 7.0 gelirmi
--- Gönderi Güncellendi ---
Teşekkür ederim zenfone 3 e bakacağım

Reaksiyon puanı
25
öyle çok aman aman bir kamera performansı da istemiyorum ama telefonda en azından 7.0 güncellemesi olsun isti yorum p2 ye 7.0 gelirmi
Teşekkür ederim zenfone 3 e bakacağım
P2 Lenovo`nun en güncel telefonlarından olduğu için garanti 7.0 alacaktır.

Ekli dosyalar

• asd.PNG
    asd.PNG
    10.4 KB · Görüntüleme: 484

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Lenovo p2 bana daha uygun bir telefon gibi göründü ama 7.0 gelmemesi ve sar değerleri korkutuyor beni herşey açık bir şekilde ölçülüyormuş o ama bilmiyorum
teşekkürler peki 7.0 dan sonra güncelleme alırmı

Kutluhan123

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bence ikisi de değil şayomi mi5 al sen 1 yıl garanti güncelleme desteği. Hiçbir oyun kasmaz.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Xperia x alman daha mantıklı olur.Daha iyi tasarım,performans ve kamera için.Bu arada xz 6.0 ile geldi 8'e kadar alır büyük ihtimal.Sony güncellemeleri de hızlı veriyor.

Kutluhan123

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Xperia x alman daha mantıklı olur.Daha iyi tasarım,performans ve kamera için.Bu arada xz 6.0 ile geldi 8'e kadar alır büyük ihtimal.Sony güncellemeleri de hızlı veriyor.
Hocam bu xz benim çok hoşuma gitti yazın bunun fiyatı düşer mi ?

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bugün %83 iken %14 e kadar saat 11 den 4'e kadar dizi izledim tam yarım parlaklıkta ve stamina açık değilken.Ona göre hesap edebilirsin hocam

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ikisi de alınır kamera da x daha iyi genel olarak p2 daha dengeli ama 3 yıl ikisi de kararlı bir şekilde götürür mü ? tartışılır...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Sony xperia x almanizi tavsiye ederim. Suan 1500 tl bandinda cogu model orta segment donanim ike gelirken xperia x orta ust segment ile geliyor. Bu bile ona tercih onceligi veriyor. Tavsiyem xperia x almaniz yonundedir.