Bu konuyu okuyanlar

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar;zevkli,stratejiye ve bireyselliğe dayalı(başka kimsenin oyunumu mahvedemeyeceği),satışından para kazanabileceğim(oyun içi veya komple çar) emek isteyen ama kafa şey yapmayan(anladınız siz onu) bi oyun önerebilcek misiniz??? dota 2 veya cs go gibi şeyler demeyin zaten buraya yazmamın sebebi bu oyunların beni çileden çıkartmasıdır.Ücretli veya ücretsiz farketmez kaliteli olsun yeter ki.Yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ettim.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
ben anlamadım ama bunlar

WORLD OF TANKS
WORLD OF TANKS BLITZ
ZULA
WOLFTEAM
TRANSFORMİCE
ROBLOX -
ingilizcedir ama ingilizceyi iyi bilen oynar
ROBLOX SURVİVAL BEGINNINGS - robloxun içinde oyun vardır ve bu oyunlardan birisi survival beginnings roblox un en iyi oyunlarından biridir
UNTURNED

başka bulamadım

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
World of tanks oyununa bulaşma sakın. Ya çok sağlam bir klanın olucak takımca oynucaksın yoksa oyunda seni çiğ çiğ yicekler :)

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben anlamadım ama bunlar

WORLD OF TANKS
WORLD OF TANKS BLITZ
ZULA
WOLFTEAM
TRANSFORMİCE
ROBLOX -
ingilizcedir ama ingilizceyi iyi bilen oynar
ROBLOX SURVİVAL BEGINNINGS - robloxun içinde oyun vardır ve bu oyunlardan birisi survival beginnings roblox un en iyi oyunlarından biridir
UNTURNED

başka bulamadım
dediğin oyunların çoğu minecraft tarzı şeyler mi?İnternette pek bir açıklama yok.World of Tanks kulağa hoş geliyor.World of Warship diye bi oyun var onun gemili olanı yani :D onu önerdi arkadaş başlamayı düşünüyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Anlamadım :p Biraz daha açık ?
Aşırı bağımlılık yapmayan anlamında mı dedin ?
kafa ütülemeyenin argosu :D yani oyunu oynarken başım şişmesin diyorum.Alttan müziği açıyım keyfime bakıyım manasında :D
World of tanks oyununa bulaşma sakın. Ya çok sağlam bir klanın olucak takımca oynucaksın yoksa oyunda seni çiğ çiğ yicekler :)
dediğin iyi oldu :D World of Warship nasıl bilgin var mı?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
kafa ütülemeyenin argosu :D yani oyunu oynarken başım şişmesin diyorum.Alttan müziği açıyım keyfime bakıyım manasında :D
O zaman Civilization yada herhangi bir strateji oyunu ? FPS oyunlarında biraz kafan ütülenecek, macera oyunları da öyle. Geri kalanlar sadece strateji oyunu oluyor.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
dediğin oyunların çoğu minecraft tarzı şeyler mi?İnternette pek bir açıklama yok.World of Tanks kulağa hoş geliyor.World of Warship diye bi oyun var onun gemili olanı yani :D onu önerdi arkadaş başlamayı düşünüyorum

dediğin iyi oldu :D World of Warship nasıl bilgin var mı?
Kardeşim ben seni Wot'un insan kaynakları olan - Ohzman - beye yönlendirmek isterim.World of Warship hakkında yeterınce bilgiyi twich ve youtube kanalından bulabilirsin :)

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O zaman Civilization yada herhangi bir strateji oyunu ? FPS oyunlarında biraz kafan ütülenecek, macera oyunları da öyle. Geri kalanlar sadece strateji oyunu oluyor.

Fps aramıyorum aslında.Rpg tarzı bi şey arıyorum diğer oyun modları hakkında pek bi fikrim yok mesela WoT tarzı bir şey de olabilir.Civilization serisinin türkçe versiyonu varsa onu da yükleyebilirim.Oyun kalite koksun yeter ki çok oynanmasa da olur :) Eğer ki bulamazsam dönüp dolaşıp metin2 ye başlıcam başka çare yok :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Fps aramıyorum aslında.Rpg tarzı bi şey arıyorum diğer oyun modları hakkında pek bi fikrim yok mesela WoT tarzı bir şey de olabilir.Civilization serisinin türkçe versiyonu varsa onu da yükleyebilirim.Oyun kalite koksun yeter ki çok oynanmasa da olur :) Eğer ki bulamazsam dönüp dolaşıp metin2 ye başlıcam başka çare yok :)
Hack and Slash bak ? Misal path of exile, Diablo yada Torchlight tarzı. Veya MOBA tarzı bak, DOTA2, League of Legends tarzı.
civilization türkçe - Google'da Ara
MMORPG diyorsan NeverWinter ve TERA da var. Kalite kokuyor ikiside :D
Sanırım böyle oynamak istiyorsun :D

Ayrıca TERA PVP'si, Dungeon'ları, görevleri, hikayesi kalitelidir :)

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hack and Slash bak ? Misal path of exile, Diablo yada Torchlight tarzı. Veya MOBA tarzı bak, DOTA2, League of Legends tarzı.
civilization türkçe - Google'da Ara
MMORPG diyorsan NeverWinter ve TERA da var. Kalite kokuyor ikiside :D
Sanırım böyle oynamak istiyorsun :D

Ayrıca TERA PVP'si, Dungeon'ları, görevleri, hikayesi kalitelidir :)

Allah senden razı olsun :D Hack and Slash oyun modunu daha önce hiç duymamıştım.Yalnız MMORPG'den tam olarak farkı ne çözemedim,oyun sonu felan mı var? o konuda bi aydınlatırsan sevinirim.İzlediğim kadarıyla Path of Exile hoşuma gitti,hem steamden de oynanıyor onu yüklicem gibi duruyor.Senin de ayrı bi önerin varsa söylersin kardeşim :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Allah senden razı olsun :D Hack and Slash oyun modunu daha önce hiç duymamıştım.Yalnız MMORPG'den tam olarak farkı ne çözemedim,oyun sonu felan mı var? o konuda bi aydınlatırsan sevinirim.İzlediğim kadarıyla Path of Exile hoşuma gitti,hem steamden de oynanıyor onu yüklicem gibi duruyor.Senin de ayrı bi önerin varsa söylersin kardeşim :)
Misal Devil May Cry ve God of War birer Hack 'n Slash tarzıdır.

devil may cry - Google'da Ara

MMORPG'lerde de hikaye olur. Metin2'de hikaye yok muydu sanki ? :) TERA'nın hikayesi beni ağlatmıştı, Neverwinter ise baş yapıtlardan bence.
Google babanın sana önerisi var :)

best hack and slash games - Google'da Ara
Bu arada belki alakasız olacak ama bu Hack 'n Slash'i kesin oyna derim.

Eskx105Oyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arma 3 Bundan para kazanamazsın fakat verdiği hazzı hiç bir oyun vermez . Ücreti en son steam'da 159.99 TL idi.