S7 edge P9 Htc10 ???

S7 edge P9 Htc 10 ???

• Kullanılan toplam oy
    26

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Merhaba arkadaşlar benim arkadaşım telefon alacak ta yaklaşık 1 2 aydır soruyor bana ben s7 edge al diyorum apple dan nefret ediyor htc 10 uda eledik geriye huawei p9 kaldı bana her sorduğunda s7 edge al diyorum bu sefer aklı p9 a gidiyor kararsız yani ne alacağını bilmiyor htc 10 al 3 4 yıl rahat kullanırsın dedim istemedi görüşlerinizi yazında şu çocuğa yardımcı olalım:)

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Samsung 'a verilen paraya her zaman acırım.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Merhaba arkadaşlar benim arkadaşım telefon alacak ta yaklaşık 1 2 aydır soruyor bana ben s7 edge al diyorum apple dan nefret ediyor htc 10 uda eledik geriye huawei p9 kaldı bana her sorduğunda s7 edge al diyorum bu sefer aklı p9 a gidiyor kararsız yani ne alacağını bilmiyor htc 10 al 3 4 yıl rahat kullanırsın dedim istemedi görüşlerinizi yazında şu çocuğa yardımcı olalım:)
HTC 10 alsın sesi çok iyi kamerası çok iyi performans i da iyi daha ne parmak izi okuyucu 0.2 sn de açıyor 30 dk da %50 şarj yapıyor

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsung 'a verilen paraya her zaman acırım.
Yani görüşün nedir ne alalım
--- Gönderi Güncellendi ---
HTC 10 alsın sesi çok iyi kamerası çok iyi performans i da iyi daha ne parmak izi okuyucu 0.2 sn de açıyor 30 dk da %50 şarj yapıyor
Htc 10 mu kullanıyosun yoksa duyduklarınımı söylüyorsun kullanıcı deneyimide önemli çünkü

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Yani görüşün nedir ne alalım

Htc 10 mu kullanıyosun yoksa duyduklarınımı söylüyorsun kullanıcı deneyimide önemli çünkü
Kullanan komşum var çok hayran bende inceledim.Gercekten harika ama duyduklarım bunlar 30 dk şarja takip denemedim firmanın iddasi

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Htc 10 mu kullanıyosun yoksa
Kullanan komşum var çok hayran bende inceledim.Gercekten harika ama duyduklarım bunlar 30 dk şarja takip denemedim firmanın iddasi
Tamam sağol yardımcı oldun :)

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Görüşüm belli işte Samsung almada ne alacağına bişey diyemiyorum.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Htc iyi telefondur ama herkese hitap etmez saf android kullanır açıkcası benim hoşuma gitmedi...

P9a verdiğin parayı gerçekten hiç hakketmiyor eğer alabiliyorsanız s7 edge yada s7 alın derim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Görüşüm belli işte Samsung almada ne alacağına bişey diyemiyorum.
Neden samsung almasın peki mutlaka bi nedeni olmalı
Htc iyi telefondur ama herkese hitap etmez saf android kullanır açıkcası benim hoşuma gitmedi...

P9a verdiğin parayı gerçekten hiç hakketmiyor eğer alabiliyorsanız s7 edge yada s7 alın derim
Arkadaşıma hep söylüyorum s7 edge al diye takmış bi huawei başka bişey demiyor ama az kaldı aklını başına getirecem :D
Yazdıklarınızı arkadaşıma gösterecem canlı kanıt benim sözlerimi ciddiye almıyor sizi alır belki

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288

HTC Sense var ?
Htc 10 mu kullanıyosun yoksa

Tamam sağol yardımcı oldun :)
Çeşke kullansam HTC 10 vs s7 sağlamlık testini izlemelisiniz istersen link vereyim
Ekran görüntüleri_20170108-163113.png

HTC sense arayüzü kullanıyorum ama Casper Via e1 caktirma :D
Ekran görüntüleri_20170108-163116.png

Buda blinkfeed çok güzel bir arayüz kurdum telefonuma temelar mağazasindan değiştirdim.Tavsiye ederim

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Kirin işkemci gerçekten hakketmiyor parasanı hakketmiyor.Bizim bu formda en çok önerdiğmiz telefon mi5 ancak üst segment istiyor ve 2000 tl nin üstüne çıkabiliyorsa kesinlikle p9 alınmaz

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
HTC Sense var ?

Çeşke kullansam HTC 10 vs s7 sağlamlık testini izlemelisiniz istersen link vereyim
Ekli dosyayı görüntüle 15781
HTC sense arayüzü kullanıyorum ama Casper Via e1 caktirma :D
Ekli dosyayı görüntüle 15782
Buda blinkfeed çok güzel bir arayüz kurdum telefonuma temelar mağazasindan değiştirdim.Tavsiye ederim
Screenshot_20170108-164242.png
Screenshot_20170108-164242.png
TouchWiz candır can :)

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
HTC 10 kullanıyorum. Performansı kamerası ve batarya süresi oldukça iyi. Ama ekran parlaklığı ve kullanımını sevemedim. Şimdiki aklım olsa S7 alırdım.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
HTC 10 kullanıyorum. Performansı kamerası ve batarya süresi oldukça iyi. Ama ekran parlaklığı ve kullanımını sevemedim. Şimdiki aklım olsa S7 alırdım.
Zaten ekranda samsung bir numara

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Zaten ekranda samsung bir numara
Aynen güneş altında daha rahat görünüyor S7 nin ekranı. Ayrıca S7 de görüntülediğim bir resmi tv de görüntülemek kolay ama HTC 10 da yapamadım. Belki ayarı vardır da ben becerememişimdir.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
HTC 10 otomatik ayarda daha iyi gidiyor parlaklığı.HTC gerçekçi görüntü verdiğinden nit değerleri düşük.Samsung abartı olduğu için nit değerleri yüksek.
Touchwiz candır mı bence iyi değil. Hiçbir şey görünmüyor aşağı kaydırmayinca

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
HTC 10 otomatik ayarda daha iyi gidiyor parlaklığı.HTC gerçekçi görüntü verdiğinden nit değerleri düşük.Samsung abartı olduğu için nit değerleri yüksek.

Touchwiz candır mı bence iyi değil. Hiçbir şey görünmüyor aşağı kaydırmayinca
Samsung en iyi ekran ödülü aldı bunun daha ötesi yok abartı veya değil zevk meselesi bu TouchWiz kendini hergün geliştiriyor bence çok başarılı

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Samsumg kullanıyorum touchwiz gerçekten hala çok kötü

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsumg kullanıyorum touchwiz gerçekten hala çok kötü
Valla ben iphone 6 plustan s6 edge plus a geçtim İkisininde arayüz hızı aynı geldi bana pek bi fark göremedim ama ondan önce 1 yıl kadar note 3 kullanmıştım o zamanlar kötüydü iphona geçmiştim ama touchwize şimdi bakıyorum bayabi gelişmiş

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Htc güzel ama şu an ben olsam para vermem gider S7 Edge alırdım.:)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Valla zor seçim ama s7 edge ve htc 10 arasında karar ver p9 çok sevsemde bu cihazlar kadar iyi değil kamerası ve tasarımı kurtarıyor p9 sadece

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Valla zor seçim ama s7 edge ve htc 10 arasında karar ver p9 çok sevsemde bu cihazlar kadar iyi değil kamerası ve tasarımı kurtarıyor p9 sadece

Tasarım olarak s7 edge hepsinden daha güzel bence kamerasıda çok güzel benim görüşüm s7 edge ama işte arkadaşım ikna olmuyor

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Hiç düşünmeden HTC10 ayrıca bu TouchWiz candır can diyen arkadaş tasarım konusunda diyosundur inşallah Sense arayüzünü 4. sürümünden beri kullanıyorum çok stabil çok kararlı TouchWiz yanından geçemez birde MİUİ çok güzel bi arayüz o da benim sana tavsiyem ya HTC10 yada Xiaomi Mİ5S al veya 6yı bekle hayırlı olsun bu arada :)

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Hiç düşünmeden HTC10 ayrıca bu TouchWiz candır can diyen arkadaş tasarım konusunda diyosundur inşallah Sense arayüzünü 4. sürümünden beri kullanıyorum çok stabil çok kararlı TouchWiz yanından geçemez birde MİUİ çok güzel bi arayüz o da benim sana tavsiyem ya HTC10 yada Xiaomi Mİ5S al veya 6yı bekle hayırlı olsun bu arada :)

Stock androide ben o kadar para vermem açıkcası

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
TouchWiz candır can diyen bendim evet öyle eskisi gibi değil touchwiz hala eksikleri var tabi ama diğer arayüzler bana çok basit geliyor beğenmiyorum kasma olayı çok nadir oluyor ben touchwiz de iyiyim başka arayüz kullanmam ve kullanamam alıştım çünkü bide ios kullanabilirim başka kullanmam

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Stock androide ben o kadar para vermem açıkcası
Stock android derken Sense arayüzü ve Htc onlarca işe yarayan uygulamaları sadece ses kısmına değiniyim uzun olmasın hem diğer 2+1 konusuna yakın olsun yazılım olarak biliyosunuz Beats Audio hissesini Apple'a sattı sonra da kendine bir çok liman aradı şuanda Dolby ile çalışıyolar gayet güzel işler yaptılar yazılım kısmında Dolby modları var film,müzik vs. donanım kısmında Boomsound hoparlörler biri tiz karakterli biri bass gerçekten bir telefonda olması gereken bir şey ayrıca kulaklık girişinde dahili amfi var bu süper bi ses çıkışı demek sadece ses kısmına değindim hocam gerçekten alınası bir telefon stock/saf Android değil bide Google Pixel var Htc ile Google'ın birlikte yaptığı onda saf Android var onunla bu telefonu karıştırmış olabilirsin :)
TouchWiz candır can diyen bendim evet öyle eskisi gibi değil touchwiz hala eksikleri var tabi ama diğer arayüzler bana çok basit geliyor beğenmiyorum kasma olayı çok nadir oluyor ben touchwiz de iyiyim başka arayüz kullanmam ve kullanamam alıştım çünkü bide ios kullanabilirim başka kullanmam
Hocam çok denedim TouchWiz'e alışmayı ama olmuyor belki Exynos işlemcidendir malum ülkemizden dolayı Snapdragon'lu Samsung telefon kullanamıyoruz Exynos işlemcili bir telefona Cyanogen Mod yükledim biraz toparladı sonra MİUİ yükledim bi kendine geldi ama Türkçe desteği yoktu İngilizcedede bazı yerler hala Çinceydi olmadı yapamadık emsali olan Htc One M7 gibi olamadı o gün bu gündür ne TouchWiz'i severim ne de Exynos'u TouchWiz'i o kadar saçma uygulama ile şişirmeseler tamam savunacak bi yanı olur ama yok sıfırdan yeni bi arayüz yapmaları lazım tasarımı baya güzel ama :)

Son mesajlar