Samsung Note 7'nin neden patladığı anlaşıldı

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
seçilen saçma sapan kelimeleri bir tarafa bırakara konuşayım. ben en az 2 tane samsung cep telefonu kullanan, güncelleme yapamadığım (AT&T model) halde hala daha Note 4'ten vazgeçemeyen birisiyim. Samsung'la benim ne alıp veremediğim olur :) Ben kiim, samsung kim. Sahi kendinizi ne sanıyorsunuz da bu kafalarda yorumlar yazıyorsunuz ? Argümanlar saçma, örnekler saçma. Haber belirlendi diyor başlıkla, içeriğe giriyorsun "aaaa" hiçbir şey yok. Kelimelerinizi sonrasında dikkatli seçmeniz dileği ile kapatıyorum yazıyı.

Atarlanman gerekmiyor, sanki küfretmişim gibi... Sonuçta ikimizde bir yorum yaptık, birbirimize bir şeyler anlatmaya çalıştık. Hepsi bu. Kişisel bir mevzu da değil, daha ne? Bunca vâveyla koparmanın ne alemi var?

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Atarlanman gerekmiyor, sanki küfretmişim gibi... Sonuçta ikimizde bir yorum yaptık, birbirimize bir şeyler anlatmaya çalıştık. Hepsi bu. Kişisel bir mevzu da değil, daha ne? Bunca vâveyla koparmanın ne alemi var?

tam olarak su altta alintiladigim kisimdir benim cumleleri sertlestirme nedenim ki bunu yapan birisi degilimdir normalde;

Birader, burda size batan haberin muhteviyatı mı, yoksa öznenin Samsung olması mı?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
iPhone'yi çekememiştir :D :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Madem öyle bu soruyu daha öncede sordum tekrar soracam hala note 7 ler ini iade etmeyenler var neden herhangi bir yanma haberi duymadık?

Cihazlar seri üretimdir duymadıysan duyarsın sabırlı ol