Samsung Galaxy Note serisini sona mı eriyor?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Samsung Galaxy Note serisini sona mı eriyor?

Samsung, Galaxy Note 7 sonrasında radikal kararlar almaya devam edebilir. Alınabilecek bu ciddi kararlardan birisi hakkındaki yeni iddialar haberimizde.

Samsung sizce Note markasından vazgeçecek mi?

Son düzenleme:

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
bence erdirmez.Note Olmazsa Samsung olmaz.Bir çok yenilik ilk defa note serilerinde kullanılıp sonra s serilerinde kullanıldı.Note 7 artık nolacak bilmem.Ama note serisi sona ermez.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hiç zannetmem. Bu kadar efsaneleşmiş bir seri asla bırakılmaz. Bir kaç ay içinde yavaş yavaş unutulur ve negatif algı zaman içinde düzelir diye düşünüyorum. Bir daha bu talihsizliğin yaşanmayacağını umut ediyorum. note8'i sabırsızlıkla bekleyenlerden biri de ben olacağım. :)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Belki ismini değiştirip yola devam eder. O kadar patent vs var

Abartma sende sdn....

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Note 8 ile gönlümüzü alir artik.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Biz s çiler için değişen birşey olmayacak:D

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Valla bana göre en iyi akıllı telefon serisi Note serisidir. Note 2 ve Note 4 kullandım ( hala note 4 kullanıyorum ) Note 7 nin pil sorunu geçseydi almayı düşünüyodum lakin hiç umduğum gibi olmadı... :(

İnş Note 8 falan yenisini çıkarırlarda bu efsane telefonlara kavuşuruz..

Reaksiyon puanı
2,554
Tabi tabi kesin sonlandırır note serisi zaten 5 6aylık bir seri öyle açılıpta yeri ters olan yeni döner dükkanları gibi hemen kapatırlar o kadar kolaydı herşey.

eskibloglarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Note serisi Spen kalemiyle, Büyük ekranıyla hem Telefon hem Tablet olarak adlandırılan Phablet melez modelidir. Bu anlamda ne samsungda ne de başka markalarda muadili yoktur. Samsungun bu riski alabileceğini düşünmüyorum.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
note 8 i çıkarmanın anlamı ne ?note 7 de sorun neyse düzeltirsin yeniden piyasaya sürersin

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
note 8 i çıkarmanın anlamı ne ?note 7 de sorun neyse düzeltirsin yeniden piyasaya sürersin
İsim algısından dolayı tabikide. Tekrar note 7 olsa "bu note 7 patlar yine" algısı oluşacak ama note 8 olsa "bu yeni versiyon bir şey olmaz" denecek görürsün :) adı karalandı bir kere :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
İsim algısından dolayı tabikide. Tekrar note 7 olsa "bu note 7 patlar yine" algısı oluşacak ama note 8 olsa "bu yeni versiyon bir şey olmaz" denecek görürsün :) adı karalandı bir kere :)
Bence Tüm samsung telefonları karalandı :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Bulursan al derim değişim programından faydalanıp 3.600tl peşin alabilir hatta s7edge+600tl alabilirsin :D
yarı fiyatı 1800 tl yapar.süper telefon .ıphone 7 plus a bile değişmem :D
1-2 tane patladı dıye hepsi patlaycak diye bir kural yok.bütün telefon modellerinin patlama riski az da olsa vardır

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
yarı fiyatı 1800 tl yapar.süper telefon .ıphone 7 plus a bile değişmem :D
1-2 tane patladı dıye hepsi patlaycak diye bir kural yok.bütün telefon modellerinin patlama riski az da olsa vardır
Evet öyle ama bunun patlama riski %100 öyle bir detay da var bulursan al s7 edge ile değiştir işte 600tl de ekstra kalsın cebine :) ;)

eskibloglarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Evet öyle ama bunun patlama riski %100 öyle bir detay da var bulursan al s7 edge ile değiştir işte 600tl de ekstra kalsın cebine :) ;)
yine de bu riski almayın hiçbir şey hayatınızdan kıymetli değil belki sevdiklerinizin birinin elinde patlar mazallah ömür boyu vicdan azabı olur. Kore haber sitelerinde Samsung'un patlama nedenini kesin ve net olarak bulduğunu ve basın toplantısıyla kamuoyuna duyuracağını yazıyor.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
yine de bu riski almayın hiçbir şey hayatınızdan kıymetli değil belki sevdiklerinizin birinin elinde patlar mazallah ömür boyu vicdan azabı olur. Kore haber sitelerinde Samsung'un patlama nedenini kesin ve net olarak bulduğunu ve basın toplantısıyla kamuoyuna duyuracağını yazıyor.
Evet öyle çok kötü bir kaza ile bitebilir sonu :(

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Valla bana göre en iyi akıllı telefon serisi Note serisidir. Note 2 ve Note 4 kullandım ( hala note 4 kullanıyorum ) Note 7 nin pil sorunu geçseydi almayı düşünüyodum lakin hiç umduğum gibi olmadı... :(

İnş Note 8 falan yenisini çıkarırlarda bu efsane telefonlara kavuşuruz..

Evet çok akıllı elde değil cepte patlıyor :d

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Note serisi kalkarsa farklı bi adda başka seri çıkar biz tüketicilerin bi kaybı olmaz ha samsung zarar görür mü bana ne samsungdan sanki beni çok düşünüyor

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Note serisi kalkarsa farklı bi adda başka seri çıkar biz tüketicilerin bi kaybı olmaz ha samsung zarar görür mü bana ne samsungdan sanki beni çok düşünüyor
Bu kadar nankörlük etmeyin samsung o eski samsung değil artık eğer hala öyle olsaydı bu note 7 lerin hepsi gizlenir üretilmeye devam ederdi ve hala bir tarafımızda patlıyor olurlardı! :mad: