Bu konuyu okuyanlar

hayatkozmosu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, lg g3 16 gb'lık telefonum var. Son sürümü bilgisayar üzerinden bir aya yakn süre önce güncelledim. Telefonumu 5 ay önce satın aldım. Son iki buçuk aydır şarj olma süresi gittikçe uzadı. Telefonun probleminin ne olduğunu çözmeye çalışsam da çözemedim. Telefonum yaklaşık 5 saatte şarj oluyor. Süresi elbette eskisine göre daha az dayanıyor ama yine de bir günü çıkarıyor. Bazen daha aza iniyor 4, 3,5 saate. Bazense 6 saate çıkıyor. Bazen 99da takılı kalmış oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yedirtmek üzere. Yardım edebilir misiniz?

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Merhaba, lg g3 16 gb'lık telefonum var. Son sürümü bilgisayar üzerinden bir aya yakn süre önce güncelledim. Telefonumu 5 ay önce satın aldım. Son iki buçuk aydır şarj olma süresi gittikçe uzadı. Telefonun probleminin ne olduğunu çözmeye çalışsam da çözemedim. Telefonum yaklaşık 5 saatte şarj oluyor. Süresi elbette eskisine göre daha az dayanıyor ama yine de bir günü çıkarıyor. Bazen daha aza iniyor 4, 3,5 saate. Bazense 6 saate çıkıyor. Bazen 99da takılı kalmış oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yedirtmek üzere. Yardım edebilir misiniz?
Kabloyu değiştir sorun çözülmezse adaptörü değiştir yine çözülmezse batarya değiştir :)

MERT REİS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
lg healt uygulaması güncellendi ve yeni LG G5 modeline benzeyen bir arayüz geldi LG G3'e ama durduruldu hatası çok fazla gelmeye başladı ve arkadaşlar 6.0 marshmallow root attım ve daha hızladı fakat pil seviyesi daha çabuk bitmeye başladı LG G3'te arkaşdaşlar uygulama güncelleme yerinde, yeni yapa ağustos ayında 05'de yayın landı ve bakalım yeni güncelleme gelcekmi belli değil ama gene'de merakla bekliyorum LG healt uygulaması rootlu cihazımda sıkıntısız bir şekil de güncelleme aldı ve düzgün çalışıyor arkadaşlar.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. G3 cihazım var fakat telefona whatsapp'tan mesaj gelmiyor. Yani şöyle ki ben whatsapp'a girip bakmazsam çoğu zaman mesajlar gelmiyor. Whatsapp'a girdiğimde hepsi birden geliyor. Arkadaşlarım mesaj gönderiyorlar ama iletilmiyor bana tek tik olarak kalıyor. Ben kendim girip bakarsam eğer mesajlar geliyor. Her zaman olmasa da %90'ı böyle. Çok nadir olarak mesajlar direk geliyor. Onun harici hep dediğim olayı yaşıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar merhaba. G3 cihazım var fakat telefona whatsapp'tan mesaj gelmiyor. Yani şöyle ki ben whatsapp'a girip bakmazsam çoğu zaman mesajlar gelmiyor. Whatsapp'a girdiğimde hepsi birden geliyor. Arkadaşlarım mesaj gönderiyorlar ama iletilmiyor bana tek tik olarak kalıyor. Ben kendim girip bakarsam eğer mesajlar geliyor. Her zaman olmasa da %90'ı böyle. Çok nadir olarak mesajlar direk geliyor. Onun harici hep dediğim olayı yaşıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Sen telefona bakmıyor iken wi-fi yi kapatıyor ekranı açtığın an wi-fi ye bağlanıyor tekrar ve hemen indiriyor aynısı mobil veri için geçerli olması lazım Cihaz hakkında kısmına gir yapım numarasına arka arkaya tıkla orada artık geliştirici seçenekleri çıkmış olması lazım ordanda Wİ-Fİ ile ayarları tek tek deniyerek bulabilirsin.

darkouldd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_2016-08-15-20-59-31-min.png
Arkadaşlar merhaba eklediğim ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere arka kamera tamamen kafayı yedi diyebilirim.Mor tonlar hakim olmak üzere hem görüntü kasıyor hem de şeritler halinde yana kayıyor görüntü.Rootluydu cihaz, stock roma geri döndüm düzelir belki diye nafile. Fabrika ayarlarına dönmek de bir şeyi değiştirmedi.Sizce sebebi ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MErhaba arkadaşlar,

LG G3 32Gb cihazım var. 2 hafta önce bir sorun ile karşılaştım ama neden ve nasıl oldu bilmiyorum.

Telefonum normal pirizde orjinal şarj aleti ile takılı iken aynı normal bilgisayara bağlıymış gibi (Yavaş Şarj Özelliği Açık) şekilde şarj oluyor. Farklı aletler ile de denedim ama sonu aynı. Neden dir? çözümü varmıdır?

Yardım rica ediyorum.

Burocksiyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceden samsung vardı şimdi lgye geçtim ben müzikleri son eklenenlerden dinlerim ama son eklenenlerdeki müzikler bir süre sonra alfabetik sıraya dönüyor onu nasıl engelleriz ?

Titamest1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gold dan aldığım ithalatçı garantili lg g3 android 6 güncellemesi hala gelmedi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Şuan bile sorguladığımda son sürüm de diyor çözüm var mıdır?

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Kulaklık resmen dökülüyor. Plastik yerleri filan koptu. Bu sorunu yaşayan var mı?
Şarj aletinin kablosunun üst katmanı da açıldı.
LG'nin kullandığı malzemelerde ne var acaba? :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Kulaklık resmen dökülüyor. Plastik yerleri filan koptu. Bu sorunu yaşayan var mı?
Şarj aletinin kablosunun üst katmanı da açıldı.
LG'nin kullandığı malzemelerde ne var acaba? :D
Sen bayağı hor kullanıyorsun demekki. :D 2 yıllık adaptörüm sapasağlam duruyor.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Sen bayağı hor kullanıyorsun demekki. :D 2 yıllık adaptörüm sapasağlam duruyor.
Aksine çok dikkat ediyorum aksesuar konusuna. Sadece telefon için de değil. :D
Mesela kulaklığı sürekli temizlerim ama kablosu veya ek kısımları sarardı.
Ee zaten telefonun plastiği de çatlamıştı. Malzeme kalitesinden şüphelenmeye başladım. :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Aksine çok dikkat ediyorum aksesuar konusuna. Sadece telefon için de değil. :D
Mesela kulaklığı sürekli temizlerim ama kablosu veya ek kısımları sarardı.
Ee zaten telefonun plastiği de çatlamıştı. Malzeme kalitesinden şüphelenmeye başladım. :D
O zaman seninki, "sakınan göze çöp batar" olayına dönmüş. :D kulaklık sararmasının önüne geçemezsin.

c_nergy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonum sarja takili degilken devamli acilip lg yazisinda kapaniyor sarj seviyesi %100 olsa dahi. Sarj aletine ya da powerbanke taktigimda sorunsuz calisiyor. Sorun ne olabilir ? Garantisi biteli yaklasik 1 ay oldu

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar samsung galaxy a5 andorid 6 güncelleme geldi

lg g3 lere 6 güncellemesi gelmedi neden acaba

eredin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim g3'te ikinci kez kamerada sıkıntı çıkıyor ilk seferinde kırmızı çizgi vardı bu sefer kararma var nokta şeklinde birkaç problem daha var kulaklık girişinin orda çatlama şarj girişinde temassızlık pilin çabuk bitmesi gibi sizce yeni verirlermi yoksa tamirmi olur

androidcahili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, telefonum birkaç gündür sd kartı kabul etmiyor takılı olduğu halde takılı değil diyor sd kartı çıkarttığım zaman da sim kartını kabul etmiyor ve durduk yere kapanıp açılıyor lg servisi hakkında kötü duyumlar aldım ne yapmalıyım sizce

iTaLYaN07

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar benim g3'te ikinci kez kamerada sıkıntı çıkıyor ilk seferinde kırmızı çizgi vardı bu sefer kararma var nokta şeklinde birkaç problem daha var kulaklık girişinin orda çatlama şarj girişinde temassızlık pilin çabuk bitmesi gibi sizce yeni verirlermi yoksa tamirmi olur
Ne bekliyon telefon obur tarafa gidicek sen hala veriyolarmi diyosun azcik mantik kullanin yahu