Forum Sitesine SEO Lazım..

Bu konuyu okuyanlar

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 Günlük Forum sitem var mümkünse iç ve dış seo yaptırmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar PM atarlarsa sevinirim. İnceleme için Link aşağıdadır. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Link: İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üye ol neden olmasın arkadaşım mutluluk duyarız

SEOCEO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Siteniz adına SEO yaptırmadan önce vBulletin SEO eklentisini kurmanız biraz daha iç açıcı olabilir.

İlk olarak ise Footer'dan kendi sitenizin link'ini kaldırın :)

İkinci bir durum da özelden dönüş yaparsanız tarafınıza ücretsiz yardımcı olabilir ve birkaç ipucu verebilirim.

renaultman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba hocam.Tavsiyelerinizi almak isterim.
Özellikle bir sorum var.
Forumumun teması araba içerikleri olduğu için farklı websitelerinden kaynak belirterek motorlar,motor yağları,otomotiv sektörü vb haberleri toplayıp arşiv olarak kullanmak istediğim bölümler var.Peki bu durum kopya içerik olarak algılanıp forumumun trafiğini zarar verir mi?
Ayrıca bir forumun seo'su için ne gibi adımlar izlenmeli.
Forumumun adresi.

erentcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
8 Günlük Forum sitem var mümkünse iç ve dış seo yaptırmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar PM atarlarsa sevinirim. İnceleme için Link aşağıdadır. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

İletişime geçerseniz vereceğim birkaç kritik tavsiyeden yararlanabileceğinizi düşünüyorum.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Profesyonel olarak tavsiye isterseniz size şurayı tavsiye edebilirim. SEO Optimizasyon bağlantısı ile ulaşabilirsiniz. Eğer dilerseniz özel yazılım da yapıyorlar ve site tasarımını SEO kurallarına uygun yapıyorlar. Bu sayede hem SEO çalışması hem de SEO'ya uygun web tasarımı ve kodlanmasıyla sitelerinizin yukarıya tırmanması daha kolay ve mümkün hale geliyor. Biliyorsunuz, SEO için sitenin hızı da önemli. Hazır sistemler kullanınca, kullanmadığınız birçok fonksyionlar, stiller, resimler de yükleniyor. Bu siteyi yavaşlatıyor. Amacına uygun kodlanmış ve tasarlanmış bir site hem daha hızlı, hem daha optimize olur. Eğer ciddi bir proje yapmak istiyorsanız benim tavsiyelerim bunlar.