iPhone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mhmtgns

Asistan
Reaksiyon puanı
16
İos için jailbreaksiz androidteki gibi dosya yöneticisi programı varmı???

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Arkadaşlar bu iphone da rehberi gmail e yedekleme işi nasıl oluyor yapan varsa bi yardım etsin lütfen...Ayarlarda Google hesabı açtım kişileri de aktif ettim ordan ama gmailde hala kişiler görünmüyo...

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar bu iphone da rehberi gmail e yedekleme işi nasıl oluyor yapan varsa bi yardım etsin lütfen...Ayarlarda Google hesabı açtım kişileri de aktif ettim ordan ama gmailde hala kişiler görünmüyo...
İcloud'un sitesinden aktarıyorsun. Gmail'den çekiyorsun. Google amcadan bulabilirsin. Ben öyle yaptım.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
İcloud'un sitesinden aktarıyorsun. Gmail'den çekiyorsun. Google amcadan bulabilirsin. Ben öyle yaptım.
Google emmi de aradım hesabı açınca senkronize olur filan yazıyodu ama olmadı şu uygulamayı bi deneyeyim Lazzz ın yazdığını...Teşekkürler...

DerAppleist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
iOS 10 ile 3D Touch'ı her yere koyuyorlar, ne yapıp edip en az 6S almaya bakın

MERT REİS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
dua edinde şunun pili artırsınlar artık yeter be.

Recepb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ey kıymetli iPhone kulkanîcıları. Birişu sorularımı cevaplarsa çok makbule geçer. Bir kaç ay sonra iPhone 6 almayı düşünüyorum.

1. Telefona çok fazla girmeyen birisi olarak günde bir kaç saat müzik ve 15 dakikalık sosyal medya kullanımı telefonu 2-3 gün götürür mü?

2. iPhoneların çevreye yaydıkları SAR değerleri. 1 civarındaki SAR değeri kullanımınız boyunca sizi rahatsız ediyor mu?

3. iPhone 6 kaç yıl daha gider?

4. iPhonu aktif kullanmak için (kurulum sırasında ve uygulama indirirken) apple kimliğinde banka kart numarasını vermek zorunda mıyız?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
1 . evet
2. bilmiyorum
3. 3 yıl rahat götürür
4 .değilsin

Recepb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka görüsü olan varsa da yazsinlar ona gore 6 alacağım

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhabalar.

1-evet iphone 6 bataryası iyidir dediğiniz kullanımda sizi götürür çünkü ios işletim sistemi telefon boştayken şarjınızı götürmüyor.

2-Hiç böyle bir rahatsızlıkla karşılaşmadım duymadım da kimseden.

3-3 yıl rahat götürür ve güncelleme alır.

4-Gerekmiyor banka kartı olmadan alabiliyorsunuz.

Recepb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5
Merhabalar.

1-evet iphone 6 bataryası iyidir dediğiniz kullanımda sizi götürür çünkü ios işletim sistemi telefon boştayken şarjınızı götürmüyor.

2-Hiç böyle bir rahatsızlıkla karşılaşmadım duymadım da kimseden.

3-3 yıl rahat götürür ve güncelleme alır.

4-Gerekmiyor banka kartı olmadan alabiliyorsunuz.
Birde belli süre sonra telefonlar karşı tarafa ses iletmemeye başlıyor diye yorum aldım yaşayanlar nasıl bit çözüm buldu.

icemanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 6s kullanmaktayım . Uyumlu saat almak istiyorum ama saatleri çok pahalı uyum sorunu yaşamayacak ve fazlada pahalı olmayacak saat önerilerinizi bekliyorum

Cankat Toprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5 kullanıyorum 16 gblık modeli. Hafıza sorunu yaşarım diyordum ama ''google fotoğraflar'' adlı uygulama sayesinde fotoğraflar telefonda yer kaplamıyor ve sadece sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum 1000e yakın müziğim var ve 7gb boş alan... Kafam rahat :))

Reaksiyon puanı
14
Bence En İYİSİ android kolay basit temiz ferah...:D
Ben iphone kullanıcısıyım fakat annem ve babam android kullanıyor
onlardan gördüğüm kadarıyla androidin marketi ve whatsapp arayüzü bin kat daha güzel yakında androide geçmek istiyorum
ama iphonunda kendine has bi havası var ona birşey diyemem:tearsofjoy::tearsofjoy:.Bu arada ios 10'u merakla bekliyoruz,güzel yeniliklerin olacağı söyleniyor:openmouth:
bu arada iphone için güzel oyun önerisi olan varsa lütfen yanıtlasın:fearscream::fearscream:
iOS-vs-Android.jpg

Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar Jailbreak nedir yeni bir ıphone kullanıcısı olarak kullanmalı mıyım zararı var mıdır kısa bi bilgilendirme araşştırmalarıma yön verecek
JAİLBREAK PARALI OLAN UYGULAMALARI BELEŞ YAPAR FAKATT!! jailbreak kullanan iphone'ları apple bazen kilitliyor ve jailbreak yaparsan garanti kapsamı EL FATİHA OLUR!!:astonished::astonished:

Reaksiyon puanı
14
siyah iphone 4s için hangi kılıfı önerirsiniz arkadaşlar? sert ve ince olanlardan söylerseniz sevinirim :)
Bunlara Bir Bak bence yanıtlarsan satın alacağın sitelerin url lerini atarım!

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    5.9 KB · Görüntüleme: 361
  • imgres.jpg
    imgres.jpg
    5.7 KB · Görüntüleme: 377
  • DSAD.jpg
    DSAD.jpg
    5.6 KB · Görüntüleme: 459

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
5S Touch ID parmak izi eklerken Failed hatası alıyorum nedeni ve çözümü nedir?
IMG_9585.PNG