SDN Euro Truck Simulator 2 Oynayanlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Arkadaşlar gün belirsek girsek beraber. Hazır indirimler var. Almamış olanlar almıştır. Sohbet muhabbet takılırız.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Benim direksiyon seti dağıldı onu toparlamadan da tadı çıkmıyor oyunun. Yeni oyunlar felan bahaneyle sildim suanda. Eğer adam akıllı bir plan yapılırsa indirip gelirim. 1-2 kişi olursak geleceğimi zannetmiyorum.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Oyunu yeni satın alan kişilerin mp'ye girebilmesi için 2 saat oynama süresi olması gerekmekte duyrulur.

SucsuzGenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sözü geçen biri organizasyonu yürütse team speak felan açsak on nuamra olur

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
1 sene bilgisayarsızım iyi eğlenin bensiz :)

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Şu kabin aksesuarları cidden altüst ediyormuş FPS'yi.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kasayı açıp birşeyler değiştitiyorum ve hep sağ çıkıyor. :)

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bana dedi :D Fan temizliği olumlu sonuç vermedi ve daha beter oldu. Üni'ye geç alalım diyolar?
Benim eski bilgisayar da öyleydi farklı ram kombinasyonları deneyince çalışıyordu. Bazen 1-2 hafta sürüyordu ama yine yarı yolda bırakmıyordu. :D

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Beyler bu Şasede hangisini tercih ediyorsunuz 6x2 arka aks kontrollü felan var hangisi en iyisi.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
4x2 kullanıyorum volvo fh 730 luk muydu neydi? Bi ara da Man txz 680 lik ti galiba 6x2 kullanıyordum orta teker aks lı. Güncelleme lerden sonra yol tutuşu değişti sanki bende volvo ya geçtim.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
4x2 kullanıyorum volvo fh 730 luk muydu neydi? Bi ara da Man txz 680 lik ti galiba 6x2 kullanıyordum orta teker aks lı. Güncelleme lerden sonra yol tutuşu değişti sanki bende volvo ya geçtim.
Mercedes Actros kullanıyordum virajlara girerken yükle tekerlek dönmeyince el frenine basıp bırakıyordum tır kayıyor gibi oluyor topluyordu efsane oluyordu doğru kullanıldığında ben şuan daha singleda 10 levelim volvonun ilk arabası varya fh16 mı fh classic mi bilmiyorum tam onu aldım onun motoru geliştirdim 700 bg lik motor var üstünde 20 ton kimyasal yükle 140-150 gidiyorum şirketede 2 karı aldım mis gibi tırcı onlarda :D eskiden mercedesin ilk çıktığı dlc mi güncellememi o zaman hep volvo kulanıyordum geçtim mercedese çok iyiydi yol tutuşu hızlanması felan sonra 2 sürüm geçti bir güncelleme geldi bir şey oldu mercedes kullanmıyorum volvo kullanıyorum birde gözüm 26 levelde açılacak olan scania da çok merak ediyorum nasıl diye yoksa hiç scania kullanmışlığım yok neredeyse ama şu şase olayını detaylı bilen biri anlatırsa iyi olur.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Mercedes Actros kullanıyordum virajlara girerken yükle tekerlek dönmeyince el frenine basıp bırakıyordum tır kayıyor gibi oluyor topluyordu efsane oluyordu doğru kullanıldığında ben şuan daha singleda 10 levelim volvonun ilk arabası varya fh16 mı fh classic mi bilmiyorum tam onu aldım onun motoru geliştirdim 700 bg lik motor var üstünde 20 ton kimyasal yükle 140-150 gidiyorum şirketede 2 karı aldım mis gibi tırcı onlarda :D eskiden mercedesin ilk çıktığı dlc mi güncellememi o zaman hep volvo kulanıyordum geçtim mercedese çok iyiydi yol tutuşu hızlanması felan sonra 2 sürüm geçti bir güncelleme geldi bir şey oldu mercedes kullanmıyorum volvo kullanıyorum birde gözüm 26 levelde açılacak olan scania da çok merak ediyorum nasıl diye yoksa hiç scania kullanmışlığım yok neredeyse ama şu şase olayını detaylı bilen biri anlatırsa iyi olur.
Şehir içinde 80-90 gidiyorum virajlarda el firenine asılıyorum yanlaya yanlaya gidiyordum.
Retarder nasıl kullanılıyor ya? En yükseğe alsam bile istediğim yavaşlamayı alamıyorum gerçek hayatta otobüscüler bir kademe çekse otobüs hemen yavaşlıyor. O an frene mi basmak lazım?

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Şehir içinde 80-90 gidiyorum virajlarda el firenine asılıyorum yanlaya yanlaya gidiyordum.
Retarder nasıl kullanılıyor ya? En yükseğe alsam bile istediğim yavaşlamayı alamıyorum gerçek hayatta otobüscüler bir kademe çekse otobüs hemen yavaşlıyor. O an frene mi basmak lazım?
Retarderi çözemedim bende otomatik retarder de ama hep o kol sağ en üstte duruyor hiç ellemedim hiç ihtiyacım olmadı.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Ben Manuel vites kullanıyorum retarder çok işe yarıyor. Hızlı gidiyorsan ve kısa mesafede durmak istiyorsan retarderi sona alıyorum o da manual freni de basıyorum hatta vitesi direk boşa alınca efsane duruyor tir yapışıyor öne doğru. Güncellemeler ile tirlarin yol tutuşu değişiyor. Önceden daf kullanırdım hep virajlara en rahat o giriyordu da fren çok kötü ondada. İlla bi yerlere çarpıyorum. Volvo da tüm özellikler toplanmış şekilde bana göre. Fren iyi hızlanma süper vs. Scania tavsiye etmem çok yalpaliyor virajda motor sesi de hiç yok vitesi ne zaman değiştireceğini anlamıyorsun vs. Ford un tirini bekliyordum gelmedi. 46 levelim şuan online giriyorum oyuna hep

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Ben Manuel vites kullanıyorum retarder çok işe yarıyor. Hızlı gidiyorsan ve kısa mesafede durmak istiyorsan retarderi sona alıyorum o da manual freni de basıyorum hatta vitesi direk boşa alınca efsane duruyor tir yapışıyor öne doğru. Güncellemeler ile tirlarin yol tutuşu değişiyor. Önceden daf kullanırdım hep virajlara en rahat o giriyordu da fren çok kötü ondada. İlla bi yerlere çarpıyorum. Volvo da tüm özellikler toplanmış şekilde bana göre. Fren iyi hızlanma süper vs. Scania tavsiye etmem çok yalpaliyor virajda motor sesi de hiç yok vitesi ne zaman değiştireceğini anlamıyorsun vs. Ford un tirini bekliyordum gelmedi. 46 levelim şuan online giriyorum oyuna hep
12 levelmişim baktım az oynayayım dedim zaten azıcık param var onlada gittim tırla kaza yaptım takla atıp karşı şeride geçtim yürek yemişim tabi 24 tonla 140 la hem yokuş aşağı in hem de sağa doğru in yer mi :D yemedi zaten bir elimde meyve yiyordum kamerayı felan ayarlayamadım %62 hasar tırda %15 dorse de para alamayağız anlaşılan :/

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
5 seviye gectim tira lastik aldim 6 aevieye gectim baya yakin bi fiyata birazcik daha fazla sadece yeni lastik geldi hemde ikiside on tekere geldi tırım volvo fh 16 sleper

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Oyuna yeni basladım. Single görevleri yapıyorum simdilik Tahminimden cok daha zevkli bir oyun cıktı. Radyoyu açınca spotify'a bağlansa çok şükela olurmuş.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Multi oynayacak arkadaslar : devamli kayitta olun,video cekin usenmeyin. Sonra dayanamayip soverseniz benim gibi perma yersiniz.