SDN Kastamonu Forum Topluluğu

Bu konuyu okuyanlar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ben kastamonuluyum. Kastamonu/Şenpazar...Sevgiler Saygılar..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Arkadaşım Kastamonu Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi @alsh

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende kastamonu üniversitesinden mezunum tarihi bir şehirdir gezmek isteyenlere valla kanyonu ilk ahşap cami, gibi yerleri tavsiye ederim.

drfotograf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kastamonulu değilim ama 4 senedir bu güzel şehirde yaşıyorum. Amatör fotoğrafçılıkla ilgiliyim. Hem bundan dolayı hem de Kastamonu'nun tanıtımına bir nebze katkımız olsun diyerekten Kastamonu için bir timelapse filmi yaptım. İlk bölümü yayınladım, birkaç bölüm daha çekeceğim.Beğeninize sunuyorum, memleketini özleyenlere gelsin ;)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Kastamonulu değilim ama 4 senedir bu güzel şehirde yaşıyorum. Amatör fotoğrafçılıkla ilgiliyim. Hem bundan dolayı hem de Kastamonu'nun tanıtımına bir nebze katkımız olsun diyerekten Kastamonu için bir timelapse filmi yaptım. İlk bölümü yayınladım, birkaç bölüm daha çekeceğim.Beğeninize sunuyorum, memleketini özleyenlere gelsin ;)

Ellerine sağlık kardeşim Allah razı olsun güzel olmuş,memleketimi özledim bu sene gitmeyi dusunuyorum,Allah nasip ederse

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257

Güzel bir çalışma olmuş, Kastamonu Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi arkadaşım sana fotoğrafçılık konusunda yardımcı olacaktır.

Facebook Hesabı : Quasimotho Art

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Çatalzeytin/karacakaya <3

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Göbeller nabıyonuz 2 yıldır memleketime gelemiyorum da memleket Özlem'i belki burda geçer la en çok etli ekmek bi de bastırmayı özledim hadi forumu fazla debetlemeyin çık gada oturup gidin Sevgi'yle kalın Kastamonulular