Tivibu uydu incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle arkadaşlar ben bi süre tivibu bağlatma konusunda kararsız kalmıştım görüntü konusunda soru işaretlerim vardı ama 4 gündür kullanıyorum görüntüler hd kanallarda 1080i standart yayın yapanlarda 576i görüntüde hiç sıkıntı yok yalnız tivibu kutusu teknik açıdan yetersiz bazen donabiliyo gecikme yaşatabiliyo digitürk yada d-smartın kutusu kadar iyi değil yayınlara gelecek olursak yine digitürk ve d-smart kadar kaliteli değil ama hafta sonları iyi filmler oluyor ama fiyat performans konusunda onlardan çok daha iyi sinema paketini 15 tlye aldım bu fiyata diğer platformlarda anca 1 kanal açtırırsın ve tivibu go hizmetininde ücretsiz olması cabası belgesel kanalları iptv ye göre uyduda daha az ama uydu yeni bir platform olduğu için geleceğini düşünüyorum 2 3 yada kanal eksik zaten var olan kanallar gayet yeterli.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bazen gereksizce donup kalıyor. Ayrıca elektriği kesip geri verdiğimizde çok geç açılıyor bilgisayar mı abi bu?

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açılma süresi 20 saniye falan sürüyo evet biraz geç zaten kutu donanım olarak yeterli değil belli kanal geçişlerinde bazen donabiliyo yazımdada söyledim ama yayında falan donmuyo ama bu sorunlar avantajarına göre küçük kalıyo ve düzelebilicek sorunlar.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kutudan yana sıkıntım yok ama dizi içerikleri az.

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet digiturk yada d-smart kadar iyi değil ama onlar gibide insanı sömürmüyo 15 tl aylık sonuçta ayrıca hafta sonu filmler falan iyi oluyo.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Evet. D-Smart kullandık bir ay sonra memnun kalmadık 600 tl fatura çıkardılar. Verdikleri hizmet sıfırdı.

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani tivibu o yüzden iyi bizdede d-smart vardı üst katımızdada digitürk var onlar artık isim yaptığı için pahalı digitürkte lig tv olduğu için birde tabi

aven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 ay önce süper paketini herşey dahil bütün kanallar açık 32 tl ye aldım. görüntü kalitesine diyecek lafım yok kutu dediğiniz gibi takılmalar donmalar oluyor. 1 hafta önce 120 tl iade bedeli ile ( kutulu iade) iptal ettirdim. sinema ve belgesel kanalları beni tatmin etmedi. ayda 2 tane güzel izlenesi film var başkada bişe yok. tivibu almayı düşünenler için tavsiyemdir ip tv düşünün. evime internet almadğım için uydu aldım ama pişmanlık iade bedeli olarak geri döndü :)

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uydu platformu yeni bir platform olduğu için iptv deki tüm kanallar daha gelmedi ama dikkat ettiyseniz kanallar arası boşluklar var mesela 13ten 17 ye atlıyo yakında dolar tüm kanallar gelir sinema kanalları hafta içi çok iyi değil ama hafta sonu iyi bence.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Fox kanallları yok fx Foxcrime foxlife vb... yabancı dizi hiç yok dizi tv yok tivibu hizmetini tamamen iptv'ye adamış durumda.Donma ve kasma arada bir oluyor senem dolsun iptal etmeyi düşünüyorum.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Fox kanallları yok fx Foxcrime foxlife vb... yabancı dizi hiç yok dizi tv yok tivibu hizmetini tamamen iptv'ye adamış durumda.Donma ve kasma arada bir oluyor senem dolsun iptal etmeyi düşünüyorum.

Paketiniz neydi? Bizimki sinema paketi ve Fox'a ait tüm kanallar var.

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ama kanal atlamaları var o kanallarda gelir daha öncede dediğim gibi yeni bir platform şuan mükkemmel olmasını bekleyemeyiz

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
tivibu uyduda bütün fox kanalları mevcut değil fox tv ve fox tv hd mevcut.
Fox INT yani Fx hd foxcrime hd ve foxlife yabancı dizi kanalları sadece İPTV'de var uyduda yok maalesef normal bizim türk dizileri veren fox kanalından bahsetmiyorum.Sinema kanalları yani sinetivi'ler hiç düzgün film yok ve en kötüsü filmin tekrarına bakamıyorsun çünkü ya vermiyorlar verdiklerinde de sabah 05:00'da tekrarı oluyor yayın akışına hiçbiyerden ulaşamıyorsun iptv de düzgün olabilir ama uyduda öyle değil yayın akışı olarak örnek vermem gerekirse dün kara şovalye filmi oynuyordu akışta Esra Erol diye gözüküyordu.Dsmart'tan ayrıldım sırf Şampiyonlar ligi için maçlar dışında boş bir uydu platformu eğer maç düşünmüyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yayin akışı kumandanın üst sağ köşedeki tuşa bastığın zaman görüyo ve doğru veriyo ayrica 7 8 de gösterilen filmin tekrarı 12 1 de oluyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bugun çağrı merkezini arayip sorduğumda boşluklar yeni kanal geleceği için var dediler