League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben o kadar girdim bu yontemle hic bekletmedi 2 dk dan fazla . Hatta doldurada basmadım.

Reaksiyon puanı
24

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
PBE si olan biri varsa sorakaya yapılan değişikliğe bakıp buraya yazabilir mi?

Reaksiyon puanı
24
e8tzk6.png

Geçen yine oyuna giremezken

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=277977]mutluçocuk[/MENTION] 2dir dileniyorum vermiyorlar PBE :) [MENTION=436417]Necefli Maşrapa[/MENTION] doldur ile 20 dakika beklemek ne ya :D 25 level olmandan kaynaklanan bir durum olabilir 30 leveller çok daha fazla biz öyle bir skntı yaşamıyoruz ve şahsen ben kapalı seçim giriyorum sıralı sıkıcı oluyor :)

Reaksiyon puanı
24
@mutluçocuk 2dir dileniyorum vermiyorlar PBE :) @Necefli Maşrapa doldur ile 20 dakika beklemek ne ya :D 25 level olmandan kaynaklanan bir durum olabilir 30 leveller çok daha fazla biz öyle bir skntı yaşamıyoruz ve şahsen ben kapalı seçim giriyorum sıralı sıkıcı oluyor :)

Ya kapalı seçim oluyor mu? :D Oluyorsa öyle girelim bu nedir ya çok meraklı değilim ben. :D Yok bulmuyor. :D 120 W 105 L ile gidiyordum ben ne güzel :D Millet noob olunca benim dengimden adam yakalamak bu levelda zor tabii :D

Tuna98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2memoo.png

Çok mu şey istedim... :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

9um13s.png

Oynama hevesimde kaçtı. :D
Nick fenaymış :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyler malum yarın ligler sıfırlanıyor.Şu anda ligim gümüş 4 gizli elom:1400 civarı olması lazım 10 maçın ortalama kaçını kazanırsam gümüşte kalabilirim? MMR la mı alakalı?Aydınlatırsanız sevinirim :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gencler elo yu nereden ogreniyorsunuz onu merak ettim

Tuna98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gencler elo yu nereden ogreniyorsunuz onu merak ettim
lolturkbotdan bakıyorum ben googleda araştır kolay bir şekilde yapabilirsin hemen sohbet pencerende istersen heroların counter'larına veya istediğin arkadaşının elosuna veya ligine bakabiliyorsun.

Reaksiyon puanı
24
Dün bir eleman geldi. Takmış bana, saydırdı bütün en boyunca bana. Fazla uzun sürmedi, verdik maçı. Sonraki el şansıma bu adam yine benim takıma geldi.
-Lan Zuccaciye gelmiş. Trollüyorum lan ben.
Solo top dönecektim bu eleman solo gitsin diye Taric pickledim indim bota. Bayağıdır sup oynamıyordum iyi oldu. Değişen bir şey yok, adam paso bana saydırdı bütün el. Fazla tınlamam böyle şeyleri, adam ana avrat sövüyor umurumda değil oyunuma bakıyorum. Bir kaç talihsizlik oldu, iki kill falan verdik yanımdaki adc "Gidiyorum lan ben laneden" diye bütün haritayı dolaştı. (TR'de sup olmak zor zanaat) Sonra farmına devam etti Allahtan da bu en başından beri bana denk düşmüş eleman bana fena saydırıyor. Her faillediğinde trollüm zaa diyor da eleman bayağı farmına falan dikkat ediyor.

Sonuç olarak ben gittim başka bir maça girdim, sonuçta sakin bir adamım ben. Maç çıkışı bir gördüm ki "Ehe... Siz birini reportlamışsınız ya... Biz onu banladık" tarzı bir şey geldi. Anladım ki Riot Türkiye o kadarda boşlamamış serverı.

Nicki Sürahi gibi bir halttı sanırım.

Ulan düşündüm de bu herif benim üzerimden ego tatmini mi kasıyordu, çünkü hiç laf etmemiştim adama oyuna dönün diyordum takıma.

Tuna98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün bir eleman geldi. Takmış bana, saydırdı bütün en boyunca bana. Fazla uzun sürmedi, verdik maçı. Sonraki el şansıma bu adam yine benim takıma geldi.
-Lan Zuccaciye gelmiş. Trollüyorum lan ben.
Solo top dönecektim bu eleman solo gitsin diye Taric pickledim indim bota. Bayağıdır sup oynamıyordum iyi oldu. Değişen bir şey yok, adam paso bana saydırdı bütün el. Fazla tınlamam böyle şeyleri, adam ana avrat sövüyor umurumda değil oyunuma bakıyorum. Bir kaç talihsizlik oldu, iki kill falan verdik yanımdaki adc "Gidiyorum lan ben laneden" diye bütün haritayı dolaştı. (TR'de sup olmak zor zanaat) Sonra farmına devam etti Allahtan da bu en başından beri bana denk düşmüş eleman bana fena saydırıyor. Her faillediğinde trollüm zaa diyor da eleman bayağı farmına falan dikkat ediyor.

Sonuç olarak ben gittim başka bir maça girdim, sonuçta sakin bir adamım ben. Maç çıkışı bir gördüm ki "Ehe... Siz birini reportlamışsınız ya... Biz onu banladık" tarzı bir şey geldi. Anladım ki Riot Türkiye o kadarda boşlamamış serverı.

Nicki Sürahi gibi bir halttı sanırım.

Ulan düşündüm de bu herif benim üzerimden ego tatmini mi kasıyordu, çünkü hiç laf etmemiştim adama oyuna dönün diyordum takıma.
Aynen böylelerine laf yetiştirecem diye hem oyununu oynayamazsın hemde onun istediğini yapmış olursun en kestirme yol direk 'sustur'.

Reaksiyon puanı
24
Aynen böylelerine laf yetiştirecem diye hem oyununu oynayamazsın hemde onun istediğini yapmış olursun en kestirme yol direk 'sustur'.

Ben fazla aldırmam böyle tiplere. Yani sadece League of Legends için değil adamın bir tanesi ana avrat gelsin sövsün ben hiç yokmuş gibi işime devam ederim, sinirlerim alınmış gibidir yani. Neyse, veledin hesabına yazık oldu. Gitti 29 lvllık hesap. :D

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Ben fazla aldırmam böyle tiplere. Yani sadece League of Legends için değil adamın bir tanesi ana avrat gelsin sövsün ben hiç yokmuş gibi işime devam ederim, sinirlerim alınmış gibidir yani. Neyse, veledin hesabına yazık oldu. Gitti 29 lvllık hesap. :D
Mutele oyun sonunda da engelle ve rapor et bu kadar basit.

Tuna98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
direk sustur derken mutle demek istedim :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dostlar bu grup ip bonuslari ne zaman bitiyor

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Birazdan giriyorum oyuna sdn den giren varsa mesaj atsin nick ayni

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hangi sunucuda olursam olayım en abidik, gubidik adamlar buluyor beni.
Euw de 3 maç attım hepsi bozgun. Artık nasıl oluyorsa rakip takım oyunu yapıyor, bendekiler patates. Şu oyunda 1 sene ya var ya yokum bıktım.

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kesin olmamakla beraber( bir iki şampiyon değişebilir.) ezergeçer,nişancı güncellemesi gibi büyücü güncellemesi gelecek. Şampiyonlar Malhazar, Vel'koz, Brand, Vladimir, Zyra, Cassiopeia

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Evet mobil olmayan büyücü şampiyonlara güncelleme geleceği doğru

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Hesabım ya EUW'a taşınsın ya silinsin dedim resmen sileriz kardeş sıkıntı yapma dediler :D
4d0d2e77988a5616255486668cfb8b83.jpg

Deaktif edilmesini istedim Westte oynarım bu ara

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Oyunu bırakacağım yakında. Riot sağolsun gold 5 ten bronz 3 e düştüm. Bronz ne kadar iğrenç bir yer. Her oyun afk her oyun trol, noob.