Linux Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
kişisel bilgisayar'ında linux türevi/türevleri işletim sistemi kullanalar ve kullanmak isteyenler soru öneri ve görüşlerini bu konu altına yazsın

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Zaten böyle bir sosyal kulüp var gerekli olduğunu düşünmüyorum. O zaman tüm linux kategorisi konularını tek konuda birleştirelim.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Zaten böyle bir sosyal kulüp var gerekli olduğunu düşünmüyorum. O zaman tüm linux kategorisi konularını tek konuda birleştirelim.
Konuyu açmadan önce aradım ama böyle bir konu bulamadım amacım konu kirliliği yapmak değil.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Linuxda deneyimsizim. Elementary os kurmak istiyorum tavsiye eder misiniz? Tasarım anlamında hoşuma gitti. Çok geliştiricisi yok ama durumu fena değil, diğerlerinden farklı daha çok mac tarzı. Temel kod satırı bilgim var, halen de öğreniyorum. Tavsiyeniz nedir?

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Linuxda deneyimsizim. Elementary os kurmak istiyorum tavsiye eder misiniz? Tasarım anlamında hoşuma gitti. Çok geliştiricisi yok ama durumu fena değil, diğerlerinden farklı daha çok mac tarzı. Temel kod satırı bilgim var, halen de öğreniyorum. Tavsiyeniz nedir?
Vurtualbix ile sanal makine oluşturun hoşunuza gitmez ise diğer seçeneklere geçersiniz elementary kullanmadım bir şey diyemem ama hoş duruyor

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
  • @Shit Happens @
  • basbeLası @
  • SmokeBomb
  • ben bu forum'da böyle bir konu olmadığına kimseyi inandıramıyorum ve uğraşmak'da istemiyorum konuyu kilitler misiniz lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...