Yurtdisindan Iphone

Bu konuyu okuyanlar

kaan.akkrt123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışından bi adet iphone 6 getirttim fakat pasaport kaydi icin pasaport yok ne yapabilirim yardimci olur musunuz ?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Yurtdışından bi adet iphone 6 getirttim fakat pasaport kaydi icin pasaport yok ne yapabilirim yardimci olur musunuz ?

Pasaport bulun hocam. Pasaport olmadan getirmek mantıklı mı sizce ? 1 ay süre tanınıyor kayıt yaptırmazsanız kullanıma kapanması lazım. İphone lara imei atılıyor mu bilmiyorum ama atılsa bile o işte sakat güven olmuyor. En iyi çözüm pasaport bulana kadar telefonu kullanmamak olacaktır.

kaan.akkrt123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pasaport bulun hocam. Pasaport olmadan getirmek mantıklı mı sizce ? 1 ay süre tanınıyor kayıt yaptırmazsanız kullanıma kapanması lazım. İphone lara imei atılıyor mu bilmiyorum ama atılsa bile o işte sakat güven olmuyor. En iyi çözüm pasaport bulana kadar telefonu kullanmamak olacaktır.
Teşekkür ederim yanitin icin. Usta fakat hat takmadan kullansam yinede 1 ay sonra kapanir mi ? Yani wifi muzik falan takilsam sim kartimi takmasam

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Teşekkür ederim yanitin icin. Usta fakat hat takmadan kullansam yinede 1 ay sonra kapanir mi ? Yani wifi muzik falan takilsam sim kartimi takmasam

Daha önce kayıtsız kullanmadığım için bu konu hakkında birşey demem doğru olmaz. Nette biraz araştırırsanız cevabını bulabilirsiniz.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Kardeşim sıkıntı olmaz ancak 1 pasaporta 1 telefon kaydedilebilir ona göre bulman lazım kayıt ettirdikten sonra kapanma gibi bi durum söz konusu değil.
Ben rusyadan getittiriyodm kayıttan sonra hiç bi sıkıntı çıkmıyodu.

kkaancanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende getirmeyi düşünüyorum pasaport var ama süresi geçmiş sizce olur mu?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bir pasaporta 2 yılda 1 adet telefon kaydı yaptırabilirsiniz. Kayıt edilecek pasaportun Türkiye ye girişinden 60 gün geçmemesi lazım. Misal ben İtalyadan bugün dönüş yaptım.60 gün içerisinde pasaportuma telefon kaydı yaptırabilirim. 60 günü geçerse tekrar yurtdışına çıkmanız lazım kayıt için.

kaan.akkrt123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir pasaporta 2 yılda 1 adet telefon kaydı yaptırabilirsiniz. Kayıt edilecek pasaportun Türkiye ye girişinden 60 gün geçmemesi lazım. Misal ben İtalyadan bugün dönüş yaptım.60 gün içerisinde pasaportuma telefon kaydı yaptırabilirim. 60 günü geçerse tekrar yurtdışına çıkmanız lazım kayıt için.
Tesekkurler, Anladim da pasaport bulamazsak hicml mi yolu yok baska