Periscope Kapatılmalı Mı ?

Periscope kapatılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    40

Bu konuyu okuyanlar

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Memeler için kapanmasın :mrgreen:

Amanda

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Üniversite ve liselilerin fenomeni oldu bu uygulama bana kalırsa silinmemeli ama sınırlama getirilmeli..Arada diğer ülkelerin yayınlarına bakıyorum adamlar gayet gezdikleri yerleri ya da normal sohbet şeklinde yayın yaparken bizim bebeler bonzai içmiş gibi gereksiz hareketler sergiliyorlar.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Otomatik yayın kapatma veya ban şeklinde bir uygulamaya gidilmeli. Sıkıntılı bir yayın var ise, kullanıcılar, örneğin bildir veya şikayet et gibi basit bir tıklama ile bunu yapabilmeli. (belki vardır, kullanmadığım için bilmiyorum) Belirli sayıdaki bildirim sonunda kullanıcı otomatik banlanır vs. vs.

zeynepp07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Periscope ta insanlar hemen uçuk şeyler paylaşamaya başlıyor. Bu programa yaş sınırlaması kesinlikle gelmeli hatta mümkünse kaldırılmalı.

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kapatma dışında mesela uçuk kaçık şeyler yapanların yayınlarının izlenmesi için +18 doğrulaması yapılması gerekir (örnek : kredi kartı ile olabilir)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bence belli bir izleyiciyi geçen kullanıcılar kontrol edilmeli +18 yayın ve yasal olmayan yayınlar yapanlar Kapatılmalı....

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Farklı çözümler bulunabilir. Kapatmak doğru olmaz bence. :)

butu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
üyelik yaparken kesinlikle yaş sınırı konmalı

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Amele ayaktakimi varos mekani seviye resmen yerlerde bir tek mac yayinlari icin islevli zaten mac oldugu zaman aciyorum geri kalan zamanlarda baska hic birsey yok