Macbook usb c aparatı

Bu konuyu okuyanlar

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yeni macbook 12" satın aldım ama usb-c portunun tek olması beni düşündürüyor. İncelerken erdi özüağ'ın tanıttığı bi cihaz gördüm tayvan üretimi ancak satın alacak yer bulamadım. Amazon ebay üzerinden de olsa bulabilir miyiz teşekkür ederim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Amazon ve Çin'deki sitelerden bulabilirsin.

Tek port olması sorun oluşturmuyor. Şu anda ben de kullanıyorum.

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple'dan usb c-usb adapteri almadığım için almam gerekcek bi öneriniz var mıdır?
Bu arada macbook'u sizin incelemenizden görüp aldım uzay grisi :biggrin:

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
USB portu yok, HDMI yok, ethernet yok ipad klavye takılıp satılmış... hemde fahiş fiyata... yakışır size... :dil:

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu anda kullanıyorum günlük işlerim için gayet yararlı ayrıca klavyesini de çok beğendim

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hakkı beye maille ulaştım buraya konu açmamı söyledi videoyu da burda bulamadım

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
USB portu yok, HDMI yok, ethernet yok ipad klavye takılıp satılmış... hemde fahiş fiyata... yakışır size... :dil:
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] Hocam gereği yapılsın artık ya.Konudan konuya girip çamurluyor.Alakasız yerlerde bile saldırıyor Apple'a bu nasıl bir kindir..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Fanboy sakin ol senin cezan yok muydu bakim ? [MENTION=465243]GORT[/MENTION]

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings Hocam gereği yapılsın artık ya.Konudan konuya girip çamurluyor.Alakasız yerlerde bile saldırıyor Apple'a bu nasıl bir kindir..

Uzun zamandır takip ediyorum zaten çoğu kişiyi takip ederim ben genelde forumda ama kimse bilmez ne yaptığımı. Zaten ban yemiş, tekrardan böyle bir olay yakaladığımda ki yakalarım bu elemanın önüne geçilmiyor süresiz yollarım forumdan.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Tamam memnun değilsindir , dersin ben memnun kalmadım diye.Arkadaş MacBook ile en fazla 1 saat baş başa kalmış o da arkadaşının güya.Hayır Apple alacak insanı yanıltmaktır bu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
@Vikings Hocam gereği yapılsın artık ya.Konudan konuya girip çamurluyor.Alakasız yerlerde bile saldırıyor Apple'a bu nasıl bir kindir..
ona inat iphone alacağım da bütçe yok yoksa çoktan almıştım o zaman tam ayar olurdu iphone ve macbook pro bulsam bedava süper olurdu linux mint nasıl olur? sıfırlama nasıl olur? 10 ne tepki verir? görürdüm.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
ona inat iphone alacağım da bütçe yok yoksa çoktan almıştım o zaman tam ayar olurdu iphone ve macbook pro bulsam bedava süper olurdu linux mint nasıl olur? sıfırlama nasıl olur? 10 ne tepki verir? görürdüm.

Hocam al bir Mac Mini.Mac ilk başta zor geliyor insana.Ama sonra elin alışınca kurcalaması çok zevkli.Eğer istersen özelden konuşalım bu konuyu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Hocam al bir Mac Mini.Mac ilk başta zor geliyor insana.Ama sonra elin alışınca kurcalaması çok zevkli.Eğer istersen özelden konuşalım bu konuyu.
şimdilik öyle bir ihtimal çok uzak iş olayını halledeyim sonra operasyon gerçekleşebilir sağol ilgin için .

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Sen bilirsin abim :) 1500 TL kadar birşey.Alınır , ama sonra :) Yenilenir zaten bir kaç zamana.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
1500 çok daha düşse süper olurdu macbook intel celeron m li ucuz modeli olsa süper olurdu ikinci el sahibi yeni alınca eskiyi verse mesela...

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Celeron değil i5 var ama , bu fiyata mini pc olarak celeronlu var.İkinci el bulunur

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
anlaşılan hayal olarak kalıcak leonardo da vinci nin kiler gibi hayal kalacak.

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yok mu bu aparat için yardımcı olacak bi yiğit:biggrin:

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hakkı bey siz bulursunuz bunu adı iextend sanırım ama bulamıyorum bi türlü