General Mobile 4G İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
General Mobile 4G İncelemesi

Google'ın General Mobile ile beraber Türkiye'ye getirdiği Android One platformunu kullanan General Mobile 4G, inceleme konuğumuz. Bakalım General Mobile 4G bizlere neler sunuyor?

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Giriş seviyesi dediğin cihaz max 500 lira olur. Ha bu telefon diğerlerine göre ucuz evet , ama hala pahalı. 2500 liraya telefon var yahu 2000 liraya giriş yapınca seviniyoruz. Böyle olmamalı. Hadi bu neyse aynı donanımda galaxy a5 1000 lira.
Biz eğer böyle devam edersek 2000 liraya tel almaya daha bu fiyatlar çoook yükselir. Azcık bilinç lazım.
Ayrıca söylemeden edemicem isim berbat. GM 4G ne allasen. Daha iyi isim bulamadınız mı?

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Yüksek dolar kuru, telefonlardan alınan vergilerle beraber bu telefon ciddi anlamda avantajlı fiyata gelmiş. Yani kar marjını oldukça aşağıda tutmuşlar diyebilirim.

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
General mobile'dan milleti discovery ile epey yoldukları için nefret etsem de on numara olmuş saf android ile akar gider bu fiyata

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bence fiyatına göre iyi ama isim GM'nin şu ana kadar kullandığı en garip ikinci isim birinci Quadro 4 tabiki.

Bir de gorilla glass kaç onu da göremedim.

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
S3 var bende değiştirmeyi düşünüyorum alınabilir

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
en önemli soru şu: anne için asus zenfone 5 mi alınır bu telefon mu.. sadece resim video çekip whatsapp kullanacak.. işin içinden çıkamadım arkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
en önemli soru şu: anne için asus zenfone 5 mi alınır bu telefon mu.. sadece resim video çekip whatsapp kullanacak.. işin içinden çıkamadım arkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum
Asus'un da kamerası pek iyi sayılmaz.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Asus un kamerası bir değişik çekiyor gerçekçi değil.. GM daha mantıklı görünüyor

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle bunu al. Ben anneme moto g aldım oda sürekli güncellendi sürekli hiç başım ağrıması. Ama guncellenmese bazen tikansa yada uygulama açmasa sürekli anlatmak zorunda kalacaktım

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Marka peşinde koşmayanlar için çok güzel cihaz bence, fiyatta çok iyi, ucuz telefonların yazılım güncelleme sorunu da bu cihazda yaşanmayacağına göre gene F/P kralı olur...

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Root, orjinale dönme olayı falan çıksın ona göre alıp almamaya karar vereceğim. Rootsuz Android telefon kullanılmaz :)

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bir yerde saf android görüyorsan hele de ucuzsa düşünmeden al hacım. Çünkü onun yazılımını Google üretiyor. Normalde general mobile markasından tiksinirim ancak Google varsa bu işte iyi olmuş. O fiyat aralığında tavsiye edilir. Alınır kısaca.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GM 4galdm alali15 gün oldu kamera si hata veriyr ne yapabilirm

C

Calthrop

SDN Okuru
Ben bir hafta once aldım ekranin üzerinde nokta vardı,ekran dönüyordu,çok yavaş bide.gittim degistiridm sifiryla donma devam ediyor.tavsiye etmem surekli sorun yaşadım.pişman oldum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kagit uzerindeki ozellikleri ve fiyati kiyaslayinca aldim bu telefonu.
Cep telefonunda gorusme, sms ve ortalama internet disinda pek bir sey yapmiyorum. Genel anlamda memnunum.
Artilar: 700 tl bandinda bir cihaz icin 2gb ram, 16 gb hafiza, ortalama cift kamera kalitesi, iyi sayilabilecek pil performansi, ele oturan mimarisi, malzeme kalitesi zayif olsa da dis gorunumun cool ve kibar olmasi, ve bizzat google tarafindan 2 yil boyunca android guncelleme destegi vs..
Eksiler: Orijinal sarj cihazi kullanirken asiri isinma, goruntulu gorusme icin ek mesajlasma programi gerekmesi, dosya yoneticisine ulasmanin biraz ugrastirmasi, otg kablo destegi icin ek yazilim indirme gerekmesi vs.
Bu eksilerin bir kismi yazilimsal guncellemelerle duzelebilecek seyler..
Sonuc: Bir Mercedes degil. Ama 700 tl vererek toplamda bundan iyisini sunan bir cihaz almak ta kolay degil gibi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ömrü hayatmda bu kadar berbat bir telefon görmedim.
Albüm bölümü yok. Batarya cabuk bitiyo görüntülü konusma yok yahu.
Telefonu telefon yapan en basit ozelliklerden hic biri yok !