Survivor All Star Hakkında Konu Neden Açılmadı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Öncelikle Kaand12 hayırlı olsun moderatörlük adaylığı.Adaylık kısmının yakın zamanda silinmesi dileğiyle[emoji4] Bundan sonra da şu ıssız bölge şenlenir senin sayende [emoji3]
Neyse uzattık benim asıl sormak istediğim neden Survivor All Star hakkında.Neden doğru düzgün bir konu yok.Yarışmanın yeni başladığı zamanlar bunun hakkında videolu bir konu açmıştı başka bir arkadaş onuda kapatmışlardı.Gerekçe olarak tatmin edici bir cevap verilmesede Acunn.com'un forumu olduğu için pekte kafaya takmadım.Fakat Acunn forumda neredeyse 1 aydan beridir giriş hatası var ve daha düzeltilmediğinden dolayı forumsuz kaldık.Tamam başladığın dan itibaren çok zaman geçti hatta bitmesine 1-1.5 ay kaldı fakat zararın neresinden kardır.Umarım konu açılır açılmaz isede nedeni ayrıntılı bir şekilde anlatılır ise seviniriz...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Bundan 1-2 yıl önce Acunn sitesiyle bir problem yaşamıştık. Telif hakları vs. hakkında. O yüzden o site hakkında konu açmıyorduk.

Video paylaşmak dışında konular açılacak artık. Video paylaşılacaksa da link verilerek olacak bu.

Durum bundan ibaret :)

Bu arada Merve Aydın'cıyım ben :D

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
İzleyen varmış sörvayvırı.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bundan 1-2 yıl önce Acunn sitesiyle bir problem yaşamıştık. Telif hakları vs. hakkında. O yüzden o site hakkında konu açmıyorduk.

Video paylaşmak dışında konular açılacak artık. Video paylaşılacaksa da link verilerek olacak bu.

Durum bundan ibaret :)

Bu arada Merve Aydın'cıyım ben :D
Konu açma ile ilgili yapılabilecek hiçbir şey yokmu? (bir umut [emoji4] )
Yarışma hakkında konuşulması telif hakkına nasıl giriyor onu hala anlamadım[emoji15]
Bu arada bende Hasan-Begümcüyüm [emoji4]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
İzleyen varmış sörvayvırı.
Olmazmı ayıp ettin şimdi hocam [emoji4] Tabi bu sene yarışma dan daha çok entrikası bol bir dizi gibi olmaya başladı ama olsun izliyoruz [emoji3]

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Konu açma ile ilgili yapılabilecek hiçbir şey yokmu? (bir umut [emoji4] )
Yarışma hakkında konuşulması telif hakkına nasıl giriyor onu hala anlamadım[emoji15]
Bu arada bende Hasan-Begümcüyüm [emoji4]

Konu açılacak işte. Onu diyorum. Bol bol konu açın. Tartışın. Rahat olun :)

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Konu açılacak işte. Onu diyorum. Bol bol konu açın. Tartışın. Rahat olun :)
Kusura bakmayın son yazdığınız cümleyi ''sadece videolar link verildiği takdirde paylaşılacak konu yok'' diye anladım [emoji4]
Cahilliğime verin artık[emoji3]

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar her türlü önerilerinize açığım. Ve tabii ki bunuda göz ardı etmeyeceğim.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kapatılan konu da açılır ozaman [MENTION=376]pesimist[/MENTION]

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Merve Aydın torpilli sürekli onun jenerikleri yayınlanıyor sevmiyorum ne onu ne Berna'yı nede Anıl'ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...