Spofity'mi yoksa Deezer'mı sizce hangisi?

Spofty'mi Deezeer'mı

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Sagopa nin albumleri deezer da daha derli toplu :) birde belese premium kullaniyorum garip sekilde :D o yuzden deezer

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
söyle rahatla da bas bas bağırdım duymadın mı :mrgreen:

http://apt.s1ris.com reposundan BDayspotify i yüklemen yeterli :)

Şimdi premium üyeliğimi iptal ettim zaten 3 gündür para yok yatırın diye uyarı veriyordu direk premium gitti :D bende şimdi deniyim en iyisi bakalım ne olcak :D

Bide şey sorucam ben AppSync kurdum hack your iphone reposundan, her hangi bir ücretli oyunun ipa dosyasını indirip itunes uygulamalara atıyorum sonra telefonu takıp telefonun uygulamalar kısmına girip attığım oyunu seçip yüklüyorum eşzamanla yapıyorum, oyun yada uygulama telefona geliyor yükleniyor ve yüklenme bitince siyah oluyor yani üstü kararmış şekilde oluyor tıklasamda açılmıyor bunun olayını biliyormusun? nasıl düzeltebilirim? 25pp yada tongbu takılıyorum bunlarda sıkıyor insanı arada bir fix yapmam gerekiyor sıkıntı falan çıkartıyorlar vb.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Şimdi premium üyeliğimi iptal ettim zaten 3 gündür para yok yatırın diye uyarı veriyordu direk premium gitti :D bende şimdi deniyim en iyisi bakalım ne olcak :D

Bide şey sorucam ben AppSync kurdum hack your iphone reposundan, her hangi bir ücretli oyunun ipa dosyasını indirip itunes uygulamalara atıyorum sonra telefonu takıp telefonun uygulamalar kısmına girip attığım oyunu seçip yüklüyorum eşzamanla yapıyorum, oyun yada uygulama telefona geliyor yükleniyor ve yüklenme bitince siyah oluyor yani üstü kararmış şekilde oluyor tıklasamda açılmıyor bunun olayını biliyormusun? nasıl düzeltebilirim? 25pp yada tongbu takılıyorum bunlarda sıkıyor insanı arada bir fix yapmam gerekiyor sıkıntı falan çıkartıyorlar vb.

Apple İos 8.1 ile bu açığı kapattı :) 7.1.2 de Linkstore kullanıyordum bende ama şuan uygulamayı indiriyor yükleme tamamlanırken hata veriyor.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Apple İos 8.1 ile bu açığı kapattı :) 7.1.2 de Linkstore kullanıyordum bende ama şuan uygulamayı indiriyor yükleme tamamlanırken hata veriyor.

Aynen ya bende ona takıldım ne linkstore neden linktunes çalışmıyor hata veriyor indir dediğimde.

Şu tongbuyu falan kullanmakta sıkıntı, itunes'a işimiz düşünce eşzamanla yapmıyor uygulamalardan dolayı silmem gerekiyor hepsini yani tongbudan yüklediklerimi ondan sonra eşzamanla yapabiliyorum, gamecenterede save yapmıyor baştan başlamak zorunda kalıyor insan.

Modern combat 5, amazin spiderman 2 gibi güzel olan oyunları direk satın aldım app storedende diğer uygulamalara o kadar para vermeyi uygun görmüyorum, facetune 9tl civarı ona vericeğime gider 1 aylık spotify alırım yada lolde kostüm alırım daha iyi :D

Bu arada Modern combat 5 gameloft tarafından engellenmiş illegal kimse kullanamıyormuş :p

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
ben telefonda pek oyun oynamıyorum zaten :) arada birkaç strateji, yarış vs oynarım o kadar :)
tongbuyu kullanmıyorum. Linkstore için güncelleme bekliyorum :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
ben telefonda pek oyun oynamıyorum zaten :) arada birkaç strateji, yarış vs oynarım o kadar :)
tongbuyu kullanmıyorum. Linkstore için güncelleme bekliyorum :)

Mutlaka linkstore'a güncelleme gelince bana özel mesajla bilgilendir tamammı Mehmet abi :mrgreen: sıkıldım bu tongbu şeysinden ya işkence, 25pp de aynı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada ben bu appsync'ı siliyimmi? bana bir yardımı varmı :p

bu arada ben spotify premium yapan şeyi kurdumda indirmiyor şarkıları :p

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Nedense ayak üstü kazık yediğimi düşünüyorum [emoji20] Tamam 1 TL den bir şe olmaz fakat yinede insanın içine kurt düşüyor bunları görünce [emoji4] Android tarafına bir şey yok mu acep?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Spotify de saçmalamaya başladı yemin ediyorum[emoji36] Bugün 10 TL daha çekti anlamıyorum madem 1 TL yi neden çektin. Arkadaşlar bunun hakkında bir bilgisi olan varmı?

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Spotify de saçmalamaya başladı yemin ediyorum[emoji36] Bugün 10 TL daha çekti anlamıyorum madem 1 TL yi neden çektin. Arkadaşlar bunun hakkında bir bilgisi olan varmı?
Benden de 10 TL çekti.
Sanırım kredi kartını bağlayınca 1 TL alıyormuş daha sonra geri veriyormuş.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Benden de 10 TL çekti.
Sanırım kredi kartını bağlayınca 1 TL alıyormuş daha sonra geri veriyormuş.
Ben aynı kart ile 5-6 kez ödeme yaptım ve başıma böyle bir şey gelmedi.Fakat ana sayfasında ''1 aylık premium satın 2 ayı ücretsiz edin.Çevrim dışı ve reklamsız müzikle geçen bir mevsimin tadını çıkar'' diye bir yazı var bunun bir etkisi olabilir mi ?
1

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben aynı kart ile 5-6 kez ödeme yaptım ve başıma böyle bir şey gelmedi.Fakat ana sayfasında ''1 aylık premium satın 2 ayı ücretsiz edin.Çevrim dışı ve reklamsız müzikle geçen bir mevsimin tadını çıkar'' diye bir yazı var bunun bir etkisi olabilir mi ?
1
Sanmıyorum başka bir Spotify kullanan arkadaşım böyle dedi de.
Ne olacak 1 TL'den yahu [emoji1]

İstersen mail at Spotify'a .

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Sanmıyorum başka bir Spotify kullanan arkadaşım böyle dedi de.
Ne olacak 1 TL'den yahu [emoji1]

İstersen mail at Spotify'a .
1 tl den sıkıntı yok kardeş.Okadar da cimri sanma bizi :biggrin: Fakat hem ileride bir sıkıntı yapmasın hemde beleşe kullanma yolları varken pek de iç açıcı gözükmüyor yaptığım :mrgreen:

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
3 ay boyunca spotify forever [emoji3]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bana gelmedi o kampanya[emoji20]
Yazık olmuş size[emoji3] Fakat şöyle yapabilirsin.Telefondaki spotify yi sil yeni yükle bu kere başka bir yeni hesap açarak yeniden premium hesap yap enpara da varsa hiç bekleme.5 tlden bir şey olmaz bana göre.Eski hesabını da sevdiğin birine hediye et bir ay kullansın[emoji106]

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Yazık olmuş size[emoji3] Fakat şöyle yapabilirsin.Telefondaki spotify yi sil yeni yükle bu kere başka bir yeni hesap açarak yeniden premium hesap yap enpara da varsa hiç bekleme.5 tlden bir şey olmaz bana göre.Eski hesabını da sevdiğin birine hediye et bir ay kullansın[emoji106]
Demedim ancak hata verdi.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
bende spotify kullanıyorum. amaa biraz daha farklı. telefon rootlu (android). xpoesed frame workten tablet metrics indirip birde appsettings kuruyorsun. ayarları yaptıktan sonra spotify tablette ne yapıyorsa telefondada yapıyor. ama daha hack tarzı birşey görmedim açıkçası. uzunlafın kısası normalden tek farkım sınırsız atlama ve direk çalma özelliği yani aradığın şarkıyı karışık çal demektense direk üzerinebasıp dinliyorum yani:thumbup::mrgreen:

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
bende spotify kullanıyorum. amaa biraz daha farklı. telefon rootlu (android). xpoesed frame workten tablet metrics indirip birde appsettings kuruyorsun. ayarları yaptıktan sonra spotify tablette ne yapıyorsa telefondada yapıyor. ama daha hack tarzı birşey görmedim açıkçası. uzunlafın kısası normalden tek farkım sınırsız atlama ve direk çalma özelliği yani aradığın şarkıyı karışık çal demektense direk üzerinebasıp dinliyorum yani:thumbup::mrgreen:
AppSettings kullanmadan sadece Tabletmetrics ile yaptım bi fark var mı ? :D