En İyi İkon Paketleri

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
1-) Flazing-İcon Pack (2,62 tl)

Marketteki en kapsamli icon packlerden birisi. Icerisindeki binlerce ikonun yani sira duvar kagidi secenekleriyle ve sık sık aldığı guncellemelerle adından soz ettiriyor.
Ahsap desenli diyebilecegimiz ikonlar göze oldukça hos görünüyor .
Ayrıca icerisindeki rapor sistemi sayesinde olmayan ikonlari gelistiriciye raporlayabilirsiniz. Gelistiriciye baska guncelleme alıp almayacagini sordugumuzda ise alacagini soyledi cevabi :
6ymygy4y.jpg

7abegeve.jpg

8adapepa.jpg

Sonuç olarak bu uygulama marketin en iyisi tabi zevkler ve renkler tartisilmaz ancak kapsam bakimindan birinciligi hak ediyor.

İndirme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=ideadesigns.theme.flazing

2-)Alos Icon Pack (%50 2 tl) :

Alos marketin flazingden sonra en kapsamli icon packlerinden biri. Dizayn olarak cok şık tasarlanmis bu icon pack su siralar indirimde. Icerisinde binlerce icon bulunan bu uygulamada ayrica guzel duvar kagitlari da mevcut.

Uygulamada mevcut olmayan iconlari ise icerisindeki rapor sistemi sayesinde gelistiriciye gonderiyorsunuz.
Gelistirici gercekten çok ilgili sorulan sorularin hepsine cevap veriyor.

Flazingden sonra mutlaka arsivinizde bulunmasi gereken bu uygulama uzun zamandir guncelleme aliyor.
Gelistiriciye ne zamana kadar guncelleme alacağını sordugumuzda alinan cevap:

urunamyt.jpg

qumenaju.jpg

ygu2yraj.jpg

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hd.plane

3-)MIUI Launcher Theme (Ücretsiz)

Çinli sirketler tarafindan kullanilan miui arayuzunun ikonlari bu uygulamada yer aliyor. Bu ikon paketi de gerçekten kapsamli ve rengarenk bir yapida. Yukleyen kisilerin hosuna gidecegi kesin.
Icerisinde farkli duvar kagitlari da barindiran bu uygulamayi launcherlar araciligiyla kullanmak mümkün . Gelistirici tarafindan destek sağlanan bu paket gene marketteki en iyi ikon paketleri arasinda.

yhanunym.jpg

ehy7y5ut.jpg

İndirme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xda.miroex

4-)Belle UI İcon Pack (Ücretsiz) :

Nokianin eski telefonlarinda kullandigi belle temasina uyarlanmis kucuk ve sevimli ikonlardan olusan bu uygulama nokia severleri gercekten memnun edicek cinsten.
İçerisinde yuzlerce ikon bulunan uygulama gene gelistirici tarafindan sık sık guncellenmekte.
Tasarim itibariyle cok farkli yapida olan ikonlar gercekten goze hos gelmekte. Ayrica boyut olarak da gercekten cok az yer kapliyor.
ejy4utyz.jpg

4a4a4y2a.jpg

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daeva112.iconpack.belleui

5-)Moonshine - İcon Pack (Ücretsiz) :

Sade yapisiyla dikkat ceken bu uygulama yeni android sürümünün ikonlarina benzeeligiyle dikkat çekiyor . Göze gerçekten hos gelen ikonlari ve az yer kaplamasiyla gene en iyi uygulamalardan biri.
Uygulamanin eksik yani ise icerisindeki ikonlarin fazla sayida olmamasi. Uygulama marketin en popüler ikon paketleri arasinda yer aliyor.

u7ebe3em.jpg

a5u8ura2.jpg

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=nexbit.icons.moonshine

6-) Lumos Icon Pack ( 4,25 tl) :

Ücretliler arasindan en iyi ikon uygulamalarindan biri. Ucretli olmasina ragmen Lumos icon pack fiyatini hak ediyor . Ayrica icerisinde birçok duvar kagidi da mevcut.
Gelistirici tarafindan gene siklikla guncellenen uygulama her guncellemede daha da gelisti. Zevkler ve renkler tartisilmaz ama denemenizde yarar var.
Tek kotu yani ise fiyatinin birazcık pahali olmasi.

aty6uvyh.jpg

5yveny8u.jpg

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=kov.theme.lumos

7-) Axis Icon Pack (4,38 tl) :

Markette sıradışı tasarımı ve güncelleme desteği ile dikkat çeken Axis icon pack, telefonunuza nostaljik bor hava katıyor. İçerisinde 1800 den fazla ikon tasarimi barindiran bu paket en iyi ikonlar listemize girmeyi başarıyor.
Fiyat olarak diğer icon packlere göre pahalı olsa da sıradışı bir tasarım isteyenler icin ideal.

buhy9ane.jpg

mamuraje.jpg

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=stealthychief.theme.axis

:cool:Voxel İcon Pack (Ücretsiz) :

Tasarım olarak en güzel ikon paketlerinden biri olan Voxel kare şeklinde gayet şık duran ikon tasarimlariyla dikkat çekiyor.
Ücretsiz olması ve sık sık guncelleme alması ile diklat çeken bu ikon packte ikon sayisi diğerlerine gore az olmasına rağmen manuel bir ayarlamayla telefonunuzda gayet şık duruyor.

maruduje.jpg

9umy4uhu.jpg

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.benx9.palmtree

9-) Sorus İcon Pack ( 2,14 tl ) :

e4608a52bde5e814e2d3e8eec35c8369.jpg

c064413e0d299032e7fd946afb73b4a1.jpg

Yeni gelen Android Lollipoo ile Xda'nin ünlü dizaynerlarindan VERTUMUS yeni ikon paketi sorus'u yayımladı.
Özellikle ikonlar materyal tasarima benzemesi ve cok fazla sayıda olmasi ile dikkat çekiyor.

Uygulamanin bir diger artısı ise bütün vertumus uygulamaları gibi her hafta güncellenmesi. Eğer siz de yeni sık ve Fiyatı uygun bir alternatif arıyorsaniz bu paket tam size göre.

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vertumus.sorus

10-) MIUI 6 Launcher Theme ( 2,20 tl)

d3e6a593915e2358d1af3b916a73d721.jpg

8e7ae31a43ffa9501519a22f5fde7b63.jpg

Yeni miui arayuzunun ikonlarini iceren uygulama gerçekten telefonunuza çok hos bie görüntü katıyor.

Miui launcher theme ile ayni gelistirici tarafindan yapilan uygulama sık sık guncellenirken eksi yönünün ise ücretli olmasi olduğunu söylemekte fayda var.

Ancak her hafta kendini geliştiren uygulama parasını gerçekten hakediyor. İçinde miui v6 dan duvar kağıtları da içeren uygulamayi kullanmanizi tavsiye ediyoruz.

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tung91.miuics6

Hatamiz varsa affola. Saygilarimla.
JİRAİYA06

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Flazing icon packi satin almıştım gerçekten süper bir ikon paketi herkese tavsiye ederim fiyatida gayet uygun konuya gelecek olursak cok güzel konu olmuş tebrikler :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Edit : Yazim hatalari duzeltildi baska ikon pack onerisi olan varsa da yazabilir

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Flazing icon packe bazi açıklamalar eklendi, bu aksam 2. Sıraya yeni bir icon pack gelecek bizi takip edin :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
ALOS icon pack listeye eklendi resimler eklendi ve duzeltmeler yapildi.
Yorumlarinizi esirgemeyin :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Marketin en iyi icon paketi flazing guncellendi. Attığımız mailler sonucu gelistirici arkadas turkiyeden uygulamalarin ikonlarini uygulamaya ekledi. Lutfen korsan kullanmayalim bu uygulamayi. Gelen guncelleme ile yapilan yenilikler şöyle :
y3ageqem.jpg

N11 den iscepe lg yazilimlarindan gittigidiyora bir cok turkiyeden ikon eklendi

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Alos ikon paketi 2.5.0 versiyonuna guncellendi . Markofoni hizli okuma clumsy ninja turkcell hesabim gibi ikonlar eklendi bazi ikonlar duzenlendi.
deqeja3a.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Alos icon pack bugün guncellendi gelen yenilikler şöyle arkadaslar:

jyjy6uny.jpg

Haftalık guncellemelere devam edecek uygulama

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Axis icon pack listeye eklendi
Liste güncellendi.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Voxel İcon Pack Listeye eklenmiş liste güncellenmiştir .
Sizde eğer beğendiğiniz bir ikon paketi varsa buradan yazabilirsiniz kontrolden sonra listeye ekleyecegim

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Azıcıkta İos için paylaş ya :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Furkan bro ios 7 için yokmu ikon paketi bildiğin güzel?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Azıcıkta İos için paylaş ya :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Furkan bro ios 7 için yokmu ikon paketi bildiğin güzel?

Jbsiz ipad kullaniyorum iosda ozellestirmeden pek anlamiyorum onu sen paylasacaksin artik iphond 5s im yok benim fakiriz biz :D

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Alos ve Flazing icon packi arada değiştirerek kullanıyorum çok güzel oluyor bence en iyi icon packlerden birileri

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Jbsiz ipad kullaniyorum iosda ozellestirmeden pek anlamiyorum onu sen paylasacaksin artik iphond 5s im yok benim fakiriz biz :D

Senin air'a jb şart zaten bir ara aradan çıkartalım senin ipadı :)

App storeye icon pack falan yazdımda bir sürü uygulamalar çıktı ve indirdim, istediğimiz uygulamanın '' stock uygulamalar hariç '' ikonlarını değiştirebiliyoruz ama tıkladığımızda safari açılıyor ondan sonra uygulamaya yönlendiriyor bende kullanmıyorum.

Şu an cihaz jbsiz restore ettim, çok tweak kuruyorum çoğunda sorun çıkabiliyor devamlı safe moda atıyor bende kaldırdım şimdilik :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Android L launcher theme listeye eklenmis liste güncellenmiştir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar bu arada bu uygulamalar arasinda en cok guncellenen alos gelistirici haftalik guncelliyor. Korsan almaniz yerine indirmenizi tavsiye ederim.
0d94585d31fa09234c2cdea91a8e00cc.jpg

ef010f36028d42b278400a7cd291792d.jpg

9de6b4afe3068efba9b16746f610414e.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar özellikle vertumus adli gelistiricinin ikon paketlerine bakmaniz tavsiyemdir arkadas sık sık guncelleme veriyor.

appmobile55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alos icon paketini satin aldim. Gercekten kaliteli :) Ayrica bu konu icin tesekkurler.

Reaksiyon puanı
2,554
GLASS ICONS
Fiyat : 4.50 tl
Bence en harikası bu full tüm simgeler cam içinde ve bir simgenin birçokta alternatifi var.Biraz pahalı gibi ama benim tam istediğim tasarım o yüzden aldım ve memnunum.
Ez weather in glass temalı widgeti ile de tasarım tamamlanıyor ;

Bunun gibi sayfalarca harf sırasına göre simgeler var.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Ya ikon paketler güzelde orjinal arayüze uyumlu değil knock on u kaybetmek de istemiom :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ben bildirim çubuğuna tıklıyorum sıkıntı olmuyor zaten uyandirirkende gene sorunsuz çalışıyor yani çokta sıkıntı olmuyor açıkçası :)

Zaten en mantıklısıda durum cubuğuna tıklayarak kapatmaktır, g2 stock romunda boş bir alana tıklayıncada kapanıyor yanlışlıkla tıklarsak tekrar açmakla uğraşıyoruz ama kaza ile durum cubuğuna çift tıklama şansı baya baya az %5 falandır galiba.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Kaza ile ekrana niye iki kez tklayasın ve bildirim çubuğunu kullanmak niye daha mantklı olsn sonuçta adam ekrana iki kere tklayalım yapıyor bunu bildirim çubuğunu uygulama açıkken ekranı kapatmak için kullanıyorum ben :D

APOTT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
8348f6127a1096e87b2ad7b1e3b7947b.jpg

Axis yolun sonu. Üstüne tanımıyorum.