Mount&Blade II: Bannerlord

Bu konuyu okuyanlar

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
mount_blade_2_bannerlord_og.jpg

Evet arkadaşlar sonunda TaleWorlds suskunluğunu bozdu ve Mount&Blade II: Bannerlord'u duyurdu!

Oyun hakkında detaylı bilgiler verilmedi. Ancak serinin diğer oyunlarında ki özelliklerin ve oyuncuların beklediği yeniliklerin olacağı belirtildi. Duyuru ile birlikte oyunun kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.

Bannerlord’un yapımına odaklandıklarını söyleyen Taleworlds, oyuncuları tatmin edecek bir oyun hazırladıklarını ve beklentileri karşılayacaklarını da açıklamanın devamına ekledi.
[video=youtube;XLB9PlqkONo]http://www.youtube.com/watch?v=XLB9PlqkONo&feature=player_embedded[/video]

Bannerlord_01.jpg

Bannerlord_02.jpg

Bannerlord_03.jpg

Bannerlord_04.jpg

Bannerlord_05.jpg

Bannerlord_06.jpg

Bannerlord_07.jpg

Bannerlord_08.jpg

Bannerlord_09.jpg

Bannerlord_10.jpg

Bannerlord_11.jpg

Bannerlord_12.jpg

Kaynak: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,249536.0.html?PHPSESSID=dpm6s30peedldan6hnrlmn4js3

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sabırsızlıkla beklediğim bir oyun ama geç çıksın düzgün çıksın sağlam bir oyun olsun

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnş. oyun warbandden bile güzel olacak.Sonunda şu köy ve kale içinin görsel efektlerini kaliteli yapmışlar.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
En çok istediğim özellik kendi kaleni inşa edebilme. Öyle bir şey yapsalar çok iyi olurdu aslında :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
modellemeler yine çok başarılı değil fakat önemi yok. yapay zekası ve oynanabilirliği ile öne çıkıyor.
umarım barutlu silahlar yoktur.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Insallah guzeldir warband i çok sevmiştim

ListerTormentor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf bu yüzden Fire and Sword u almadım.

Başta heves ile aldım sonra biraz hüsran yaşadım ama oyunun bazı gelişen özellikleri de hosuma gitmedi değil örneğin borç alabiliyoruz ya da faiz işletebiliyoruz bu tarz oyun içi aktivite artması oyuna güzellik katmış ama turnuva olayını kaldırmışlar sanırım ayrıca oyunda bayan karakterde bayağı azalmış evlilik işi iyice zorlaştı sanırım :)

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Başta heves ile aldım sonra biraz hüsran yaşadım ama oyunun bazı gelişen özellikleri de hosuma gitmedi değil örneğin borç alabiliyoruz ya da faiz işletebiliyoruz bu tarz oyun içi aktivite artması oyuna güzellik katmış ama turnuva olayını kaldırmışlar sanırım ayrıca oyunda bayan karakterde bayağı azalmış evlilik işi iyice zorlaştı sanırım :)

Zaten o özellikler mod kullanılarak warband a getirilebiliyor :) bu yüzdende pek gerek olduğunu sanmıyorum biraz kurnazlık yaptılar gibi geliyo bana :D

Reaksiyon puanı
61
Bu oyunu ilk oynadığımda lise 1 deydim. koşup eve gelip bunu oynuyordum. Tarihi olaylar savaşlar acaip hoşuma gidiyordu. 2018 oldu ben şuan liseli çocuklara ders veriyorum ara sıra oynuyorum bunu bannerlord hala çıkacak :)