Türkcell engelli tarifesi

Bu konuyu okuyanlar

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar size bir sorum olacak kardeşiminin üzerine kayıtlı vodafone faturasız hattı var bu hattı babam kullanıyor babam % 60 engelli

kardeşim vodafone faturasız hattını türkcell faturasız a taşıyarak babamı kullanıcı gösterek türkcell ön ödemeli destek tarifesine geçebilir mi yoksa babam kendisi illaki yeni faturasız hat mı alması gerekli ön ödemeli destek tarifesini kullanabilmesi için engelli olduğu için

engelli olan babam vodafone faturasız hat sahibi ise kardeşim

bilgisi olan arkadaşlar nasıl oluyor bu işler teşekkürler

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Aleyküm selam, babanız engelli olduğu için hat onun adına kayıtlı olması gerekli.. kardeşinin kullandığı numarayı baban üzerine alsın sonra hangi tarifeden faydalanmak istiyorsa faydalanabiler ;)

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
aleyküm selam, babanız engelli olduğu için hat onun adına kayıtlı olması gerekli.. Kardeşinin kullandığı numarayı baban üzerine alsın sonra hangi tarifeden faydalanmak istiyorsa faydalanabiler ;)

s.a babam üzierne aldiği zmaan hat ücreti kadar ücreti var birde uğraş 3 ay sonra numarayi taşiniyormuş yeni faturasiz hat almak mantikli geldi bana

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
s.a babam üzierne aldiği zmaan hat ücreti kadar ücreti var birde uğraş 3 ay sonra numarayi taşiniyormuş yeni faturasiz hat almak mantikli geldi bana

A. slm.. detaylarını bilmiyorum, ben 2 ay öncesine kadar vodafone kontörlü kullanıyordum, 2 ay önce turkcell faturalıya taşıdımm numarayı, engelli tarifesinede geçtim miss gibi ;)

CheSabata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Yuzde-25-OIV-Bizden-Kampanyasi.php

Vodafone Düşler Kulübü tarifesi isteyen arkadaşlar varsa 28 Şubat'a kadar süresi var. Hesap kesim tarihine 1 gün varken Red 2015 tarifesine geçtim 66 dk 66 sms ve 5 gb internetin hepsini verdiler. Tüm tarifeler % 43 indirimli...

Reaksiyon puanı
0