5s Ve İlginç Bir konuda Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Kalpsesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar HTC Oneden Sonra İphone 5s'e Geçmeye Karar Verdim Cihazı Aldım Uzay Grisi 64 GB Versiyonunu Aldım Cihazın Her Hangi bir Sıkıntısı Yok Ama İlk Defa İos Kullanıcağım İçin Bilmediğim Çok Şey var :) ,

1. 3G Ve Edge arasında nasıl Geçiş yapabilirim. ?
2. Edge üzerinden Whatsapp'tan mesaj atabiliyormuşum duyduğuma göre bunun doğruluk payı ne kadar dır ?
3. Ekrandaki üst köşede olan şarj yüzdesinin yazdığı çubuk facebook twitter gibi sitelerde mavi oluyor onu sabit bir renk yapabiliyormuyuz androidteki gibi ?

Sorularım bunlardır arkadaşlar cevaplarsanız sevirim yardım edenlere şimdiden teşekkürler :))

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
1. Ayarlar /hücresel e girip 3 yi kapatirsan 2 g yani edge olarak kullanırsınız.
2.edge üzerinden kullanırsınız internet hizmetini fakat çok yavaştir.
3. O IOS un kendi özelliği sabit renk yapamıyorsun.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
3g'yi edge niye yapar ki insan çift taşıyıcılı olan bir cihaz özellikle...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
3g'yi edge niye yapar ki insan çift taşıyıcılı olan bir cihaz özellikle...
Hocam iphone kullanıyorsanız şarjınız % 20 civarı ve günün yarısıdaysanız, ve şarj etme imkanınız da pek yoksa edge ye alırsınız batarya süresi en az 2 kat uzar. Bu sadece 1 neden daha çok nedeni var aslında :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hocam iphone kullanıyorsanız şarjınız % 20 civarı ve günün yarısıdaysanız, ve şarj etme imkanınız da pek yoksa edge ye alırsınız batarya süresi en az 2 kat uzar. Bu sadece 1 neden daha çok nedeni var aslında :D

dark evopad 3g m7220 var bunda sadece 3g yada otomatik 3g seçimi var edge tek yok buda su gibi içiyor şarjı 3g ile deli kopuyor.
118210984_tn70_0.jpg

artık hiç umursamıyorum yanına taşınabilir şarj almak şart.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
20 tl için kredi kartı mı kullanıyorsunuz o_O

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
iOS 'ta statusbar rengini sabitlemek ya da değiştirmek istiyorsan Jailbreak yapman gerek. Bkz. pangu..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
en rahatı kredi kartı yok para üstü yok bozuk yok derdi yok.
Hocam her şeyi kredi kartı ile alırsanız tüketim hastalığınız çıkabilir mesela ihtiyacınız olmayan 10-20 tllık ürünü karttan çekiyorum zaten diyip alabilirsiniz mesela böyle çok insan var ay sonunda ekstre gelince de intihar girişimi :D ama kendinizi kontrol edebiliyorsanız iyi tabi :D

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Merhaba Arkadaşlar HTC Oneden Sonra İphone 5s'e Geçmeye Karar Verdim Cihazı Aldım Uzay Grisi 64 GB Versiyonunu Aldım Cihazın Her Hangi bir Sıkıntısı Yok Ama İlk Defa İos Kullanıcağım İçin Bilmediğim Çok Şey var :) ,

1. 3G Ve Edge arasında nasıl Geçiş yapabilirim. ?
2. Edge üzerinden Whatsapp'tan mesaj atabiliyormuşum duyduğuma göre bunun doğruluk payı ne kadar dır ?
3. Ekrandaki üst köşede olan şarj yüzdesinin yazdığı çubuk facebook twitter gibi sitelerde mavi oluyor onu sabit bir renk yapabiliyormuyuz androidteki gibi ?

Sorularım bunlardır arkadaşlar cevaplarsanız sevirim yardım edenlere şimdiden teşekkürler :))
iOS 'ta statusbar rengini sabitlemek ya da değiştirmek istiyorsan Jailbreak yapman gerek. Bkz. pangu..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hocam her şeyi kredi kartı ile alırsanız tüketim hastalığınız çıkabilir mesela ihtiyacınız olmayan 10-20 tllık ürünü karttan çekiyorum zaten diyip alabilirsiniz mesela böyle çok insan var ay sonunda ekstre gelince de intihar girişimi :D ama kendinizi kontrol edebiliyorsanız iyi tabi :D

tamamen kontrol altında ekstre süprizi olmaz limiti düşük.