İphone 5s parmak izi ile kilit açmanın en hızlı yolu.

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Çoğu arkadaşımız telefonun üstünden uyut/uyandır tuşuna bastıktan sonra parmağını home tuşuna koyup bekliyorlar, buda uzun zaman alıyor.

Yapmamız gereken; telefonu elimize alıyoruz ve hangi parmağımızı ayarlamışsak home tuşunun üstüne koyuyoruz ardından home tuşuna bir kez basıyor ekran geldikten sonra elimizi çekiyoruz, otomatik açılıyor.

Parmak izi ile telefon kilidini açmanın en hızlı yoludur arkadaşlar.

Parmağınızı koyun, home tuşuna basın ve ekran gelince çekin açılmış olucaktır.

Umarım kilit açma süresinizi azaltmış ve yararlı olmuşumdur.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bunu bilmeyen yok kardeşim, insanları bilgilendirici bir yazı yazmayı amaçlamışsın anlıyorum ama geç kalmışsın biraz :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bunu bilmeyen yok kardeşim, insanları bilgilendirici bir yazı yazmayı amaçlamışsın anlıyorum ama geç kalmışsın biraz :)
Büyük ihtimal bilmeyen olucaktır :) bilende olucak elbette ama herkesin bildiğini nerden bilebiliriz ki :)?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
O da doğru. Bu arada -ki ayrı [emoji12]

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ben kapattim o fonksiyonu .3 gun falan kullanmisimdir.
siride ayni sekilde hic acmadim bile. :D

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Kimsenin konusunu baltaladığım yok, yanlış anlama olmasın diye smiley bile koydum. Bir daha alıntılamazsan sevinirim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bence konuyu biraz değiştirip İos ta kısayollar, pil kulanımını uzatma, kulanım hızlandırmak için taktikler v.s. gibi yapsan daha geniş olurdu :D sadece bu parmak izi olayında takılıp kalmazdınız her konuda bilgi vermiş olunurdu. Bu arada home tuşuna basıp el kaldırmama az olayını İP5s kulananların %99.9 u biliyordur zaten mantık işi o :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bence konuyu biraz değiştirip İos ta kısayollar, pil kulanımını uzatma, kulanım hızlandırmak için taktikler v.s. gibi yapsan daha geniş olurdu :D sadece bu parmak izi olayında takılıp kalmazdınız her konuda bilgi vermiş olunurdu. Bu arada home tuşuna basıp el kaldırmama az olayını İP5s kulananların %99.9 u biliyordur zaten mantık işi o :D

Şarj süresini azaltmak için bir konu açıcam evet ama hepsini bir yerde toplamak yerine ayrı ayrı yapmayı düşünüyorum böylelikle daha kolay bulunabilinir :)

Tamam haklısınız çoğu kişi biliyor hatta ben kendim keşfettim ama bilmeyen arkadaşlar varsa onları bilgilendirmek bizim görevimiz, insanlar yukardaki tuşa basıp elini bekleterek uğraşmak yerine bu yöntemle çok daha hızlı yapabilirler. Telefon geldikten ilk 3 gün yukarıdan kilidi açıp elimi sonradan koymuştum :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hmm, Vikings mod adayı açıklandığında umarım objektif olur laflarından belliydide neyse uzamasın konu.

Dediğinizi anlayamadım ama ben eleştriye açığım, saygı çerçevesinde istediğiniz eleştiride bulunabilirsiniz ve kimse tartışmasın lütfen :)