Xk3y?

Bu konuyu okuyanlar

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar X360 4GB versiyon konsolum var.Oyunlar için para vermek biraz zor geliyor.Örnek olarak GTA 5 150 TL diyebiliriz.Şimdi Konu şu;

Xkey(Xk3y) yaptırmayı planlıyorum.Fakat bunu yapan bir yer bulamadım.Ayrıca FW düşünüyordum ama 1 Haziranda artık Tüm x360'larda İnternet girebilecek.Bunu bozmak istemiyorum,o yüzden xk3y istiyorum.Fakat şimdi alsam nasıl montaj yapabilirim.Bursa'da yaşıyorum.Sizin görüşlerininz nelerdir?

Link: http://www.sanalpazar.com/X360key-Xbox-360-Xkey-Xk3y__isp17684676

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyler Yorum?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar X360 4GB versiyon konsolum var.Oyunlar için para vermek biraz zor geliyor.Örnek olarak GTA 5 150 TL diyebiliriz.Şimdi Konu şu;

Xkey(Xk3y) yaptırmayı planlıyorum.Fakat bunu yapan bir yer bulamadım.Ayrıca FW düşünüyordum ama 1 Haziranda artık Tüm x360'larda İnternet girebilecek.Bunu bozmak istemiyorum,o yüzden xk3y istiyorum.Fakat şimdi alsam nasıl montaj yapabilirim.Bursa'da yaşıyorum.Sizin görüşlerininz nelerdir?

Link: http://www.sanalpazar.com/X360key-Xbox-360-Xkey-Xk3y__isp17684676

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyler Yorum?

Bu çok zor ve zahmetli bir iştir. Eğer daha önce yapmadıysanız ve profesyonel değilseniz kendiniz yapamazsınız. Online oyun oynamak için yine Live gold üyeliği gerekecek.

Bu konular da en iyi bu site. iletişime geçerek bilgi alın.

http://www.dvdhacker.com/

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Peki Montaj fiyatı alırlar mı?

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Alırlar, 100 Liranın üzerinde bir fiyat çıkar.
Hocam şimdi ben bu X360'ı 730 TL'ye Kinect ile aldım.Kinectsiz 400 Tl idi.Şimdi 250 TL Xkey+100 TL Montaj+100 TL Harddisk desek çok büyük miktar çıkıyor.Kıyamıyorum FW yapmaya,yoksa FW'li alırdım.Ama dediğin yer çok iyi yere benziyor.Yorumun için Teşekkür ederim basbeLası.Normalde konu açsam hiç kimse bakmazdı,Sağol.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Hocam şimdi ben bu X360'ı 730 TL'ye Kinect ile aldım.Kinectsiz 400 Tl idi.Şimdi 250 TL Xkey+100 TL Montaj+100 TL Harddisk desek çok büyük miktar çıkıyor.Kıyamıyorum FW yapmaya,yoksa FW'li alırdım.Ama dediğin yer çok iyi yere benziyor.Yorumun için Teşekkür ederim basbeLası.Normalde konu açsam hiç kimse bakmazdı,Sağol.

O fiyata yeni bir konsol alınır. Ben PS4 kullanıyorum, PS plus üyeliği ile oyunları çok ucuza alıyorum, Çok sevdiğim oyunları da spotçudan dijital olarak alıyorum böylelikle ucuza geliyor. Live gold üyeliği alarak GTA 5 60 Liraya sahip olabilirsiniz. Her ay ücretsiz oyunlar da veriliyor. 1 yıl 90 lira falan olması lazım. Ayrıca sanalpazar, gittigidiyor, sahibinden.com gibi yerlerden oyunu daha ucuza alabilirsiniz.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu arada PS4 oynadım FİFA güzeldi ama sizde tam PS4 var,nasıl bir konsol?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Bu arada PS4 oynadım FİFA güzeldi ama sizde tam PS4 var,nasıl bir konsol?

PS3 vardı, Satıp PS4 geçiş yaptım. Almamın sebebi de uncharted 4 oyunu. Metal Gear Solid Ground Zeroes ve infamous second son oyunların oynadım. Özellikle infamous second grafik olarak yeni neslin hakkını sonuna kadar veriyor. PS4 avantajları, Daha iyi ex oyunlar, Türkçe dublajlı veya Türkçe altyazı seçenekli oyunlar, Arayüzün tamamen Türkçe olması. Memnunum. Konsolunuzu satıp geçiş yapın derim :)