800 TL bütçeye telefon tavsiyesi istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Esxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba,

Bütçem Şuan 700-800TL

Şuanda Samsung C3510 Kullanıyorum, ve artık Android Telefona geçmem gerekiyor.

G.M Discovery 16GB Cihazını almayı düşünüyorum fakat çok tırsıyorum açıkcası. Yakınımda 3-4 Kişi kullanıyor onların hiç birinden şikayet duymadım fakat internette bir dünya şikayet var.

yaklaşık 8-9 Ay kadar Beklesem Bütçem 1.500 Liraya kadar çıkacak fakat 8 ay çok uzun bir süre ve 2 sene sonra zaten 2000+TL bütçe ile telefonu değiştiricem.

G.M Discovery 16GB Cihazını Almalımıyım ? Tasarımı FOnksiyonları Çok güzel gerçekden kullanmak wsitiyorum telefonu ama garantisi ve sorunları beni korkutuyor.

Bu Cihaza Kasko yapıyorlar mı acaba ? Cihaza KAsko Yaptırsak 100 Liraya. Herhangi bir sorunda kasko karşılayacakdır sonuçda ? Bu Şekidle mantıklı geliyor.

Yorumlarınız Nedir ?

Mali400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben senin yerinde olsam teknosadan nexus 4 alırım 16gb dahili hafızası var sd giriş yok ama 4.4 kitkat var 949 tl idi en son,kasko yapacağına onu al derim ancak o paraya alabileceğin birde s4 mini var ama altından olsa samsung tavsiye etmem,yok olmaz dersen discovery al benimde arkadasımda var bir sorunu yok ancak bugün yok yarını bilinmez.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=401554]Mali400[/MENTION] arkadaşın dediği gibi Nexus 4 iyi bir seçim olabilir ama olmaz dersen GM Discovery yerine Moto G bak derim.

Esxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlar için teşekkürler, ama nerdiğinzi telefonları bi türlü sevemiyorum nedense.
Discovery Fİyatına göre çok güzel telefon, şu şikayetleri gördükçe moralim bozuluyor ama.

Aslında en başda aklımda Galaxy S4 almak vardı fakat bu telşefon için bi 8-9 ay daha beklemem gerekiyor benimde işlerim için bir androide ihtiyacım var.

Discovery en beğendiğim bütçeme göre.

Discovery Zaten güzel bir telefon ama garantisini kötülüyorlar, Telefona KASKO Yaptırarak bununda önüne geçerim diye düşündüm.

Sonuçda telefonun bir tarafı kaydığında şarj soketi bozulduğunda bunu kasko karşılamak zorunda değil mi ?

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim beklemek istiyorsan yani 1500 kadar çıkabiliceksen çok daha iyi cihazlar var örneğin G2 gibi ama beklemek istemiyorsan GM Discovery ve Nexus 4 te iyidir 2 sinden birini alabilirsin.

Esxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim beklemek istiyorsan yani 1500 kadar çıkabiliceksen çok daha iyi cihazlar var örneğin G2 gibi ama beklemek istemiyorsan GM Discovery ve Nexus 4 te iyidir 2 sinden birini alabilirsin.

8 Ay beklemem gerekiyor onun için, cebimde anroidsiz gezdiğime deymez :)

Discovery Alıcam gibi. Telpaya Ek oalrak birde kasko yaptırdımmı temiz kullanırım diye düşünüyorum.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
8 Ay beklemem gerekiyor onun için, cebimde anroidsiz gezdiğime deymez :)

Discovery Alıcam gibi. Telpaya Ek oalrak birde kasko yaptırdımmı temiz kullanırım diye düşünüyorum.

Kardeşim Android de mükemmel bir işletim sistemi değil yani çok heveslenme gönül isterdiki iOS al :) ama o fiyata olmuyor işte. Neyse kardeşim sen kararını vermişsin iyi gibide gözüküyor şimdiden hayırlı olsun.

Esxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Discovery 16GB Aldım arkadaşlar. Güzel telefon :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Doğru seçim. :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Herkese Merhaba,

Bütçem Şuan 700-800TL

Şuanda Samsung C3510 Kullanıyorum, ve artık Android Telefona geçmem gerekiyor.

G.M Discovery 16GB Cihazını almayı düşünüyorum fakat çok tırsıyorum açıkcası. Yakınımda 3-4 Kişi kullanıyor onların hiç birinden şikayet duymadım fakat internette bir dünya şikayet var.

yaklaşık 8-9 Ay kadar Beklesem Bütçem 1.500 Liraya kadar çıkacak fakat 8 ay çok uzun bir süre ve 2 sene sonra zaten 2000+TL bütçe ile telefonu değiştiricem.

G.M Discovery 16GB Cihazını Almalımıyım ? Tasarımı FOnksiyonları Çok güzel gerçekden kullanmak wsitiyorum telefonu ama garantisi ve sorunları beni korkutuyor.

Bu Cihaza Kasko yapıyorlar mı acaba ? Cihaza KAsko Yaptırsak 100 Liraya. Herhangi bir sorunda kasko karşılayacakdır sonuçda ? Bu Şekidle mantıklı geliyor.

Yorumlarınız Nedir ?
lg nexus4 alabilirsin güncellemelerde bile gayet iyi ayrıca motorola moto g alabilirsin discovery de güzel ama için ısınmadıysa bunlara bak.....