Kontratlı telefon almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

sun_sabre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben turkcellden kontratlı sony xpera tipo almak istiyorum. Ama anlamadığım nokta şu telefonun taksidi bana her ay faturaya ek olarak mı gelicek yoksa telefonun ücretini kredi kartımdan mı ödiycem ? İyi akşamlar.

sun_sabre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tipo bildigim kadarıyla yok arkadaşım evet tutarlar faturana ek olarak gelir.mesela 60 tl paket tutarın + telefon taksidin atıyorum 40 tl = 100 tl sabit tutar geliyor paket dışı kullanım veya aşım yapmazsanız

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/ceptelefonlari/genel.aspx

sadece bu linkteki telefonlar var orda ödüyeceğin tutarlarda yazıyor

Hocam ben http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/ceptelefonlari/Sony-Xperia-Tipo.aspx# aşağıda akıllı telefon tarife kampanyası ile almak istersiniz var. mesela benimkisi ekonomik paket 35 Tl geliyor + 22 tl fatura bana aylık 57 lira gelmiş olucak o zaman ? yani kredi kartına falan gerek yok ?

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Hocam ben http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/ceptelefonlari/Sony-Xperia-Tipo.aspx# aşağıda akıllı telefon tarife kampanyası ile almak istersiniz var. mesela benimkisi ekonomik paket 35 Tl geliyor + 22 tl fatura bana aylık 57 lira gelmiş olucak o zaman ? yani kredi kartına falan gerek yok ?

yok belli şartları var bayiden detaylı bilgi alabilrsiniz.. 6 aylık faturanın 250tl olması lazım bazı telefonlar için 350tl gibi birde büyük ihtimal alacağınız telefona göre tarifeniz değişebilir.kredi kartına gerek yok dediğim gibi faturanıza her ay eklenir telefon taksiti

sun_sabre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok belli şartları var bayiden detaylı bilgi alabilrsiniz.. 6 aylık faturanın 250tl olması lazım bazı telefonlar için 350tl gibi birde büyük ihtimal alacağınız telefona göre tarifeniz değişebilir.kredi kartına gerek yok dediğim gibi faturanıza her ay eklenir telefon taksiti

ben biraz fazla soru soruyorum heralde ama. şimdi ben turkcell' yeni geçicem yani hiç bir hattım yok bişey fark eder mi ? ama kesinlikle tipo almak istiyorum yani şuan benim durumumu için en uygunu o

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ben biraz fazla soru soruyorum heralde ama. şimdi ben turkcell' yeni geçicem yani hiç bir hattım yok bişey fark eder mi ? ama kesinlikle tipo almak istiyorum yani şuan benim durumumu için en uygunu o
yeni geçtiyseniz muhtemelen alamazsınız çünkü 6 aylık fatura olayı var dediğim gibi bir T.İ.M. mağazasından çok daha detaylı bilgi alabilrsin

--
Kampanyadan 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi aboneler, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri 75 TL'ye düşmektedir. Söz konusu aboneler hem fatura hem de kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. Son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi olan Gold Tarifesi'ndeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar, kampanyadan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler.

diye bir şart var bu sağlıyorsa ekonomik paket için tipo var toplamda 57tl faturanız olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki tarifenin üstüne almazsak yani tek başına telefonu alırsak

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kısa vade ödemeye çalış uzun vadeye girme

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
400-450 liralık bir telefon tipo kontratlı cihaz alımı yaparken bir çok şart aranır müşteride 24 ay taahüte girip bu telefonu almaya değmez tarifenizden memnun kalmadığınızda değiştiremez başka yere de geçemezsiniz sorun yaşarsınız kredi kartıyla alın 6-12 taksit gibi bir vadede ödeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben turkcell den telefon alıcamda kredı kartım yok nasıl alabılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yha ben samsung galax not 3 alıcam da faturalı hat üzerine şartlerı nelerdir :(

ersen64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ben vodafone geçtim ve ucuz diye smart mini telefon aldım....güzel gözüküyor en uygun da..lakin şu an derdim 4 gb internetimi bilgisayara aktaramamak bilgisayarda android manager kurulmasını istiyor...fakat doğru düzgün bir link ve indirme bulamıyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ben hat üzerine gm discovery alcamda bildiğim kadarıyla turkcellde gm discovery kampanyası yok yani hat üzerine alınan telefonlar arasında gm discovery yok sizce doğrumudur yani bunu yaşamış olanlar bilgi verebeilirmi? teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben turkcell den kampanyalı telefon almak istiyorum fakat vodafone kullanıyorum turkcell faturalıya geçişte bu hizmetten yararlana bilir miyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kredi kartım olmadan kontratlı telefon almak istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben turkcelli değilim ama geçmek istiyorum veya yeni hat alsam bu kampanyada faydalanabilir miyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafone kampanyası fena değil ama iphone 6 bulamıyorsun tek sorun o..

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
yha ben samsung galax not 3 alıcam da faturalı hat üzerine şartlerı nelerdir :(
Cihaz alım işlemlerinde minimum 90 günlük Turkcell faturalı hat kullanıcısı olman gerekiyor ancak bu şartı sağlaman yeterli değil. Kriter Limit puanlarının da alacağın cihaz için yeterli olması gerekiyor. Bunu da sadece Tim, müşteri hizmetleri ve canlı Destek kanalından öğrenebilirsin. Fatura tutarların, fatura ödeme alışkanlıkların(faturanı hangi tarihte ödediğin) ve otomatik ödeme talimatının olması Limit puanlarının zaman içerisinde yükselmesine doğrudan etki eder. Limit puanları her ayı 7,17 ve 27 sinde sistemler tarafından tekrar güncellenir.
merhaba arkadaşlar ben hat üzerine gm discovery alcamda bildiğim kadarıyla turkcellde gm discovery kampanyası yok yani hat üzerine alınan telefonlar arasında gm discovery yok sizce doğrumudur yani bunu yaşamış olanlar bilgi verebeilirmi? teşekkürler...
Discovery stoklarda yok suan muhtemelen bundan sonra da gelmeyecek.
arkadaşlar ben turkcell den kampanyalı telefon almak istiyorum fakat vodafone kullanıyorum turkcell faturalıya geçişte bu hizmetten yararlana bilir miyim ?
Numara taşıma işlemlerinde sadece belirli paket ve tarifeler üzerinde kampanyalardan indirimli yararlanabilirsin. Cihaz alımı için ayrıca bir avantaj veya kampanya yok maalesef.
Cihaz alım işlemlerinde minimum 90 günlük Turkcell faturalı hat kullanıcısı olman gerekiyor ancak bu şartı sağlaman yeterli değil. Kriter Limit puanlarının da alacağın cihaz için yeterli olması gerekiyor. Bunu da sadece Tim, müşteri hizmetleri ve canlı Destek kanalından öğrenebilirsin. Fatura tutarların, fatura ödeme alışkanlıkların(faturanı hangi tarihte ödediğin) ve otomatik ödeme talimatının olması Limit puanlarının zaman içerisinde yükselmesine doğrudan etki eder. Limit puanları her ayı 7,17 ve 27 sinde sistemler tarafından tekrar güncellenir.
kredi kartım olmadan kontratlı telefon almak istiyorum
Kriterleri sağlıyorsan kredi kartının olmasına gerek yok. Kontratlı alabilirsin.
ben turkcelli değilim ama geçmek istiyorum veya yeni hat alsam bu kampanyada faydalanabilir miyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bilmiyorum birileri bilgilendirirse sevinirim
Turkcellim şu an faturali hattan telefon almak istiyorum bir yorumda 1000 tl altindaki telefonlara 6, 1000 tl ve üzerindeki telefonları almak için 12 ay beklemek gerekiyormuş diye gördüm. Benimde telefonum bozuldu yaptirip elimden cikarmam gerek ve yeni telefon almam gerek nakit param da yok faturali tek çare diye düşünüyorum umarim telefonlara taksit geri gelir