Teleservice 7.1 sürümü yüklüyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Falca9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teleservice hakkında bir soru sormak istiyorum bilenler cevap verebilirse çok sevinirim. 7.1 resmi sürümünün çıkmasından dolayı kafam karışık. ben iphone 5 siyah 16gb cihazımı gönderdim ve swap ile değişti umarım iki gün içerisinde de elimde olur. sorum şu teleservice ürünü test ediyor ya 7.1 sürümü yüklüyorlar mı? ben ios 6.1.3 olarak istiyorum çünkü cihazı

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Swap cihaz kapalı kutuda olur benim bildiğim , onu açıp test ediceklerini sanmıyorum , eğer ki test ederlerse yüklememeleri lazim..

Falca9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
swap cihazlar kutulu gönderilmiyor. gümrükten geçerken vergi falan vermemek için. hani şu var herkesin cihazlarını kontrol ediyorlar diğer forumlarda 4 mart falandı konu tarihleri (daha ileri bir tarihe gelemedim aradığım soruda) ios 6 olarak teslim almışlar cihazı

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Teleservice hakkında bir soru sormak istiyorum bilenler cevap verebilirse çok sevinirim. 7.1 resmi sürümünün çıkmasından dolayı kafam karışık. ben iphone 5 siyah 16gb cihazımı gönderdim ve swap ile değişti umarım iki gün içerisinde de elimde olur. sorum şu teleservice ürünü test ediyor ya 7.1 sürümü yüklüyorlar mı? ben ios 6.1.3 olarak istiyorum çünkü cihazı
Aynı sorunu bende yaşadım telefon değişti geldi jailbreak için inş güncelleme yapmazlar da gelir dedim. öyle oldu güncelleme yapmamışlar telefon ekrarnıda jelatini ile birliklte kendi yaptıkları kutu ile geldi. sıkıntı yapma güncellemezler..

Falca9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorunu bende yaşadım telefon değişti geldi jailbreak için inş güncelleme yapmazlar da gelir dedim. öyle oldu güncelleme yapmamışlar telefon ekrarnıda jelatini ile birliklte kendi yaptıkları kutu ile geldi. sıkıntı yapma güncellemezler..

ben samsun pupa dan aldım telefonu verirken de sormuştum. güncelliyorlar falan demişti ya çok bilmişti ya da bilmiyorum. aklım çok karışık ya ios6 olarak kullanmak istiyorum çünkü telefonu :( inşallah güncellemezler dediğin gibi.. bu arada ne zaman almıştınız telefonu teleservice'ten?

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
swap cihazlar kutulu gönderilmiyor. gümrükten geçerken vergi falan vermemek için. hani şu var herkesin cihazlarını kontrol ediyorlar diğer forumlarda 4 mart falandı konu tarihleri (daha ileri bir tarihe gelemedim aradığım soruda) ios 6 olarak teslim almışlar cihazı
Teleservice'den daha önce swap cihazı kutulu teslim aldım. Kutuyu orada açtık. Vergi verilmezse IMEI kaydı olmaz. Kaçak cihaz olur. Gümrükten sadece anakartı geçirseler vergi verip IMEI kaydı yapılmak zorunda.

Falca9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
servisi teleservice olan insanların %90' ı kutusuz olarak jelatini üzerinde dedikleri için bende öyle demiştim. aslında bende 2-3 gün sonra elime ulaştığında anlayacam ve kastettikleri vergi tam olarak maliyeti düşürmek açısından mı onu da bilmiyorum(toplu getirdikleri için)

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
ben samsun pupa dan aldım telefonu verirken de sormuştum. güncelliyorlar falan demişti ya çok bilmişti ya da bilmiyorum. aklım çok karışık ya ios6 olarak kullanmak istiyorum çünkü telefonu :( inşallah güncellemezler dediğin gibi.. bu arada ne zaman almıştınız telefonu teleservice'ten?
Bir ay önce aldım çok olmadı daha ;) şimdiden iyi günlerde kazasız belasız kullanın.

Falca9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu bugün aldım teleservice kutu içinde yollamış ve 6.1.4 olarak geldi telefon :))

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
BEN teleservice e 2 iphone gönderdim, ikiside swap değişim oldu ve ikiside kutusuz ve son sürüm yüklü olarak geldi.