iOS 7.1 Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

endyacle

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
iOS 7.1 Yayınlandı

Apple'ın merakla beklenen büyük çaplı yenilikler getiren güncellemesi iOS 7.1 yayınlandı. Güncellemenin tüm ayrıntıları haberimizde.

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Benim gibi iphone 4 kullanıcılarının merakla beklediği bir güncelleme.
Yüklüyorum, bakalım performans artışı olacak mı

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Babamın telefonunu güncelledim kesinlikle tepki süresi süper olmuş hiç bi telefonun bu kadar hızlı tepki verdiğini görmedim abartmıyorum :) kısaca arayüz cidden çok hızlanmış kesinlikle iphone 4 gibi cihazlarada performansta etkisi olur ama pil konusunda birşey diyemeyeceğim.Appleyi bu yüzden seviyorum android gibi baştan savma güncellemeleri yok(android kullanıyorum) :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ipade yukluyorum bakalim pek bisey degisecegini sanmiyorum tabi :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
yükledikten sonra görürsün ya ben kafayı yedim ya da harbiden ios 7 den önceki stabilitesine dönmüş :)

Bakalim hayirlisi
y3ubyvup.jpg

Bir de guzel yani ne biliyor musun yayinlandi haberi cikiyor da aninda guncelleyebiliyorum ya icim bir hos oluyor alismisim androide :D

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bakalim hayirlisi
Bir de guzel yani ne biliyor musun yayinlandi haberi cikiyor da aninda guncelleyebiliyorum ya icim bir hos oluyor alismisim androide :D
Aynen yok şu ülkede çıktı türkiyeye şu tarihte gelecek filan kafa rahat :D

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
İpad 3 yükledim gerçekten harika olmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkite takvimde 1 haziran gençlik ve spor bayramı yazıyor :)

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bu Apple Helal Olsun Adamlar Nerdeyse Her Hafta Güncelleme Veriyor Bizde Güncelleme Almak İçin Yıllarca Bekliyoruz Bu Yüzden Samsungdan Soğudum.

utkjean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad Air 32GB cihazıma iOS 7.1 güncellemesi yükledikten sonra tek kelimelik yorumum: mükemmel :thumbup:

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
iphone kullanmamın nedenlerin birisi... yok şu ülkede çıktı güncelleme yok şu modele hala gelmedi geldi gelecek.. cart curt derdi yok... adamlar güncelleme çıkardımı tüm telefonlar aynı anda alıyor....

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
İphone 4 kullanıcısıyım, demin güncellemeyi yaptım. Performansta gözle görülür, hissedilir bir artış olmuş lakin telefon uçmuyor :)

Klavye değişikliğini beğenmedim onun dışında başarılı.

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Güzel olmuş ios 6'ya dönmüş hız konusunda tahtını kaptırdığı android'in yerini geri almış diyebilirim

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Fandoridlere selamlar. :dirol:

Stabilite de uzay olmuş 7.1 :lol:

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
iphone 4 kullanıcısı olarak çok memnunum kesinlikle performans artışı var siyah motif olacaktı sanırım onu göremedim ama genel olarak çok memnun kaldım

Fiasco_S

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos 7 hava durumunu tanıttıklarında kar yağmur gösteriyorlardı.Şimdi yok öyle bir özellik artık.Sadece hava durumu hareketli ana menü hareketsiz olmuyor malesef.Efekt kapanınca hava durumu donmuş gibi bir hal alıyor.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İos 7 hava durumunu tanıttıklarında kar yağmur gösteriyorlardı.Şimdi yok öyle bir özellik artık.Sadece hava durumu hareketli ana menü hareketsiz olmuyor malesef.Efekt kapanınca hava durumu donmuş gibi bir hal alıyor.

Yagmur yagdiginda yagmur efektinimi diyorsun bende hala gistermekte yagmur efektini
İphone 5 kullaniyorum performans gercekten harika olmus tam inceleyemedim zamanla goruxez nelercgeldigini yanliz bende bircsorun var foursquare nedeni ile yukaridaki bolumde surekli konum isareti acik duruyor

Fiasco_S

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paralaks efekti kapadıktan sonra denersen hava durumunda hiçbir hareket olmuyor.Önceden öyle değildi efekt kapalı iken hava durumu hareketliydi.Foursquare için arkaplanda çalıştır onu kapatırsan konum işareti gider.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşklar 7.1 ile bu aksesuar desteklenmıyor uyarısı almaya basladım bugune kadar hıc almadım böyle bır hata kablodan oldugun dusunuyorum, şmidi apple nn kendı kablosune 70-80 tl vermek haliyle biraz şey kacıyor bana [h=1]Ttec - (1.3m) Data Kablosu iPhone 5 / iPad Mini / iPad 4 - bu kablo uyarı verir mi ios ta kullanan varmı ? ttech in apple ıcın urettıgı kablo ?[/h]

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 4 de gözle görülür performans iyileştirmeleri mevcut :)

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Bu aksesuar uyarısını arkadaşımın iPhone 5inde iOS 7 de yaşamıştık, çözüm bulamadık.
Telefonu kapatıp şarj ediyodu adam

Mert Gürboğa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 4 e yükledim telefon uçuyor felaket dokunmadan bir bakışımla açılıyor 😄 o kadar yani geçişler felan çok hızlı 2010 da çıkmış bir telefona bu kadar destek veren bir firma varken başka arayışlara girmeyin bence.

4 yıl önce çıkan hangi telefona destek veriyor firmalar alıp 3-4 yıl kullanıyorsun doğru seçim olmuş apple yani iphone.
İos 6 da olanlar jb olayı yoksa kesin geçin uçuşa gecikmeyin 😄

mrtnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 4s kullanıcısıyım 7.1 e güncelledikten sonra telefonun performansında gözle görülür bir biçimde artma oldu ancak kısa süren gözlemlerin sonucunda şarj süresinde bi artış görmedim ya aynı yada biraz daha hızlı gidiyor diyebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 e yükledim rehbere girince sol tarafta aşağıya doğru alfabetik sırada hata var buda sıkıntılı bir durum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 e yükledim rehbere girince sol tarafta aşağıya doğru alfabetik sırada hata var buda sıkıntılı bir durum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 5 telefonuma ios 7.1 güncellemeyi yükledim tüm özellikler mükemmel çalışıyor, ama son arama listesi tek tek silinemiyor. Yeniden yükledim yine çalışmadı.

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iphone 5 telefonuma ios 7.1 güncellemeyi yükledim tüm özellikler mükemmel çalışıyor, ama son arama listesi tek tek silinemiyor. Yeniden yükledim yine çalışmadı.

Son arama listesini tek tek silmek için kişinin üstünden elini hızlıca sola kaydır. Sil işareti çıkıyor