Lg g2 Dokunmatik Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Beyleer ne oldugunu anlamadim telefon dondu dokunmatik calismiyor sadece arka tus calisiyo ne yapicam

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Güç + ses kısma tuşuna aynı anda bas ve 15saniye falan basılı tut

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Sim kartını çıkardım taktım düzeldi D:

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
sadece güç tuşuna 15 saniye filan basılı tutman yeterliydi :D

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kesin çözümler en iyi çözümlerdir :) bir yaraya yarabandı yapıştırarak mikrop kapmasını önlemeye çalışmaktır basit çözümler ;)
ya tamam da en ufak şeyde de bunlar yapılır mı be ya? Bak sana başımdan geçeni anlatayım. S4'ümde ekran geç dönüyor demiştim (telefonu döndürünce) 5 cevaptan 2si hemen format at dedi. Meğersem ayarlarda bir seçenek varmış. Onu kapatınca düzeldi. :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
ya tamam da en ufak şeyde de bunlar yapılır mı be ya? Bak sana başımdan geçeni anlatayım. S4'ümde ekran geç dönüyor demiştim (telefonu döndürünce) 5 cevaptan 2si hemen format at dedi. Meğersem ayarlarda bir seçenek varmış. Onu kapatınca düzeldi. :D

Ah şu gereksiz sensörler. :)

serkanki26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. LG G2 kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Quick Memo'dan sorunumu gösteren bir görüntü aldım. Gördüğünüz kırmızı alanların arasında kalan satırın dokunmatiği zaman zaman çalışmıyor. 10 gündür bu sorunu yaşıyorum. Düşürme, su dökülmesi gibi bir olay yaşamadım. Sorunun ne zaman ortaya çıkıp ne şekilde de normale döndüğü konusunda bir tespitim yok. Ekranın ve telefonun diğer fonksiyonlarında herhangi bir sorun yok. Sadece bu satırda sorun var. Root vb. olaylara çok uzağım. Sorunu yaşayan, çözen, çözüm için pratik bir fikri olan arkadaşımız varsa yardımcı olursa memnun olurum. Teşekkürler.
Not: Ekran koruyucudan kaynaklı olabileceği için çıkarttım ancak sorun devam ediyor. Sürüm 5.0.2Ekli dosyayı görüntüle 13034

P

problem05

SDN Okuru
merhablarlar lg g flex telefonumun feri ve orta tuşlarının dokunmatiği bozuldu telefon garanti dahilinde garantiye mi vermemi önerirsiniz yoksa format atmak çözüm olur mu

emreshn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben lg g2 kullanıyorum telefonda sık sık olmasa da bazen dokunmatiği gidiyor, bazı yerleri işlemiyor, kendi kendine dokunuyor. Telefonu ekranı kapatıp açıyorum düzeliyor. Format attım telefona gene düzelmedi. Sizce sorunu nedir.