Yılan Yağı Kullanan Varmı

Bu konuyu okuyanlar

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
herşey gentiktir istersen kafana istedigin yagı sür. fayda etmez genetikte günü gelince dökülür..... herey zamanlıdır..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Sakalın olmaması daha kötü. 21 yaşına girmek üzereyim hala 16 gibi gösteriyorum. Olsun da ben her gün keserim onları. :)
Allahım ya rabbim yaa:D o kadar meraklıysan gel benimkileri kes kes git..:D:D O kadar tanıdığım kuaför arkadaşa akşam gelinde bana bi sakal tıraşı yapalım diyorum.. Onlarda sen buraya gel babanın uşağı yok diyorlar...:D

--- Mesaj Güncellendi ---

herşey gentiktir istersen kafana istedigin yagı sür. fayda etmez genetikte günü gelince dökülür..... herey zamanlıdır..
Aslında doğru söylüyorsun...

Bigün kelin birisi yolda giderken bi ağacın altından geçiyormuş.. Ağaçtada güvercin varmış bizim kelin kafasına bi şeyapmış.. Kel ne oluyor lan demiş elini kafasına bi atmış bide bakmışkii sırma gibi saçları çıkmış...:D:D Güvercin pisliği işe yarıyor beyler..:D:D

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
[MENTION=91673]tarıkbuğra[/MENTION], iğne falan yaptırmam yav. O kadar da takmıyorum.
Sizin sakalınız olduğu için sakalı olmayanı anlamıyorsunuz :) Minoxil'den vazgeçtim. Bırakınca tekrar eski haline dönüyormuş saç, sakal. Zaten sakalda tam işe yaramıyormuş. [MENTION=48671]muratflash[/MENTION] kesmeye meraklı değilim ama sakalsız da olmuyor. :)
Genetik konusu da doğru. Benim anne tarafının bir kısmı benim gibi sakalsız.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@tarıkbuğra, iğne falan yaptırmam yav. O kadar da takmıyorum.
Sizin sakalınız olduğu için sakalı olmayanı anlamıyorsunuz :) Minoxil'den vazgeçtim. Bırakınca tekrar eski haline dönüyormuş saç, sakal. Zaten sakalda tam işe yaramıyormuş. @muratflash kesmeye meraklı değilim ama sakalsız da olmuyor. :)
Fazlada sıkıntı yapma öyle sıkıntı yapılacak bişey değil... Bide belki yaşın ilerledikçe çıkabilir...

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Minoxil için ciddi hormon bozukluğuna yol açtığından bahsediliyordu bilginiz olsun.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Minoxil için ciddi hormon bozukluğuna yol açtığından bahsediliyordu bilginiz olsun.

Daha dün prostat için geliştirilen ama saç döken hormonu kesen bir ilaç aldık arkadaşa, adı proscar, 16 liraydı. Araştırmış o işe yaradığını iddia edenler varmış.
İlacı bir araştırın derim

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşım bunların hepsi palavra.
en ama en etkilisi dahi 2 gram tüy çıkarıyor bırakınca da dökülüyor.
ama saç dökülmesini engeller bak ona birşey diyemem.
kesin olan şu ki yenisini çıkarmaz.
dökülen yer için kesin çözüm saç ekimidir.

bende hafıf ınce çıkıyor.saç ekımınınde kesın garantısı yokd dıyorlar
@tarıkbuğra, iğne falan yaptırmam yav. O kadar da takmıyorum.
Sizin sakalınız olduğu için sakalı olmayanı anlamıyorsunuz :) Minoxil'den vazgeçtim. Bırakınca tekrar eski haline dönüyormuş saç, sakal. Zaten sakalda tam işe yaramıyormuş. @muratflash kesmeye meraklı değilim ama sakalsız da olmuyor. :)
sakalın olmayınca kendını nasıl hıssedıyorsun?
bırkaç sene önce eskı çalıştığım ışyerındekı müdürümüz bıze sakal ıyı bışe olsa kıçta çıkmazdı demıştı:D
mesela ne gıbı horman bozukluğu?ve bunu nereden duydun

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
dh de kullanan vardı galiba geçen sene okumuştum. Erkeklik hormonlarıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu söylemişlerdi. Araştırmakta fayda var lakin :)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
O yorumları çok okudum fakat öyle bir problemle karşılaşanı görmedim. Sadece kafa derisi kabuklananlar olmuş, bir de kafası kaşınıyormuş. Kişiden kişiye fark ediyor :) 8 ay kullanıpta saçlarında %95 artış görenlerde var. Ne derece doğru bilmiyorum. Herhangi bir problemle karşılaşmadım diyor bu 8 ay kullanan vatandaş.

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu konuyu kuran kimse arkadaş sana söylüyorum bunu domuz yağı ile değiştirsen hepsi gülmekten bayılırdı ve ne zaman yılan'ın yağıı çıkarsınlar türkiyenin zaten yarısından çoğu zaten yılan görse korkudan anladın sen onu yani yalanmı şimdi abicim hadi neyse bu kadar yeter herkese iyi günler byee!!! :D :D :D

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu konuyu kuran kimse arkadaş sana söylüyorum bunu domuz yağı ile değiştirsen hepsi gülmekten bayılırdı ve ne zaman yılan'ın yağıı çıkarsınlar türkiyenin zaten yarısından çoğu zaten yılan görse korkudan anladın sen onu yani yalanmı şimdi abicim hadi neyse bu kadar yeter herkese iyi günler byee!!! :D :D :D
bu yazdıklarından sen bırşey anladın mı onu söyle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yılan derisinin kendini yenileyici etkisi olduğundan dolayı olabilir yağın faydası varmı bilmiyorum bir aydır kullanıyorum daha birsy yok kullandığım günler daha da cok dökülüyor gibi geliyor bana tutam tutam sac geliyo elime markasıda biotama :((

oz kızı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamen dolandırıcılık. bir şişe almıştım memnun kalmayınca başka marka araştırayım diye internete girdim ama böyle bir yağ yokmuş. saç uzatmak için yılan yağı kullanıyordum. kandırıldığımı aslında insanların dolandırıldığını gördüğümde sinirlerim tepeme çıktı. snake oil diye aratınca bu yağın 1900 lü senelerde amerikada bir dolandırıcılık metodu olduğunu gördüm . daha detaylı bir yazı var bir sitede yazıyor. lütfen böyle dolandırıcılara paranızı kaptırmayın bu da yılan yağının ne olduğunu anlatan site http://hizlisacuzatma.blogspot.com/2013/04/ylan-yag.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yilan yagini 3 gundur kullaniyorum pek fazla etkisini gormedim kirmizi biraz katimsi bi sivi . bence almaya gerek yok ben kullanmiya devam ediyorum ama durduracam gibime geliyo.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Adamlar kel olmuş, konuya yeni cevap verenler var :mrgreen:

kral_024

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Sarımsak Özlü Şampuan kullandım kokar falan diyorlar ama gayet de şampuan kokusu var :) tavsiye ederim saçınız dökülüyorsa sarımsak özlü şampuan kullanın çeşitli yağlar da varmış ama onları kullanmadım nurs hekim miydi neydi tam hatırlayamadım.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bioxin forever :D :D

saç dökülmesini kesti valla .... ama devamlı kullanım ve asla değştirmiceksin ben faydasını gordum saç cıkarırmı bılemem ama dokulmeyı durduruyor .....

Saçları aşırı dökülen varsa yanı söyle banyoya gırdın sacını kopukledın elını attın elinin için saç doluyorsa bıoxın kullan benım o şekildi şimdi tek tük sac gelır elime oda normal zaten ....

kral_024

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bioxin forever :D :D

saç dökülmesini kesti valla .... ama devamlı kullanım ve asla değştirmiceksin ben faydasını gordum saç cıkarırmı bılemem ama dokulmeyı durduruyor .....

Saçları aşırı dökülen varsa yanı söyle banyoya gırdın sacını kopukledın elını attın elinin için saç doluyorsa bıoxın kullan benım o şekildi şimdi tek tük sac gelır elime oda normal zaten ....

Ben onu da denedim ama bende mi işe aramadı başka birşey mi oldu orasını çözemedim valla

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben onu da denedim ama bende mi işe aramadı başka birşey mi oldu orasını çözemedim valla

Valla bilemıcem ama benım sac dokulmesı kesıldı onceden dedıgım gıbı sacımı yıkarken bır avuc sac dolardı elım şimdi ise 1-2 bazen oda yok ben cok memnun kaldım ama belkı senın sac tipinden kaynaklanabılır demekkı benım sac sevdı bioxıni ...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hala devam ediyorum kullanmaya bioxini ....

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
abi alayı yalan dolan evet bioxin mioxin falan evet kullandığın zaman dökülme duruyor biraz gürleşiyor saçlar bıraktığın anda tekrar başlıyor kellik :)

öyle kalıcı bir çözümü yok bu işin

derin acar

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Yılan yağı sağlık ve güzellik için faydaları ile bilinen yağlardan biridir. İlk olarak su yılanından elde edilmiş olan yılan yağı genellikle saç bakımı alanında tercih edilse de kemik sağlığı için de pek çok faydası bulunmaktadır. Yılan yağını diğer faydalı yağlardan ayıran özelliği ise tıp dünyası tarafından kabul görmüş olmasıdır.

Piyasada yaygın bir şekilde bulunması ve fiyatının aşırı yüksek olmaması sebebiyle birçok kişi çeşitli sağlık sorunları için yılan yağından faydalanabilmektedir. Düzenli kullanım sonucunda bilinen olumlu etkilerini birebir gözlemlemek mümkündür. Bu yazıdan yılan yağı ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Genç yaşta saç dökülmesinden müzdarip biri olarak, 10 15 tane doğal yağı zeytinyağı ile karışıtırıp haftada bi kere sürerdim saçıma, parlaklık vermek dışında bi faydasını görmedim.Doktorun verdiği minoxil dökülen yerlerde saç çıkardı ama o da deri dökülmesi ve saçı cansızlaştırıyordu, son 3 aydır kendi haline bıraktım ve mutluyum :) şuan döküldüğü belli olmuyor saçım uzun olduğundan ama ilerlerse ki ilerleyecek gibi duruyor hemen protez saç yaptırıcam paraya kıyıp.

Son mesajlar