İlginç Bir Sorun

Bu konuyu okuyanlar

redwhite58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. G.M discovery kullanıcısıyım. Sim kartımı kestirip 1. sim girişini kullanıyordum.Kartın diğer kısmınıda kaybolmasın diye 2.kısma takıyım orada dursun dedim.Her şey buraya kadar güzeldi.Şimdi 2.simde takılı olan parçayı çıkarmaya çalışıyorum ama yerinden çıkmıyor.:blushing: Kart takılıp kalıyor.Ne yapabiliriz bu durumdan kurtulmak için.

JohanGielen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar. G.M discovery kullanıcısıyım. Sim kartımı kestirip 1. sim girişini kullanıyordum.Kartın diğer kısmınıda kaybolmasın diye 2.kısma takıyım orada dursun dedim.Her şey buraya kadar güzeldi.Şimdi 2.simde takılı olan parçayı çıkarmaya çalışıyorum ama yerinden çıkmıyor.:blushing: Kart takılıp kalıyor.Ne yapabiliriz bu durumdan kurtulmak için.

muhtemelen tırnaklar takılıyordur herhangi bir telefoncuya götür istersen arkayı açmadan çıkarırlarsa iyi yoksa garantisi de gider

redwhite58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hallettim.Aynen tırnaklar takılıyormuş.Kartı biraz dışarı çıkarttım,küçük kısmı kesilen noktaya oturtmaya çalışıp kartı çektim ve çıkarmayı başardım.

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mesele kapanmıştır o zaman :D

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
boş olan kısma band yapıştırmayı deneyebiliriz illa ki o parçayı sim yuvasına takmak istersek