SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sinema, dizi, oyun, kitap, müzik ve DVD konularında haber, makale ve inceleme yazıları hazırlayan, 2012 yılında ShiftDelete.Net editörlerinden Yusuf Canpolat ile Murat Sağlam tarafından kurulan SuperKarga.Com sitesiyle yolumuza birlikte devam etme kararı aldığımızı büyük bir mutlulukla duyurmak istiyoruz.

Geçtiğimiz ay duyurduğumuz ShiftDelete.Net Ar-Ge ofisinin ardından tüm ekibimizi heyecanlandıran bir diğer haberi daha sizlerle paylaşmak istiyoruz.

SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Bu gelişmeyi ilk duyanlar olarak, neler söylemek istersiniz?

Buyurun ;)

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
korktugumuz basimiza geldi:thumbup:
ne diyelim

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Hayırlısı olsun. SDN her geçen gün büyümeye devam ediyor. :flowers:

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah'tan şöyle birşey demediniz, bundan sonra Shiftdelete, yayın hayatına Superkarga.com diye devam edecektir..
Şaka bir yana da hayırlı uğurlu olsun...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
güzel mesajlar için teşekkür ederim arkadaşlar.
[MENTION=264218]isveçli[/MENTION] ve [MENTION=357770]MyNickname[/MENTION] neden böyle düşündünüz, aklınızdaki sorulara birinci ağızdan cevap vereyim ;)

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Yani valla sanki benim içimi okuduz yav. Yani şurada nezamandır internet kullanıcısıyım ve böyle bir site görmedim. Sitede gezince sanki kendimi okuyorum. Yok böyle güzel bi site. Şimdiden hayırlı olsun. Herşey yavaş yavaş. Bakalım daha ne sürpizler var. Sizin adınıza çok sevimdim valla. Hayırlı olsun.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hayırlı olsun :) Güzel gelişme.

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Daha önce SDN haberlerinde içeriksiz olarak sadece başlık atılıp SüperKarga sitesine link içeren haberler için baya tepki göstermiştim. Hala bu şekilde haber yazılarına karşıyım.

O zaman önerim, eğer SK'ya forum kuracaksanız bizi yormayın, SDN hesapları orada da geçerli olsun ya da SDN forum altında SDN ve SK diye iki ana başlık(ya d bölümlerin yanında hangi site ağırlıklı olduğunu belirten kısaltma falan) altında olsun ve SK'dan da bu foruma gelinebilinsin.

SDN ana sayfasında kardeş site olarak kesinlikle SK banneri olsun. İnanın haber içinde link görmektense merakla ve zamanla bu banner üzerinden SK'ya daha fazla ziyaretimiz olacaktır.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
Daha önce SDN haberlerinde içeriksiz olarak sadece başlık atılıp SüperKarga sitesine link içeren haberler için baya tepki göstermiştim. Hala bu şekilde haber yazılarına karşıyım.

O zaman önerim, eğer SK'ya forum kuracaksanız bizi yormayın, SDN hesapları orada da geçerli olsun ya da SDN forum altında SDN ve SK diye iki ana başlık(ya d bölümlerin yanında hangi site ağırlıklı olduğunu belirten kısaltma falan) altında olsun ve SK'dan da bu foruma gelinebilinsin.

SDN ana sayfasında kardeş site olarak kesinlikle SK banneri olsun. İnanın haber içinde link görmektense merakla ve zamanla bu banner üzerinden SK'ya daha fazla ziyaretimiz olacaktır.

güzel bi fikir

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
[MENTION=65777]raxetul[/MENTION] a katılmakla birlikte güzel gelişme adına sevindim... hayırlı olsun

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
süperkarganın kurucuları sdn'de editörler bildiğim kadarıyla. bunun sdn'ye ne gibi bir katkısı olacak, onu anlayamadım. başka bir deyişle aile içi bir şirketi, yine başka bir aile şirketine bağlamak o ailenin itibarını arttırır mı?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Hayırlı Olsun. Radyo tv ve sinema öğrencisi olarak mutluluk duydum :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Ar-Ge ofisininden sonra SDN hakkındaki beklentilerim yükselmişti. Bu girişimle gerçekçilik üzerinden gerekli cevabı aldım.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83

Katılıyorum.

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bir de bu yeni siteler daha gelecekmiş ya, SDN A.Ş.'nin adını SDN Holding yapın :)

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
geçen seferki gibi yine haberleri falan link atın oraya iyice bezdirin bizi

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
2011 den beri oyun sitesi (oyunsever.com) kurulacaktı ama kurulamadıydı. Bekliyoruz.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
oyunsever.com'u bekliyoruz.

Merlininkazani.com'dan sıkıldım artık.

Hatta oyunsever.com'da editör olmayı bile isterim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
öneriler mükemmel ;) herkese teşekkürler