Sony xperia sp güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
arkadaşlar bende telefonu alalı 1 hafta oldu telefonda güncelleme gözüküyor 12.0.A.2.254 olarak herhalde çıkan son güncelleme üstteki yorumları okudum telefonda sıkıntı yaratıyormuş şimdi içime kurt düştü yüklesemmi yüklemesemmi diye gerçekten sorun çıkarıyor mu arkadaşlar bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim sorunlu ise yüklemicem
Değerli abim ben kullanıyorum sıkıntı yok . Yani kullandım şuan rom kullanıyorum :)Yorumların hepsini okumadım ama ne gibi sıkıntılar varmış ?

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ekrandan ekrana geçerken yavaşlama altta yanan ledleri kısıtlama gibi ve siyah ekran gibi aydınlatırmısın beni

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
ekrandan ekrana geçerken yavaşlama altta yanan ledleri kısıtlama gibi ve siyah ekran gibi aydınlatırmısın beni
Siyah ekran sorunu önceden de vardı . Kilide basınca arada açılmıyordu ekran. Yavaşlama olmadı aksine daha akıcı oldu geçişler. Ledde de sorun yoktu , yanıyordu.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Siyah ekran sorunu önceden de vardı . Kilide basınca arada açılmıyordu ekran. Yavaşlama olmadı aksine daha akıcı oldu geçişler. Ledde de sorun yoktu , yanıyordu.
teşekürler kardeşim çok sağol bu 12.0.A.2.254 nolu güncelleme son çıkan değil mi

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
kardeşim bende g2 aldım cihazı yavas yavas ögreniyorum güncelleme gelince telefondanmı yoksa bilgisyar üzerindenmi güncelliyim bilgisayar üzerindense hangi programı önerirsin?

Dostum lg g2 ile ilgili soruyu g2 kullanıcılarına sorsana :)
Lg pc Suite ile güncelleniyor sanirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HERKESE İYİ GÜNLER ARADAŞLAR BEN MUHAMMET ARMER, Sony Xperia SP cihazınızı USB ile bilgisayarınıza bağldığınızda sony PC Companion isimli programı açın sol üst köşede Telefonumu/tabletimi güncelle yazısına tıklayın önünüze gelen pencereleri takip edin ve güncelleştirme işiniz bitsin ayrıca kapalı modda basmanız gereken tuş ses kısma tuşu

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu konuya yazmana gerek yok kullanıcı kulübümüz var..

İçinde bulunduğumuz konunun başlığını görüyorsun değil mi? Dur ben hatırlatayım [h=1]SONY XPERİA SP GÜNCELLEME[/h]Benim yazdığım mesajın içeriği ne? Onu da söyleyeyim; yeni bir güncelleme. Yani sonuç olarak buraya yazılabilir bir şey değil mi?
Haydi iyi günler.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
İçinde bulunduğumuz konunun başlığını görüyorsun değil mi? Dur ben hatırlatayım SONY XPERİA SP GÜNCELLEME

Benim yazdığım mesajın içeriği ne? Onu da söyleyeyim; yeni bir güncelleme. Yani sonuç olarak buraya yazılabilir bir şey değil mi?
Haydi iyi günler.
Değişik arkadaş ben de diyorum ki XPERİA SP KULLANANLAR KULÜBÜ adlı GÜNCEL bir konumuz var ORAYA YAZARSAN DAHA İYİ OLUR. Neticede kullanan arkadaşlar bu konudan çok o konuya ilgi gösteriyor. Kapiş ?
Hadi eyvallah.

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Değişik arkadaş ben de diyorum ki XPERİA SP KULLANANLAR KULÜBÜ adlı GÜNCEL bir konumuz var ORAYA YAZARSAN DAHA İYİ OLUR. Neticede kullanan arkadaşlar bu konudan çok o konuya ilgi gösteriyor. Kapiş ?
Hadi eyvallah.

Xperia Sp güncellemesi hakkında cevap arıyor olsam o başlıklı konuya bakardım kullanıcı bölümüne değil.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Xperia Sp güncellemesi hakkında cevap arıyor olsam o başlıklı konuya bakardım kullanıcı bölümüne değil.

Sabit Konu o olduğu için daha çok ilgi göreceği kesin. Sen değişik olduğun için buraya bakabilirsin tabi. Adama bak ya sanki sövdük oraya yaz dedik altı üstü. Neys uzatmaya gerek yok hadi eyvallah.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende sony xperia sp modeli war android 4.3 benim sorunum şu ben telefonum şuan acık telefonu kapama tuşuyla kapatamıyorum daha önce böyle bi sorun yoktu yeni karşılaştım ( tuş kilidini açıp kapatabiliyorum powerla )