Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı ya ,hele gece olunca daha berbat,ayrıca denemek için çok fotoğraf çekince ısınıyor bu normal mi?

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorunu yaşıyorum hep,gece çekimleri de çok kötü .deneme çekimi yapınca telefon çok ısınıyor bu normal mi ? sanırım bu telefonla vedalaşmam gerekiyor :(

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
aynı sorunu yaşıyorum hep,gece çekimleri de çok kötü .deneme çekimi yapınca telefon çok ısınıyor bu normal mi ? sanırım bu telefonla vedalaşmam gerekiyor :(

Güncelleme yapmadıysanız yapın. İşe yaramazsa garantiye verin. :)

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaptım ama değişen bişey yok,sırf kamerası iyi diye aldım işe bak :thumbdown: çok teşekkür ederim cevaplar için..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

son olarak,zoom yapınca bulanıklık neden acaba :confused1: kafamda deli sorular :cursing:

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
yaptım ama değişen bişey yok,sırf kamerası iyi diye aldım işe bak :thumbdown: çok teşekkür ederim cevaplar için..

son olarak,zoom yapınca bulanıklık neden acaba :confused1: kafamda deli sorular :cursing:

Kameranın o kadar kötü çekmesi bana da garip geldi aslında bi garantiye verin incelesinler bence. Zoom olayına gelince de Xperia Z'de Dijital Zoom olduğu için Noise (Bulanıklık) olayı doğaldır.

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
velhasıl memnun kalmadım :thumbdown: en doğrusu dediğiniz gibi garantiye vermek.teşekkürler....

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bende artık bu gruptanım :D :D
Telefonu yeni aldım. Yüklemem gereken yazılımlar varmı? (Güncellemeler dışında)

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ha bir de telefonun arkasında "N" yazan ufak çipe benzeyen bişey var. Nedir o?

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bayanlar baylar C6603 modeli için yeni güncelleme PC Companion' a gelmiştir.

10.3.1.A.2.67

7776incik11607.png

8663incii9868050.png

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Şimdi gördüm güncellemeyi şarj%50 nin altında olduğundan yapmadı dolmasını bekliyorum. Değişik farklı bir şey var mı ?

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
benım pc companion hala guncelleme yok dıyo bana gelmemıs hala

ocak.1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de yüklüyorum şu anda. Bakalım neler değişmiş?

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Google Play Oyun uygulaması geldi, geri kalanda değişiklik yok, ya da ben görmedim-farketmedim. xperiablog' a göre kamerada düzenleme yapılmış.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Gördüğüm güncellemeden sonra google haritalar değişti bende, ekranda arada bir titreme dikkatimi çekiyordu oda gitmiş, birde oyun zımbırtısı gelmiş.

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Haritalar değişeli çok oluyor, play store dan arada güncelleme yaptır haritalar uygulamasına :)

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
TR cihazlarına daha gelmedi mi acaba güncelleme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkese merhaba arkadaşlar. yaklaşık bir aydır xperia z kullanıyorum. bir hafta kadar önce arka camın bir kısmının hafif şekilde yerinden çıkmış olduğunu farkettim. bu çıkıntı güç düğmesinin olduğu noktadan kameranın olduğu yere kadar var. parmağımla hafifçe bastırınca normale dönüyo ama bir iki dakika sonra yine aynı. bu sorunu yaşayan başka bir arkadaş var mı

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dakikalar önce htc one a geçiş yaptım,listeden ismimi silebilirsiniz..

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamamen kırmızısına hayran kalmam diyebiliriz,birde bu kapak olayı sıkmaya başlamıştı beni,htc one inceledikten sonra telefon kalın ve kaba görünmeye başladı bende değiştirdim..

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
tamamen kırmızısına hayran kalmam diyebiliriz,birde bu kapak olayı sıkmaya başlamıştı beni,htc one inceledikten sonra telefon kalın ve kaba görünmeye başladı bende değiştirdim..

hayırlısı olsun güle güle kullanın bende arkadaşımda htc one inceledikten sonra biraz kalın geldi ama herşeyiyle güzel telefon.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben lıstede yokum sanırsam eklıye bılırsınız