Samsung Galaxy Note 8.0 Telefon(GSM) Özelliği Nasıl Açılır? Anlattık...

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
7inçle dışarda telefonla konuşmayı düşünemiyorum çok acayip bir şey olur :) [MENTION=200254]25 PARS 1907[/MENTION]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar elinize sağlık olayı çözmüşsünüz. benim iki sorum olacak. birincisi ilerde vazgeçtik bişey oldu tamamen orijinal hale dönebiliyor muyuz. yani güncellemeleri manuel yapmak zorunda olmayacağımız kiesle yapabileceğimiz orijinalliğe dönmekten bahsediyorum. ikinci sorum yapan arkadaşlar pil süresi ısınma vs gibi konularda değişiklik oldu mu yazabilir mi

exorcist3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapan arkadaslar pil suresi ve isinma gibi konularda degisiklik oldumu

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

Daha yeni bitti pil %29 idi zaten. Şarj tamamlanınca bakarım duruma ama kalan %20 lik kısımda pilin daha hızlı tükendiğini söyleyemem gene ısınmada hissetmedim.

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13

pil süresinde farklı bir değişme yok daha iyi olduğunu söyleyebilirim... ısınma daha az ama hiç olmamasını beklememekte fayda var neden derseniz; cihazda mecburen bir sıcaklık olacak az yada çok farketmez ve kullanılan malzeme bu sıcaklığı iletmede oldukça yetenekli :)

exorcist3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki yukardaki sorudaki gibi ilerde vazgeçtim orijinal hale döndüreyim desek tamamen orijinal olur mu? yoksa hep güncellemeleri manuel yuklemek zorunda mı kalacağız

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
peki yukardaki sorudaki gibi ilerde vazgeçtim orijinal hale döndüreyim desek tamamen orijinal olur mu? yoksa hep güncellemeleri manuel yuklemek zorunda mı kalacağız
Şu anki durumda vazgeçtim geri dönüyorum seçeneğiniz yok neden derseniz stock rom bulunmuyor henüz serverlara düşmedi...

exorcist3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bende yaptim cok guzel anlatmissin eline saglik. Yalniz bu benim ilk rootlu cihazim oldu. Superuser su diye bir program cikti kendini guncelledi. Simdi acinca da SU kodunun guncellenmesi gerekiyor devam mi diye soruyor. Ileri deyince "Eger TWRP veya CWM gibi kurtarma programlariniz varsa su kodunu guncelleyebilirsiniz vs gibi bisey cikiyor. Iki secenekten biri "normal"digeri "TWRP/CWM" kurtarma falan detince tirstim hangisini seceyim

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Dostum bende yaptim cok guzel anlatmissin eline saglik. Yalniz bu benim ilk rootlu cihazim oldu. Superuser su diye bir program cikti kendini guncelledi. Simdi acinca da SU kodunun guncellenmesi gerekiyor devam mi diye soruyor. Ileri deyince "Eger TWRP veya CWM gibi kurtarma programlariniz varsa su kodunu guncelleyebilirsiniz vs gibi bisey cikiyor. Iki secenekten biri "normal"digeri "TWRP/CWM" kurtarma falan detince tirstim hangisini seceyim
teşekkür ederim ayrıca root denen olay o yani superuseri açmana gerek yok root gerektiren yani izin gerektiren bir uygulama olursa izin vermeni sağlayacaktır...

sdblood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirdiğimiz sıkıştırılmış dosyaları açacakmıyız yoksa sıkıştırımış haldemi kullanacağız teşekkürler

kasım2535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende bu tableti alma aşamasındayım fakat 3g limi 3g sizmi almaya karar veremedim. Sence aradaki 300 tl farkı vermeye değermi 3g li almaya. Netice olarak aktif bişekilde telefon olarak kullanmak biraz mantıksız gibi.

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Benim diğer forumda anlattığım yöntemle de biri yapmayı başarmış. Çözüldü makine saldırın :D

Yöntem hep aynı mecburen ama dosyalar farklı :) senin cwm bizim rom :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam bende bu tableti alma aşamasındayım fakat 3g limi 3g sizmi almaya karar veremedim. Sence aradaki 300 tl farkı vermeye değermi 3g li almaya. Netice olarak aktif bişekilde telefon olarak kullanmak biraz mantıksız gibi.
GSM özelliği kilitli olan cihaz da 3G li ... ayrıca bu cihaz hak ediyor her türlü ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben de almayı düşünüyorum cihaz root mu oluyor bunu yükleyince?