SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Benimi seni acaba senin gibilerine de gördüm klavye arkasında ATATÜRK cü olan ama gel sen beynindekine sor 7 yaşındaki cocuk bile senin şu ATATÜTK ile olan yorumlarını okusa nasıl bir kin beslediğini görür

Atatürk yaşasaydı bırak askeri içine seni katmayı ülkeden kovardı. Bu millet Atatürk önderliğinde kara Fatmalarla alındı. Bira Fatmalarla değil. Atesitim deyip protesto edenlerin önünde yürüyenlerle değil. Bilmem anlatabildim mi? Atatürk ermenilere pkklılara parkın yarısını veridğinizi görseydi yüzünüze TÜKÜRÜRDÜ. Senmi Mustafa Kemalin askerisin. Yandık ozaman. Adamlar parkın içinde hepimiz ermeniyiz diye bağırıyor ya var mı böyle bir şey?

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Türklerin bugüne kadar kazandığı bütün savaşlar iman gücüyle kazanılmıştır. Patriotlar la değil. İmanın yoksa zaten bizim karşımızda hiç bir şansın yok. Her yerde.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
ATATÜRK izinde gidenlere koyun diyen bir zihniyetin resimine eleştri yaparken ve bu eleştirim gayet doğru diğerleri gibi ama birilerin zoruna gitmiş ki bu mesajım silinmiş @mr_rain hiç de tarafsız değilsin yoksa o koyunları sendemi doğru buluyorsun

İlgili görselle birlikte, doğal olarak senin alıntını sildim. Anormal bir durum yok bunda. Lafı başka başka yerlere çekmeyin.

Atatürk, forumdaki hiç bir yöneticinin zoruna gitmez bunu da aklından çıkarma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şahıs ya da kurumlara tekrar küfür ya da hakaret eden olursa ceza alacak. Hakaretler kurumsal olarak forumumuzu zor duruma sokabilir. Dikkat edin.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
İlgili görselle birlikte, doğal olarak senin alıntını sildim. Anormal bir durum yok bunda. Lafı başka başka yerlere çekmeyin.

Atatürk, forumdaki hiç bir yöneticinin zoruna gitmez bunu da aklından çıkarma.

Hocam sen cidimisin ilgili görüntüyü sildim demişsin benim kini silmişsin peki arkadaşın ilgili görüntülerini neden silmemişsin tarafısz ol sayın modum ATA'mızın izinde giden gencliğe hangi zihniyet koyun diyebilir bak ilgili görüntü halen burdan duruyor

http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...mi-icin-ne-dusunuyorlar-tartisiyoruz-131.html

Türklerin bugüne kadar kazandığı bütün savaşlar iman gücüyle kazanılmıştır. Patriotlar la değil. İmanın yoksa zaten bizim karşımızda hiç bir şansın yok. Her yerde.

Patriotlar şuan da benim memlektim olan K.maraş da kurulu bunları kuran kimler biraz gercekci ol inanlım yorumların sevgili kardeşim :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
@yemekteyizhasan, valla ben de duygulandım, bu sevimli annemizin asil tavrına...

ne ki, ben bu sevimli annemizin taksim eylemcilerine destek verdiğine dair tek bir kelime duymadım.

öyle ballandıra ballandıra takdim edildiği gibi eyleme destek verdiğine dair en ufak bir karine bile yok.

bu güzel asil anne meyvelerinden bahsediyor, kaldığı evden bahsediyor, yalnızlığından falan bahsediyor... da, şu eylem işine bir türlü gelmiyor. Valla benim anam da oralarda talebe falan görseydi mutlaka elindeki meyvelerinden illa ki ikram ederdi. bu onların merhamet ve şefkat duygularındandır, insanlığındandır, gördükleri, içinde büyüdükleri medeni terbiyenin, kültürün bir icabı olarak normal karşılanmalı değil midir?

annemizin bu asil davranışını getirip yontarak kendi amaçlarına, propagandasına alet edilmesi ahlaki midir peki?!

Seyyah onlara bide şu teyzemi izletelim.

http://www.youtube.com/watch?v=gJ4DeCV7wdE

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Patriotlar şuan da benim memlektim olan K.maraş da kurulu bunları kuran kimler biraz gercekci ol inanlım yorumların sevgili kardeşim :)

O mesajımdan onu çıkardın ya sana birşey demiyorum. Anlayış meselesiymiş demekki. Gözler görmez, kulaklar duymaz, Beyin anlamazsa burada ben sana doğruları anlatacak değilim.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Hocam sen cidimisin ilgili görüntüyü sildim demişsin benim kini silmişsin peki arkadaşın ilgili görüntülerini neden silmemişsin tarafısz ol sayın modum ATA'mızın izinde giden gencliğe hangi zihniyet koyun diyebilir bak ilgili görüntü halen burdan duruyor

http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...mi-icin-ne-dusunuyorlar-tartisiyoruz-131.html

Evet haklısın o konuda ancak görsel aklımda silindi olarak kalmış, atlamışım yani. Gerekli işlemi yaptım. Ancak keşke sen de olayı tarafsızlığa bağlamadan önce raporlama yoluna gitseydin !!

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mesut ruthless vardı nam-ı diğer Artvincenter, adama yapılmayan kalmadı bu konuda... Sonra kendini düzeltti tabi...
Gerçi bu aralar ortalarda da gözükmüyor...

İyi niyet temennine katılıyorum. Düzeltmeye önce kendimizden başlamak en doğrusu. Birileri örnek alır, birileri ilham alır.
Sana tavsiyem eski Türk edebiyatının klasiklerini oku, faydasını göreceksin. Hem sıkıcı da değiller...
İlk roman "Araba Sevdası" belki de iyi bir başlangıç olacaktır.
Usta ben haklı isem isterse forum bana karşı olsun cevabını veririm kimseyle kelam etmem noktasında degilim ilk 2 gün kesinlikle gösterici eylemci arkadaşlar haklıydı kesinlikle ilk 2 gün polisleri tutanlar onlara siniirdim arınç bile "polisler fazla katı davrandı özür dileriz dedi ama diger günler için aynısını söyleyemeyiz türünden bir kelime sarfetti" aynen benim noktamda o ilk 2 gün eylem "eylem'di" ama şimdi provoke oldu ülkeyi bölüyorlar terorist'lerin yapmaya çalıştıgını bizim halkımız yapıyor bence eylem sonlandırılmalı 10 ay beklenmeli yoksa kötü günümüzü bekleyenlerin ekmegine bal sürmüş olcaz sağduyulu olalım.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Evet haklısın o konuda ancak görsel aklımda silindi olarak kalmış, atlamışım yani. Gerekli işlemi yaptım. Ancak keşke sen de olayı tarafsızlığa bağlamadan önce raporlama yoluna gitseydin !!

Hocam taksim olayları hepmize zarar verdi bunu biliyorum benim amacım burda bir taraflı olarak değil doğru gördüğüm yerde her iki tarafa hak veririm ama ATATÜRK konusunda bir daha ciddi olmalarını tavsiye ediyorum arkadaşlara sadece neden arkadaşımızın diğer görsellerine birşey demedim ama bu arkadaşımız hemen hemen her yorumda ATATÜRK vurgusu yapıyor üşenmesen bir dön başdan sonuna kadar yorumlarına bakın sizden istediğim bu tür yorumlara izin vermemeniz taksimdeki eylemcileri ATATÜRK bağlaştıramaz sadece orada olamayan desteklemeyen ATATÜRK sevenleri de var ama bu arkadaş ATATÜRK o kişilerle hep bağlaştırıyor. diyeceğim bu kudar bundan sonra arkadaşa tavsiyem o konuda biraz daha dikkatlı olsun

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kızılaydan geliyorum. Göstericiler! yine yolları kapatmışlardı.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Usta ben haklı isem isterse forum bana karşı olsun cevabını veririm kimseyle kelam etmem noktasında degilim ilk 2 gün kesinlikle gösterici eylemci arkadaşlar haklıydı kesinlikle ilk 2 gün polisleri tutanlar onlara siniirdim arınç bile "polisler fazla katı davrandı özür dileriz dedi ama diger günler için aynısını söyleyemeyiz türünden bir kelime sarfetti" aynen benim noktamda o ilk 2 gün eylem "eylem'di" ama şimdi provoke oldu ülkeyi bölüyorlar terorist'lerin yapmaya çalıştıgını bizim halkımız yapıyor bence eylem sonlandırılmalı 10 ay beklenmeli yoksa kötü günümüzü bekleyenlerin ekmegine bal sürmüş olcaz sağduyulu olalım.

ahanda beni kankim gelmiş hoşgelmiş yahu seninle futbol kapışmayı özledim :) bu olaylar bitsede yine başlasak :)

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herşeyi deyin bütün fikirlere saygım var..
Lakin Yiğit Bulut demeyin nolur.

Adamın geçmişini ne çabuk unuttunuz.
Yalakaya asla itibar etmem.

Kimsenin içindeki niyetini bilemeyiz fakat, Üstat Necip Fazıl da çok koyu bir solcu idi. Yanlışdan doğruya dönen çok olur ama doğrudan yanlışa azdır dönüş.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kimsenin içindeki niyetini bilemeyiz fakat, Üstat Necip Fazıl da çok koyu bir solcu idi. Yanlışdan doğruya dönen çok olur ama doğrudan yanlışa azdır dönüş.
Necip fazılın adnan menderes'den para istedigini hatırladım ne oldum demicen.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Arkadaşımıza hak veriyorum ama o yazar tam köşeyi dönmemiş döndürler yarın bir gün AKP zor duruma düşsün bu sefer başlar salvolarla AKP geçmişi temiz değil savcılıkdan cıktığından beri birden bire AKP li oldu :)

Necip fazılın adnan menderes'den para istedigini hatırladım ne oldum demicen.

http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/808111-necip-fazildan-menderese-yalvaran-mektuplar

Birde parayla dönenler var yahu :)
http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/808111-necip-fazildan-menderese-yalvaran-mektuplar

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımıza hak veriyorum ama o yazar tam köşeyi dönmemiş döndürler yarın bir gün AKP zor duruma düşsün bu sefer başlar salvolarla AKP geçmişi temiz değil savcılıkdan cıktığından beri birden bire AKP li oldu :)

Birde parayla dönenler var yahu :)

Sen şimdi Necip Fazıl ın para için mi saf değiştirdiğini söylüyorsun ?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Nasıl hatırladın. Senin yaşın yetiyor mu?? o kadar :p

soru bana değil ama ben de bir cevap verim bazı insanlar ülkesinde olan biteni hakkındaki bilgileri yaşayarak ve ya okuyarak bilir bazen insanlar particilik dönemde bilir veya günü birlik bilir

Sen şimdi Necip Fazıl ın para için mi saf değiştirdiğini söylüyorsun ?

ben demiyorum tarih ve belgeler ve kanıtlar diyor birde habertürk diyor.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
HaberTürk'ün yaptığı habere neden bakıyorsunuz orada Yiğit Bulut yokmuydu ya :)

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
soru bana değil ama ben de bir cevap verim bazı insanlar ülkesinde olan biteni hakkındaki bilgileri yaşayarak ve ya okuyarak bilir bazen insanlar particilik dönemde bilir veya günü birlik bilir

ben demiyorum tarih ve belgeler ve kanıtlar diyor birde habertürk diyor.

Arkadaş varya sesli güldüm. Başka birşey demiyorum.

Necip Fazıl zaten varlığın içindeyken saf değiştirdi. Hep işine gelen yazılara bakarsan gerçekleri göremezsin.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
HaberTürk'ün yaptığı habere neden bakıyorsunuz orada Yiğit Bulut yokmuydu ya :)

Yok hocam siz diğer gazetelere inanmazsınız diye habertürk doğru yayın yapıyorya tarafsız sıkmayınız bu kadar canınızı siyaset derindir yok inanmadıysanız habertürk'e

burda vere bilirim

http://www.radikal.com.tr/turkiye/necip_fazildan_menderese_odenek_mektuplari-1114959

http://haber.stargazete.com/acikgorus/necip-fazil-menderese-ne-yazdi-neden-yazdi/haber-720902

http://blog.milliyet.com.tr/necip-fazil-ortulu-odenekten-para-aldimi-/Blog/?BlogNo=217129

istiyorsanız daha veririm hocam

Arkadaş varya sesli güldüm. Başka birşey demiyorum.

Necip Fazıl zaten varlığın içindeyken saf değiştirdi. Hep işine gelen yazılara bakarsan gerçekleri göremezsin.

Türlü Türlü sesli gülmek var sevgili kardeşim bir doğruyu görürken gülmek birde yanlışı görürken gülmek.malesef bu hepimizde var.

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok hocam siz diğer gazetelere inanmazsınız diye habertürk doğru yayın yapıyorya tarafsız sıkmayınız bu kadar canınızı siyaset derindir yok inanmadıysanız habertürk'e

burda vere bilirim

http://www.radikal.com.tr/turkiye/necip_fazildan_menderese_odenek_mektuplari-1114959

http://haber.stargazete.com/acikgorus/necip-fazil-menderese-ne-yazdi-neden-yazdi/haber-720902

http://blog.milliyet.com.tr/necip-fazil-ortulu-odenekten-para-aldimi-/Blog/?BlogNo=217129

istiyorsanız daha veririm hocam

Türlü Türlü sesli gülmek var sevgili kardeşim bir doğruyu görürken gülmek birde yanlışı görürken gülmek.malesef bu hepimizde var.

Arkadaş hepimizde bunun olmasının nedeni hepimizin kendi görüş açısını diretmesidir. Bu insanın doğasında vardır. Ama doğru dürüst insan olmak her insanın doğasında yoktur.

Bugün hasta olunca antibiyotik içiyoruz. Şimdi ben sana desemki zararlı bu içme sen bana gülücen. Sen bana desenki iç iç birşey olmaz ben sana gülücem. Halbuki antibiyotik bir taraftan iyileştirirken bir taraftanda zarar veriyor.

Ayrıca verdiğin diğer linklerdeki gazetelerin biz bugune kadar kimlere manşet attığını biliyoruz. Hani orta yolda biri için olsa anlıcam. Arkadaş Necip Fazılın hayatını, masasında içkisini yudumlayarak yazan insanlardan öğrenmeyin, çünki gece ve gündüz kadar tesrler.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Aha gene tek bir mesajla bir tarafa ait oldum :) Bu kadarda yaftacı olmasanız daha iyi olur. Bu arada stargazatedeki yazıda sizin için güzel cevap bence okumalısınız :)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Başbakanın bugünki Esenboğa konuşmasını beğendim..

goldenlight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dış basının yaptığı haber böyle olur. Eylemi destekleyenler belli oluyor.

İsviçre basını: Erdoğan geri adım atmıyor

İsviçre 'nin önde gelen gazetelerinden Tribüne de Geneve gazetesi Türkiye hakkında hazırladığı haberde "Erdoğan, ülkesine dönüşünde, karşıtlarına acımasız ve katı tutumunu devam ettirdi. Taraftarlarına da bu işi sonuna kadar sürdüreceğini söyledi" diye yazdı.

Gazete, Kuzey Afrika ülkelerinden Türkiye'ye dönen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ı hava alanında karşılayan taraftarların "Bırak bizi ezelim onları" gibi tehlikeli sloganlar attıklarını yazdı.

Gabrielle Dansaz imzalı haberde bu durumun devamı halinde Türkiye'nin büyük sıkıntılara gireceğinin kaçınılmaz olduğu protestoların Türkiye'nin her bir yanına yayıldığı ifade edildi.

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Belgelerin resmi olarak görüntüsü var mı elinizde ? Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki elinizde orjinal mektuplar var veya kopyaları filan :D

Bu arada ÜLKEMİN BAŞBAKANI ne güzel konuştun sen öyle :)

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
[video=youtube;rhiX_g5X-ww]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rhiX_g5X-ww[/video]

:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...