Freemake Video Downloader Alternatifi

Bu konuyu okuyanlar

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
freemake-video-downloader-formats-screenshot_zpsbfca6661.png

Arkadaşlar yakın zaman kadar Freemake Video Downloader kullanıyordum.Gayet başarılı ve kaliteli bir programdı. Ancak yakın zamanda bazı bozukluklar çıktı ve güncelleme ya da yeniden kurma işlemi yapamıyorum sorunu da anlamadım.

Sizden isteğim ; FVD programı ile aynı işi yapan kaliteli ve ücretsiz bir program arıyorum. Örneğin her hangi bir video sitesinden bir videonun URL' sini programa yapıştırıp istediğim formatta bilgisayarıma indirebilmeliyim(özellikle mp3 olarak). Üstteki programı inceleyip aynı şekilde çalışan bir program önerebilir misiniz ? :glare:

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bildiğiniz bir program yok mu arkadaşlar ?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İnternet Download Manager diyecektim ama indirme yaparken mp3 seçme şansı yok. :)

billmogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
In the market there are many video downloader software that can replace Freemake Video Converter, why not try using them. I can take for example:
1. Freemake Video Downloader
2. aTube Catcher
3. Any Video Converter Free
4. Free YouTube Download
5. ClipGrab
6. Direct YouTube Downloader
7. Best Video Downloader
8. Wondershare VDownloader
9. NoVirusThanks YouTube Video Downloader
10. YMule
11. Vidmate
12. Tubemate
13. ClipGrab
14. RealDownloader
15. Orbit Downloader
16. YouTube Downloader HD

zoha47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence sadece SnapTube pro uygulamasını beğeniyorum. Çünkü daha hızlı olan her şeyi indirebilir. Ayrıca, bu uygulamadan canlı TV izleyebilirim. Bu yüzden, YouTube’dan kolayca video izlemek veya indirmek istiyorsanız, telefonunuzda kullanılmasını istemek istiyorum...