Crysis 3 için en iyi pc?

Bu konuyu okuyanlar

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar bir laptop alıcam fakat öle bişey almalıyımki CRYSİS 3 bile oynamalıyım. Ama Bunun için özellik ne olmalı Mesela erkan kartı özellikleri FPS özellikleri ne olmalı? işlemci ne olmalı kısa ve öz olarak..

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
İyi performans için i7 işlemci, nvidia 600 veya amd 7000 serisi ekran kartı, 8gb ram.

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
peki işlemci fps etki edermi?

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Yalnış hatırlamıyorsam bilgi işlem çalışanısın yani sorduğun soruların cevabını biliyor olman lazım, zira forumda bir çok bildiğini gösteren cevabın var.

Her neyse konumuza dönecek olursak.

Crysis 3 + laptop ise güncel ekran kartı olan (nvidia 6xx) ve SLI olan bir model gereklidir.

SLI diyorum çünkü SLI da zaten i7 CPU vardır.
SLI olan zaten kocamandır, içinde bolca yer olur ısı problemi olmaz.

O sebepten marka önermenin anlamı yok. MSI, Samsung, Asus, Alienware, monster, monseterin babası (bir türlü adını hatırlayamadım meretin) hepsi olabilir. Bütçe meselesi

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yalnış hatırlamıyorsam bilgi işlem çalışanısın yani sorduğun soruların cevabını biliyor olman lazım, zira forumda bir çok bildiğini gösteren cevabın var.

Her neyse konumuza dönecek olursak.

Crysis 3 + laptop ise güncel ekran kartı olan (nvidia 6xx) ve SLI olan bir model gereklidir.

SLI diyorum çünkü SLI da zaten i7 CPU vardır.
SLI olan zaten kocamandır, içinde bolca yer olur ısı problemi olmaz.

O sebepten marka önermenin anlamı yok. MSI, Samsung, Asus, Alienware, monster, monseterin babası (bir türlü adını hatırlayamadım meretin) hepsi olabilir. Bütçe meselesi

Bakkardeşim bu anlattıklarınızın zaten ben çoğunu biliyorum anakart üzerindedi diyot tamirinden tut cd sürücü açmaya kadar umarım anladın. ha birde fps ekran kartı neler gerekli biliyorum çoğu konuyuda rahat çözerim forumda çözdümde zaten çok kişiye yardımcı oldum. neyse benim burdaki amacım bilgi paylaşımı yapıp bilmeyenlerin öğrenmesi bilenlerin pekiştirmesi ayrıca benimde bilmediğim ayrıntılar varsa onlarıda öğrenmem bu ayıp değil sen de yap.. neyse konuya dönelim...