Windows 8 Lisans Yedeklemek

Bu konuyu okuyanlar

jaydeejoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
P8_v25
tüm sorunlarınızı çözecektir. Test edildi onaylandı. KMS geçici olarak w8 etkinleştirme yapıyor. AMA P8_v25 kalıcı sorunsuz olarak ömür boyu w8 hediye ediyor hemde bedava

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Crc bilgileri uyusmasi lazim, orjinal lisans geri yukleme basarisiz olursa, yedeklenen lisans klasorundeki config.ini dosyasi icindeki, orjinal lisans keyi asagidaki komut ornegindeki gibi calistirman gerekiyor, butun bunlari yaparken internet baglantini kes.

slmgr /ipk serial no seklinde

daha sonra geri yukleme islemini tekrar et.
Yok ben direk token.dat gibi bi dosya varya internette onu saklayıp tekrar aktif edilebiliyormuş onu deniyecem. :)

jaydeejoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
88039132.png

12w.png

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=42975]jaydeejoy[/MENTION] o tam etkinleştirmiyor aslında neyse konu değişmesin :)

Yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ederim lisansımın yedeğini Advanced Tokens Manager ve tokens.dat dosyasını kopyalıyarak aldım. :)

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
birdaha crack yaparsın kasma bu kadar

xyzcba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman size vereceğim key ile kalıcı olarak etkinleştirebilir ve yedeğinizi alırsınız.Bu key çok yakında iptal olacak onun için elinizi çabuk tutup kullanmanızı ve yedeğinizi almanızı öneririm.Bunun için öncelikle Komut İstemi (Yönetici) yi açın slmgr.vbs -upk komutunu girin bu sizin önceki anahtarı silecek daha sonra slui 3 yazın ve enter deyin bu da sizi etkinleştirme sayfasına götürecek ürün anahtarı yazan yere verdiğim anahtarı girin ve etkinleştir e tıklayın ve daha sonra dediğim yöntemle yedeğini alın.
Arkadaşım bu keyin kullanımı bitmediyse ben de alabilir miyim.

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
birdaha crack yaparsın kasma bu kadar
Yok yukardaki crack diyorsan o tam crack yapmıyor altta etkinleştirme diye bir yazı daha olması gerekiyor ben KMS ile kasım sonuna kadar etkinleştirmiştim ama şimdi KMS kapalı sanırım şimdi arkadaşın verdiği keyi girdim ve etkinleştirdim yedekte aldım. :)

Ben vereyim mesaj kutuna git sen geliyorum..
Hani bana hani bana elimde bulunsun Murat abey :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bu konu iyice etkinleştirme konularına dönecek. :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
nasıl etkinleştirdiniz bende tarih çıkmıyo :D
Benim verdiğim crack ise çıkmaz adı üstünde crack etkinleştirilmiş gibi gösteriyor ve sınırsız kullanabiliyorsun ben ürün anahtarı girdim. :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
İsteyenlere gönderdim tamam artık istemeyin zaten key kullanılmaz hale gelmiştir..

jaydeejoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
nasıl olmamış- tarih olmazsa çalışan updateleri yapan w8 nasıl olmuyor.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
nasıl olmamış- tarih olmazsa çalışan updateleri yapan w8 nasıl olmuyor.

Yüz kere yazdık söyledik.Bu etkinleştirme sadece etkinleştirilemedi yazısı etkinleştiriyor.Dikkat edersen etkinlestirildi yazıyor yani ''s'' ile yazıyor.''ş'' ile değil.Güncellemelere gelince win8 i etkinleştirmesende yükleyebiliyorsun.Henüz bir kısıtlama yok Microsofttan.Bilmem anlatabildim mi?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Pamuk gibi Murat abiyi de kızdırdınız ya ben size ne diyim. :p
Yok canım ben bu yazıyı kızgın şekilde yazmadım.. Hatta isteyen olursa keyi yinede göndereyim... Ben geç kızan siniri çabuk geçen cinstenim merak etme..:D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Yok canım ben bu yazıyı kızgın şekilde yazmadım.. Hatta isteyen olursa keyi yinede göndereyim... Ben geç kızan siniri çabuk geçen cinstenim merak etme..:D
O zaman tamam Murat abi bende kesin kızdı forumda cinnet geçirir şimdi dedim. :D

evrenbkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim verdiğim crack ise çıkmaz adı üstünde crack etkinleştirilmiş gibi gösteriyor ve sınırsız kullanabiliyorsun ben ürün anahtarı girdim. :)

evet senin verdiğin crackle yaptım elinde varsa ürün anahtarı etkinleştirmek istiyorum :/

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
evet senin verdiğin crackle yaptım elinde varsa ürün anahtarı etkinleştirmek istiyorum :/
Şu anda elimde ürün anahtarı yok verdiğim crack zaten sağlam sorun çıkarmıyor elime geçerse sağlam bi ürün anahtarı yollarım.