D-smartnet hakkında görüşleriniz

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
arkadaşlar ben turknet kullanıcısıyım.internetimi d-smart nete taşımak istiyorum.bu d-smart diğerleri gibi telekomun alt yapısını mı kullanıyor?sizlerin bu d-samar bet hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bekliyorum

ZSamuRai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bende turknet teyim bende gecicem heralde bende goruslerinizi beklıyorum..

ozantoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben değil fakat arkadaşım kullanıyor yalın için başvurmuştu 3 ayda anca bağladılar ttnet kullanıyorum ben hız tartışılmaz bence en iyisi ttnet fazla fiyat farkı yok

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bende ttnetteyim sürekli telefonlarıma mesaj geliyor mesaj aynen şu..

DSMARTTAN kaçırılmayacak fırsat
Sınırsız internet, şampiyonlar ligi, UEFA ligi,
film, belgesel ve çocuk kanalları
SADECE 63TL Arayın hemen kuralım..
02129631053

Yani geçerseniz kampanyalı sanırsam ayrıca dsmartın internet sağlayıcısı smileadsl internet altyapı ttnetle aynı..

OceanDestiny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullaniyorum d-smart net i onun yanda hd max paketide var 69 tl odyorum ttnetden biktigim icin gectim ve son derece memnunum , daha müşteri destegi aramisligim yok sorunla ilgili , halbuki ttnette gunde 1 kez konusuyordm nerdeyse akraba gibiydik :p :) , neyse akn den bahsedersek aknye 200 gb den sonra hız dusuyor bende baskalarnda nasldr bilmiyorum onun dsnda guzel tavsiye ederim :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
AKN noktası altyapıyı ttnetten alan bütün firmalarda aynı olur..

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Bende ttnetteyim sürekli telefonlarıma mesaj geliyor mesaj aynen şu..

DSMARTTAN kaçırılmayacak fırsat
Sınırsız internet, şampiyonlar ligi, UEFA ligi,
film, belgesel ve çocuk kanalları
SADECE 63TL Arayın hemen kuralım..
02129631053

Yani geçerseniz kampanyalı sanırsam ayrıca dsmartın internet sağlayıcısı smileadsl internet altyapı ttnetle aynı..
ben 8 mb ye kadar limitsiz(akn 50 gb)+maksi(sd)almayı düşünüyorum.fiyatı da 59 tl +40 tl bağlantı parası.zaten şuan turknete 59 tl ödüyorum.sabıt telefon hariç ve hızım da 1 megabit.akn gecsem de yine 1 megabit olarak kullanıyorum.
AKN noktası altyapıyı ttnetten alan bütün firmalarda aynı olur..
uydunet hariç telokomun alt yapısını kullanmayan firmalar hangileri?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
ben 8 mb ye kadar limitsiz(akn 50 gb)+maksi(sd)almayı düşünüyorum.fiyatı da 59 tl +40 tl bağlantı parası.zaten şuan turknete 59 tl ödüyorum.sabıt telefon hariç ve hızım da 1 megabit.akn gecsem de yine 1 megabit olarak kullanıyorum.

uydunet hariç telokomun alt yapısını kullanmayan firmalar hangileri?
Uydunet haricinde eğer bölgende fiber internet şansın varsa süperonline fiber kullan muhtemelen öyle bi şansın yoktur.. Diğer firmaların hepsi hemen hemen ttnetle aynı şu an geçmek istediğin dsmartta aynı ama tek farkı var kampanyalı olduğu için daha cazip görünüyor..

Bide anlamadığım senin net hızı 8mbps ye kadar olan tarifende hızın neden 1 megabit??.. Eğer sürekli 1 megabitse hiç durma yanii..

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Uydunet haricinde eğer bölgende fiber internet şansın varsa süperonline fiber kullan muhtemelen öyle bi şansın yoktur.. Diğer firmaların hepsi hemen hemen ttnetle aynı şu an geçmek istediğin dsmartta aynı ama tek farkı var kampanyalı olduğu için daha cazip görünüyor..

Bide anlamadığım senin net hızı 8mbps ye kadar olan tarifende hızın neden 1 megabit??.. Eğer sürekli 1 megabitse hiç durma yanii..

fiber internet yeni geldi.ama ben şehir merkezıne 17 km uzak olduğum için yararlanamıyorum.ancak sitelerde kullanılıyor
genelde idm ile dowland yaptığımda bakıyorum 110-120 kb arası dowland hızım.bazen en fazla 220 kb ye çıktığı oluyor.o da premıum kullanınca.söyledıklerı sadece santrale uzaklık.
bu smıle adsl de çok önceleri sorunlar yaşandığını duymuştum ondan teredüttülüym

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
fiber internet yeni geldi.ama ben şehir merkezıne 17 km uzak olduğum için yararlanamıyorum.ancak sitelerde kullanılıyor
genelde idm ile dowland yaptığımda bakıyorum 110-120 kb arası dowland hızım.bazen en fazla 220 kb ye çıktığı oluyor.o da premıum kullanınca.söyledıklerı sadece santrale uzaklık.
bu smıle adsl de çok önceleri sorunlar yaşandığını duymuştum ondan teredüttülüym
Üstteki arkadaş sorun yaşamadığını söylüyor ve tavsiye ediyor ayrıca benim arkadaşlarımda da kullananlar var sorun yaşamadılar.. Arkadaşlarım banada ısrar ediyorlar ama ben tivibu filan kullandığım için dsmart tercih etmiyorum..

melihdeniz34-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba. Ben D-Smart İnternet Satışı yapıyorum. Bayi olarak her zaman sattığımız ürünün arkasındayım. Her türlü yardımcı olabilirim size.İstanbul'da ikamet edenler 212 - 510 03 47 Numaralı telefondan ulaşıp Melih Beyle görüşebilirmiyim derse yardımcı olabilirim. Hayırlı günler