Fm 13 crash dump hatası

Bu konuyu okuyanlar

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar oyuna giriyorum sonra kariyeri başlatıyorum takım seçme fln yapıyorum başla ya bastıgımda oyun crash dump hatası veriyo çözümü olan varmı lütfen yardımcı olurmusunuz

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Seninle alakalı bir sorun değil. Herkeste var. Skidrow'dan yeni crack bekleniyor.

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar varsa hatasını bulan yazarsa çok iyi olur lütfen

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar kimse bişe bilmiyomu

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
skid fix dosyası çıkarmadan olmaz yada satın alcan

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sigfx dosyasını komplemi çıkarayım ?

adını tam olarak söylermisin

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı bi çözüm bulanamadı ama tmac1 bişe dedi ama anlamadım tam oalrak oyle bi dosya yok sigfx die dosya var onun içindede bir srüü dosya var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum oyuna başlarkan hong kong seçip oyunun başlangıcını agustos yap denemedim ama bi yerde sorunun çözümününü bu oldugunu duymstum

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bilgisi olan yokmu ????

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
aynı bi çözüm bulanamadı ama tmac1 bişe dedi ama anlamadım tam oalrak oyle bi dosya yok sigfx die dosya var onun içindede bir srüü dosya var

dediki skid fix (skidrow crack yani) çıkardıklarında düzelir anlamında

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Play Store'Den ayda 6 TL ye orjinalini al hiç bir sorun yaşamazsın :)

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Burası crack ve sorunları paylaşım bölümü değil ki.
Sayın mod arkadaşlarım lütfen konuyu kapatır mısınız?

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Crash dump uyarısı sorununun çözümü için ise öncelikle kullandığınız temayı değiştirmeyi veya kaldırmayı deneyin. son yüklediğiniz yamayı , eklentiyi kaldırmayı deneyin. veya hata düzelene kadar tüm yamaları kaldırın daha sonra yamaları tekrar yükleyip deneyebilirsiniz. ama çözüm bunlarla alakalı. bir türlü hata çözülmüyorsa save dosyanızı başka bi yere kaydetip oyunu ” tamamen ” kaldırıp tekrar yükleyin ve save dosyanızı geri atın büyük ihtimal hata düzelicektir.

Eğer düzelmezse ise birde şunu deneyelim.

Yerel Disk C veya Yerel Disk D(oyun nerdeyse)’ye Belgerim adlı bir klasör oluşturun. Sonra C:/Users/Kullanıcı Adı/Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin. Üstten konumu seçin ve taşıya tıklayın. Oluşturduğuz Belgelerim’i seçin uygula ve tamama basın.

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Crash dump uyarısı sorununun çözümü için ise öncelikle kullandığınız temayı değiştirmeyi veya kaldırmayı deneyin. son yüklediğiniz yamayı , eklentiyi kaldırmayı deneyin. veya hata düzelene kadar tüm yamaları kaldırın daha sonra yamaları tekrar yükleyip deneyebilirsiniz. ama çözüm bunlarla alakalı. bir türlü hata çözülmüyorsa save dosyanızı başka bi yere kaydetip oyunu ” tamamen ” kaldırıp tekrar yükleyin ve save dosyanızı geri atın büyük ihtimal hata düzelicektir.

Eğer düzelmezse ise birde şunu deneyelim.

Yerel Disk C veya Yerel Disk D(oyun nerdeyse)’ye Belgerim adlı bir klasör oluşturun. Sonra C:/Users/Kullanıcı Adı/Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin. Üstten konumu seçin ve taşıya tıklayın. Oluşturduğuz Belgelerim’i seçin uygula ve tamama basın.

çoooooook teşekürler kardeşim valla okadar aradım sayende oldu valla kralsın sağol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tema olarak ne temasını değiştirecez hiç bişey anlamadım. yama felanda yüklemedim. son çare olarak söylediğin yerel disk C veya yerel disk D yi de anlamadım yarıdmcı olarabilirmisiniz?

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş herşey güzel de yeni hata veriyo belli bi yere gelince hata veriyo ama crash dump hatası değil başka bi hata

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ciddi bir problemle karsilasildi ve uygulama kapatilacak hatalı dosya surada rastlanildi [%string#1]

böyle bir hata veriyo