Windows 8 Güvenli Modda Başlatmak

Bu konuyu okuyanlar

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Merhaba Arkadaşlar :)
Bilgisarayımı güvenli modda başlatmak istediğimde herzamanki gibi bilgisarayı başlatıp f8 e basmaya başladım ama sanki hiçbir tuşa basmamışım gibi sistem açıldı windows 8'i güvenli modda başlatabilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim :)

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Diyelim ki bilgisayarınızı güvenli mod da başlatmak istiyorsunuz... Normal oturum açıkken fare yi ekranın sağ üst köşesine sürükleyin... sağ menü açılacak ayarlar ı tıklayın / güç ü bi defa tıklayıp shift e basılı iken yeniden başlat ı tıklayın... gelişmiş başlangıç menüsü gelecek / sorun gider /gelişmiş seçenekler/ başlangıç ayarları/ yeniden başlat bu yöntemle açılıştaki f8 menüsü karşınıza gelecek oradan güvenli mod veya ne lazımsa seçebilirsiniz...
:).

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bide çoklu işletim sistemi kullanıyorsanız w8'in boot ekranını devre dışı bıraktığınızda F8 gene çalışıyor.. Ayrıca ben W8'in boot ekranını sevemedim eski boot ekranımı kullanıyorum..

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Bide çoklu işletim sistemi kullanıyorsanız w8'in boot ekranını devre dışı bıraktığınızda F8 gene çalışıyor.. Ayrıca ben W8'in boot ekranını sevemedim eski boot ekranımı kullanıyorum..

Nasıl kullanıyoruz eski boot ekranını ? :)

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
windows 8'e çoklu sistem yüklediğimde bi sayfa açılıyor işletim sistemini seçiyorum tekrar başlıyor yani zaman kaybı oluyor bunu windows 7 deki gibi boot ekranına nasıl getirebilirim?

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
P8_v25.exe , KJAktivator vb. programlar aktivasyon yapmamaktadır!!!Sadece sistemi aktifleşmiş gibi göstermektedir
slmgr.vbs -xpr

kodunu çalıştırıp sisteminizin aktivasyon durumunu görebilirsiniz.
.Şu anda windows 8 için çıkmış hiçbir crack / loader yoktur.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
P8_v25.exe , KJAktivator vb. programlar aktivasyon yapmamaktadır!!!Sadece sistemi aktifleşmiş gibi göstermektedir
slmgr.vbs -xpr

kodunu çalıştırıp sisteminizin aktivasyon durumunu görebilirsiniz.
.Şu anda windows 8 için çıkmış hiçbir crack / loader yoktur.

Farkındamısın_? Biz aktifleştirme sormuyoruz ki. :D

+ Merak etme çalışan aktivasyon var arkadaşım yapmış kendi bilgisayarında. :)

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar konu etkinleştirme konusu değil @muratflash abi nasıl yaptığınıda söylesende bizde yararlansak :D

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Çalıştır-msconfig-önyükleme-güvenli önyükleme tik at-uygula-tamam-bilgisayar kapanıp açılsınmı-evet.Güvenli kip karşınızda.Normal uygulamaya dönmek için yine aynı uygulama ama bu kez tiki kaldır.Kolay gelsin.