Galaxy S3 Arka Kapak Ve Flip Cover

Bu konuyu okuyanlar

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Galaxy S3 cihazımın arka kapağı baya bi çizildi sizde durumlar nasıl ? Bir şey daha Flip Cover kullananınız varsa iyi mi,değil mi bana anlatabilir mi almayı düşünüyorum çizikler sadece güneş ışığında dikkatlice bakınca görünüyor ama yine de rahatsız ediyor beni :/ Bu arada Samsung'un dağıttığı kılıfların ikisini de aldım ama kullanımı fazla kolay değil o yüzden fazla tercih etmiyorum.

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung mobile bayileri ücretsiz kapak veriyorlar diye biliyorum.Bunu bana söyleyen samsung mobile bayide çalışan görevli.Sakına ücret ödemeyin samsung bize ücretsiz dağıtın diye gönderiyor bilgisini vermişti.Kapağı vermek için telefonu görmeleri yeterli oluyormuş.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung mobile bayileri ücretsiz kapak veriyorlar diye biliyorum.Bunu bana söyleyen samsung mobile bayide çalışan görevli.Sakına ücret ödemeyin samsung bize ücretsiz dağıtın diye gönderiyor bilgisini vermişti.Kapağı vermek için telefonu görmeleri yeterli oluyormuş.

Çok teşekkür ederim dostum fakat nasıl bir kapak bu ? Bu arada sen aldın mı ? Aldıysan nasıl aldın ne dedin ne yapmalıyım gidince :D ?

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim dostum fakat nasıl bir kapak bu ? Bu arada sen aldın mı ? Aldıysan nasıl aldın ne dedin ne yapmalıyım gidince :D ?

S3'ün orjinal arka kapağı. Sadece arka kapak isteyeceksin okadar.Henüz arka kapağa ihtiyacım olmadı.Bende de arka kapakta çizikler var ama pek önemsemiyorum.Neticede değişebiliyor;)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3'ün orjinal arka kapağı. Sadece arka kapak isteyeceksin okadar.Henüz arka kapağa ihtiyacım olmadı.Bende de arka kapakta çizikler var ama pek önemsemiyorum.Neticede değişebiliyor;)
Çok teşekkür ederim dostum :)

feleginsillesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alalı 8-9 gün oldu.Ne kadar hassas davranıp masaya direk olarak koymasamda ufak tefek çizikler var.

lolalu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayalet kapakta var bende telefonun tamamını saranda var dışı deri kaplamalı olanlar yanlız kenarlar sert ister istemez bazen düşüyor telefon kenarlar hemen kabuk atıyor siikonlar darbeyi birazdaha hafifletir diye dşndm sağol gerçektende seçenekler çok

Son mesajlar