Xperia Neo V .587 güncellemesi geldi

Bu konuyu okuyanlar

serci91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar orjinal .587 güncellemesini Pc companion ile yükledim.Genel olarak gözüme daha hızlı ve akıcı göründü, yükseltmenizde fayda var yani hadi kolay gelsin :yes:

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony farkı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Xperia Neo V'nin kendini en iyi bulduğu sürüm 2.3.4 gingerbread'dir. Daha yeni firmware'ler cihazı hızlandırmak yerine daha da yavaşlatıyor. Pilini çabuk bitiriyor vs.

metalyalist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android güncellemesi mi oluyor bu? yoksa romla ilgili mi?

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
.587 güncellemesi verileli 2 aydan fazla oldu benim bildiğim

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
türkiye ye yeni yeni dağıtılıyor hocam ben 2 saat önce güncelledim mesela
arc s var bende yaklaşık 3 ay önce bu güncellemeyi aldım ama neo v için yeni gelmiş olabilir :)

türkiye ye yeni yeni dağıtılıyor hocam ben 2 saat önce güncelledim mesela
arc s var bende yaklaşık 3 ay önce bu güncellemeyi aldım ama neo v için yeni gelmiş olabilir :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Bende baktım güncelleme gözükmüyor şuan Neo V için.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
neo v lere çok geç geldi şimdi bunu nasıl rootlayacaz

fertorres

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de Neo kullanıcısıyım ama tuşları bana telefondan soguttu çünkü bakır rengine döndü tuşlar ve cm 10 kullanıyorum yani custom rom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende neo v kullanıcıyım fakat bende güncelleştirme var diyor bağlıyorum indirme kısmı başlıyor o kısım tamamlanıncada kapatıyo pc companion başa döndiriyor telefon üzerindeki update centerda ise görünmüyor güncelleme

leveent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende neo v kullanıcıyım fakat bende güncelleştirme var diyor bağlıyorum indirme kısmı başlıyor o kısım tamamlanıncada kapatıyo pc companion başa döndiriyor telefon üzerindeki update centerda ise görünmüyor güncelleme

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çok fena kafaya taktım ya niye olmuyor bende o kısımda atıyor sürekli android 4 e update ederkende aynı şekil sürekli atmıştı lütfen yardımmm

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Takvim widget'ında farklı takvimlere google takvim üzerinde verilen renklendirmeler gelmiş benim farkettiğim :)

Telefon yavaş gelirse kapatıp yeniden açın, sonra bir daha bakın.

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çok fena kafaya taktım ya niye olmuyor bende o kısımda atıyor sürekli android 4 e update ederkende aynı şekil sürekli atmıştı lütfen yardımmm

Bu kadar yalvarmana gerek yok. Sakince, tane tane, düzgün cümleler ve doğru noktalama işaretleri ile sorununu bildirsen, hem problemi daha iyi anlarız hem de daha iyi anladığımız için yardımcı olma isteğimiz artar.

Çözüm önerisi: Telefon üzerindekine bakma, orada görünmüyor, PC Companion yeniden başlattığında yeni güncelleme var gibi bir uyarı vermesi gerekiyor. Telefonunun USB kablosunu çıkart "Yığın Depolama" moduna al, sonra bilgisayara tak. Bir de telefonun "Ayarlar>Telefon Hakkında>Model numarası" 'na bak, bende en azından MT11i ve 4.0.4 yani .587 sürümüne çıktım. Donanımda ufak farklılıklar olabileceği için MT11i değil de farklı bir model numarasına sahip olabilirsin. Diğer numaralardan da bazıları güncellenmiş, senin telefon için güncelleme yoksa bir kaç gün bekle, illaki çıkar. Alt model numaralarına göre birini güncelleyip diğerini güncellememek gibi bir şey yapmıyorlar. Buradaki gecikme sebebi farklı kamera kullanıp bunun sürücüsünü derlemek için daha çalışıyor olmaları gibi bir örnek verebilirim.

leveent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar yalvarmana gerek yok. Sakince, tane tane, düzgün cümleler ve doğru noktalama işaretleri ile sorununu bildirsen, hem problemi daha iyi anlarız hem de daha iyi anladığımız için yardımcı olma isteğimiz artar.

Çözüm önerisi: Telefon üzerindekine bakma, orada görünmüyor, PC Companion yeniden başlattığında yeni güncelleme var gibi bir uyarı vermesi gerekiyor. Telefonunun USB kablosunu çıkart "Yığın Depolama" moduna al, sonra bilgisayara tak. Bir de telefonun "Ayarlar>Telefon Hakkında>Model numarası" 'na bak, bende en azından MT11i ve 4.0.4 yani .587 sürümüne çıktım. Donanımda ufak farklılıklar olabileceği için MT11i değil de farklı bir model numarasına sahip olabilirsin. Diğer numaralardan da bazıları güncellenmiş, senin telefon için güncelleme yoksa bir kaç gün bekle, illaki çıkar. Alt model numaralarına göre birini güncelleyip diğerini güncellememek gibi bir şey yapmıyorlar. Buradaki gecikme sebebi farklı kamera kullanıp bunun sürücüsünü derlemek için daha çalışıyor olmaları gibi bir örnek verebilirim.

model numaram mt11i yazmakta android sürümü 4.0.4 ve derleme numarası 4.1.b.0.431 pc companion şuanda yeni bir güncelleme uyarısı vermekte fakat güncelleme esnasında biranda güncellemeyi kesip başa dönmekte güncelleme var yapmak istermisiniz diye

paniğim için özür dilerim daha 2 saatlik üyeyim evdeki isyanım biraz yansımış :D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Yaptımda hiçbi değişiklik gözüme çarpmadı. Zaten bundan önceki güncelleme de performans sorunları giderilmişti, kasma, donma vesaire yoktu. Buda laf olsun diye mi çıkmışsa artık bilemedim.. .

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Muhtemelen bilgisayarınızda java kurulu değil onu kontrol edin veya kurun.

winchester07

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Rehberde girişte bir yavaşlık vardı o ortadan kalkmış birde güncellemeyi sony uptade center üzerinden deneyin hem daha saglıklı olur

leveent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen bilgisayarınızda java kurulu değil onu kontrol edin veya kurun.

javayı güncelledikten sonra durum düzeldi telefonum güncelleyebildi kendini :D herkese teşşekür ederim arkadaşlar emeğinize sağlık. 'REDFOKS' ayrıca teşekkür ederim :D herkese iyi geceler arkadaşlar...

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Son mesajı görmemişim, bu mesaj düzeltme mesajıdır, sorun çözüldüyse güzel..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar. Ben dediğiniz işlemlerin aynısını yaptım. Java sürümüm de güncel. Ama gene leveent isimli arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum. İletim sistemimle alakalı olabilir mi? Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony güncelleştirme motoru yüklenemedi hata 0x803d0020 hatasını nasıl düzeltebilirim. neo v güncelleme yapmıyor. 587 olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Xperia Neo V Generic Trade Turkey 1254-4962 Blue Gradient .587 yazılımını nerden bulabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar bende neo v aldım10 gündür şuanki sürümm 2.3.4 yükseltmelimiyim yükseltirsem bi farklılık görücekmiyim artıları nelerdir. veya yükseltik diyelim memnun kalmadık tekrar orjinaline yani 2.3.4 de tekrar geçe bilirmiyim yardım bekliyorum kısaca güncelleme hakkında bilgiler bekliyorum (artılar eksiler)