Asus M5A99X Evo -Asus M5A99X Evo R2 Arasında Ne Gibi Donanımsal Farklılıklar Var?

Bu konuyu okuyanlar

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Umarım Ahiret Sorusu Sormamışımdır Google'de aramama Rağmen Bulamadım Bir Kaynak Bende Sdn'de Birileri Elbet Biliyordur Diye Düşünüp Sormaya Karar Verdim Asus M5A99X Evo -Asus M5A99X Evo R2 Arasında Nasıl Bir Fark Var Bütün Olay Windows8 Uyumluluğumu Yani?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
asus sitesinde add to compare list diye bir özellik var. anakartın sayfasına gelip o butona basınca anakartları listeye ekliyor. sonra yukarıda açılan pencereden compare now butonuna basınca liste geliyor. detaylı özelliklere bakabiliyorsun.

ben resmini çektim ama siteden bakmak daha konforlu. :)

http://img850.imageshack.us/img850/8872/asus1.png

R2.0 versiyonda teknik güncellemeler de yapılmış. sadece win8 farkı değil yani. alacaksan R2.0 almanı öneririm.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Keşke Daha Önce Söylemiş Olsaydın )): Ben m5a99x evo yu almıştım amd 8120 işlemci ile

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Keşke Daha Önce Söylemiş Olsaydın )): Ben m5a99x evo yu almıştım amd 8120 işlemci ile
sorun değil. öyle ciddi farklar yok. çoğu zaten normal kullanıcıların dikkat etmeyeceği detaylar. sonuçta ikisi de güzel anakart. hayırlı olsun. :)

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zaten Sistemi Yenileme Konusunda Seninde Bayağı Bir Yardımın Oldu Fikir Edinmem Konusunda Ben Kolay Seçmem Aslında Şu Varmı Bu Varmı vs vs Gibi Şeylere Çok Bakarım Ama Senin Tavsiyelerini Gözardı Etmedim 8 gb 1600 mhz Ram Aldım Zaten 1 tb HDD Vardı Bende ati 5750 1 GB ddr5 128mb 400w power supply amd 8120 işlemci ve malum anakart philips 22 i Monitör birde darkstar kasa :) şimdi en zayıf halka hdd gibi duruyor bende diğer donanımların hızına ayak uyduramıyor sanırım işlem ve veri transferi esnasında belirgin bir hız kaybı yaşatıyor maalesef ssd ucuzlar ucuzlamaz 1tb olan hdd yi 2 tb yükseltip işletim sistemini ssd ye kurmayı ve geri kalan herşeyi hdd ye yıkmayı düşünüyorum