Pes 2013 Türkçe Spiker Full indir

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paradise_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pes-20131.jpg
PES 2013 Türkçe Spiker Full indir Kısa sürede büyük bir titizlikle hazırlanan PES 2013 Türkçe spiker full (tam) versiyonu sonunda kuruluma hazır.
2günlük bir süre boyunca geceli-gündüzlü bir çalışmanın ürünü olan PES 2013 Türkçe spikerin indirme linkleri ve gerekli açıklamalar konunun devamındadır.
-Heyecanlı, gerçekçi, akıcı, coşkulu ve dolu dolu! Pes 13 Türkçe spiker videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Win 7 için:
"C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img"
Eğer yerini bulmakta zorlanırsanız, masaüstünüzdeki Pes2013 kısayoluna sağ tıklayın, özellikler deyip dosya konumunu aç deyin.

Kurulum: dt00_e.img dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki img klasörünün içine atın ve değiştirme sorusunu onaylayın.

Pes 2013 Skidrow ve Reloaded full sürümü için

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
baya hızlı çıktı bu sefer spiker.önceden aylarca bekliyorduk.tebrikler

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Alakasız yerde warez paylaşıyorsunuz, bari çıktığı anda paylaşın. Hafta oldu nerdeyse çıkalı.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Alakasız yerde warez paylaşıyorsunuz, bari çıktığı anda paylaşın. Hafta oldu nerdeyse çıkalı.

Senin dedigin beta olmasın full sürüm çıkmadı sanırım henüz çıktıysa ve ben bulamadıysam link lütfen:)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Senin dedigin beta olmasın full sürüm çıkmadı sanırım henüz çıktıysa ve ben bulamadıysam link lütfen:)

PES 2013 gördüm yazdım hocam, Türkçe spiker'ini görmemişim iş arasında. :) Bir de yok yere paparayı bastık arkadaşa kusura bakmasın. :p

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar böyle bir şikayet geldi "pes 13 için türkçe spiker daha çıkmadı ve dosya içindede öyle bişey yok"

Benzer şikayeti olanlar var mıdır?

felsefikdeli-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar böyle bir şikayet geldi "pes 13 için türkçe spiker daha çıkmadı ve dosya içindede öyle bişey yok"

çıkmış olsa bile dosya içinden alakasız şeyler çıkıyor indirip bakabilirsiniz

yukardaki güvenle indir butonuna tıkladınız mı hiç?

meraklikedicik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yama çalışıyor kardeşim bizzat kendim denedim çok güzel yapmışlar paylaşımınız için tşk ederim.

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21

Bence konu başlığı Beta olarak değiştirilmeli. :)
Bu daha beta sürümü. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar