Maçları "Rah-e Farda"da (Tanberg Service) şifresiz izleyin! Rah-e Farda Frekans

Bu konuyu okuyanlar

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
untitled1.jpg

Afgan Kanalı ”Rah E-Farda” tekrar aynı frekansın’da Türksat uydusunda yayında.

Not: Frekans arattırdığınızda Tandberg Service isminde çıkıyor.

Rah-e Farda Turksat 2A Frekansı

11988 H 2222 5/6

V.Pid: 308, A.Pid: 256, PCR Pid: 8190

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
zaten yayındaydi ki ben yıllardır izliyorum maçları

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Görüntü çok kötü ama idare ediyoruz. :D

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
idmanda veryor heralde premier ligi
Valla bir ara bir romanya kanalı yanlış hatırlamıyorsam tv georgia gibi birşeydi şampiyonlar ligini veriyordu star gibi görüntüsü süperdi.İdman,rah el farda falan da veriyor.

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
evet idman tv de veriyor aynı zamanda ictimai tv georgia rustavı 2 ve az tv de şampiyonlar ligi ve uefa maçlarını veriyor ben izliyorum biss key girerek

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Valla bir ara bir romanya kanalı yanlış hatırlamıyorsam tv georgia gibi birşeydi şampiyonlar ligini veriyordu star gibi görüntüsü süperdi.İdman,rah el farda falan da veriyor.

rustavi tv de veriyordu heralde şlyi

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
uyduda kanal görünüyor. tüm frekans ayarları doğru ancak kanalı açınca sadece ses geliyor görüntü yok :eek:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadasım bendede gelmiordu freansı düzgün ayarla 11986 H 2222 Fec: 5 / 6 . Sonra kanalın üzerine gel ve bekle 10 saniye . eğer gelmezse o kanalın üzerindeyken kumandadan kapa yeniden aç oluyor.

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Arkadasım bendede gelmiordu freansı düzgün ayarla 11986 H 2222 Fec: 5 / 6 . Sonra kanalın üzerine gel ve bekle 10 saniye . eğer gelmezse o kanalın üzerindeyken kumandadan kapa yeniden aç oluyor.

fec:5/6 böyle bir ayar yok uydu alıcıda.

diğer ayarlar tam yapılı. uydu alıcının kumandasından kapatıp açtığım halde aynı sorun devam ediyor.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
fec:5/6 böyle bir ayar yok uydu alıcıda.

diğer ayarlar tam yapılı. uydu alıcının kumandasından kapatıp açtığım halde aynı sorun devam ediyor.

Ses var görüntü yok durumu , uydu alıcıdan değil, kanaldan kaynaklı, bazı çok eski model uydu alıcılardan izlenebiliyor.

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hocam ne yazınca cıkıyor kanal ? adı ne daha doğrusu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar azeri kanaldan maçı izleyecek olanlara kötü haber 1 nısandan sonra azerı kanallar azerı uydusuna tasınıyo onun ıçın 1 tv georgıa muhtemelen maçı yayınlayacak alman zdf kanalıda sıfresız olarak yayınlayacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zdf internet sitesinden baktım 3 nisan akşamı dortmund maçı var malesef:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alman zdf borisia dortmund u yayınlayacak
programına baktım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar lütfen yardim edin ben Galatasaraya macina nerde bakacagimi bilmiyorum.. Biss key felan hic birsey anlamam, galiba öyle birseyde yapamam benim cihazda (DIGIT MF4-S) ..
Sizin verdiginiz frekanslarida manuel aramaya veriyorum ama bir türlü kanal bulamiyorum..
Rah E-Farda kanalini bi bulabilsem.. Simdiden tesekkürler arkadaslar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Arkadaslar lütfen yardim edin ben Galatasaraya macina nerde bakacagimi bilmiyorum.. Biss key felan hic birsey anlamam, galiba öyle birseyde yapamam benim cihazda (DIGIT MF4-S) ..
Sizin verdiginiz frekanslarida manuel aramaya veriyorum ama bir türlü kanal bulamiyorum..
Rah E-Farda kanalini bi bulabilsem.. Simdiden tesekkürler arkadaslar

Rah'ı boşver. AzTV hepimize yeter :) biss açma özelliği olması lazım zaten şifreyi kırabilirmek için. Uyducuya götürsen 5 dk'sını almaz. Hiç olmadı Aztv'nin internet sitesinden izlersin maçı.

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu afgan kanalı maçı vermeyecek mi